„Kiekvienas suvokia savo galias tik išmėginęs.“ Liucijus Anėjus Seneka
Noriu užsisakyti asmeninę treniruotę


Man svarbi Jūsų nuomonė!

Apie www.rbimba.lt puslapį sužinojote iš ?

Rezultatai

Loading ... Loading ...


 

Jūsų patogumui jau dabar galite užsisakyti asmeninę (-es) treniruotes ir treneris atvyks pas Jus. Asmeninis treneris gali Jus treniruoti ne tik sporto ar sveikatingumo klube, bet ir stadione, parke, Jūsų namuose.

Asmeninę treniruotę sudaro:

  • konsultacija sveikatos stiprinimo klausimais;
  • individualios treniruočių programos sudarymas;
  • treniruotės pagrindinių sudedamųjų dalių stebėjimas ir fiksavimas;
  • individualių pratimų technikos mokymas;
  • mitybos ir maisto papildų rekomendacijos;
  • treniruočių partnerio (padėjėjo) paslauga.

Pagrindinis asmeninės treniruotės privalumas yra tas, kad treneris su Jumis dirbtų individualiai, o tai labai padidina treniruočių veiksmingumą. Su asmeniniu treneriu Jūs greičiau išmoksite individualių pratimų atlikimo techniką.

Jau po kelių asmeninių treniruočių, bus parinktos veiksmingesnės, t. y. labiau Jums pritaikytos treniruočių programos. Asmeninis treneris pakartotinai testuos atitinkamus sveikatos rodiklius, o tai padidins tolesnį treniruočių veiksmingumą.

Asmeninės treniruotės metu suteiktos maisto papildų, mitybos rekomendacijos ir žinios apie sveikatos stiprinimą leis Jums įgyvendinti tobulą sveikatos stiprinimo ir palaikymo programą. Norintys teigiamo ir maksimalaus rezultato kiekvieną treniruotę ir sugaišti mažiau laiko treniruotės metu, galės asmeninį trenerį pasirinkti kaip treniruočių partnerį (padėjėją).Norėdami užsakyti asmeninę treniruotę skambinkite mob.+370 610 23 144 arba rašykite info@rbimba.lt