„Pesimistas mato sunkumų kiekvienoje galimybėje, optimistas bet kokiame sunkume įžiūri galimybę." Winston Churchill
Noriu užsisakyti asmeninę treniruotę


Man svarbi Jūsų nuomonė!

Ar vartojate maisto papildus?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Remigijaus Bimbos biografija
Remigijus Bimba 1993 metais

    Kultūrizmu pradėjau užsiiminėti 1991 m. Esu Lietuvos kūno kultūros akademijos absolventas, 1998 m. įgijau kūno kultūros mokytojo specialybę (specializacija – kultūrizmas), 2001 m. apsigyniau sporto magistro laipsnį.1995–1997 m. tapau Lietuvos jaunimo kultūrizmo pirmenybių nugalėtoju, 1997 m. – Lietuvos vyrų kultūrizmo čempionu. Esu IFBB ir EBFF tarptautinės kategorijos kultūrizmo ir fitneso teisėjas. Studijuodamas Kaune, ne tik dalyvavau kultūrizmo varžybose, bet ir pradėjau dirbti trenerio darbą.

 

  Šiandien turiu dvidešimties metų asmeninio trenerio patirtį. Vyriausiuoju treneriu dirbau šiuose sporto ir sveikatingumo klubuose: Conangym, Olympicgym, The Royal Athletic Gym, Forum. 2003–2006 m. dirbau Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos nacionalinių rinktinių vyriausiuoju treneriu. Mano auklėtinai yra tapę įvairių kultūrizmo ir fitneso varžybų nugalėtojais.

 

  2008 m. Lietuvos kultūrizmo federacijos trenerio licencija ir 2014 m. Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos trenerio licencija.

 

  Kasdien treniruoju ir konsultuoju įvairaus amžiaus žmones – nuo paauglių (10 metų) iki senjorų (daugiau kaip 60 metų). Žinau Jūsų poreikius ir išmanau Jūsų galimybes, todėl galiu Jus treniruoti ir suteikti profesionalias konsultacijas sveikatingumo klausimais. Galiu būti Jūsų sveikos gyvensenos mokytoju.