„Stiprus tas, kuris moka nugalėti save.“ Senovės kinų išmintis
Noriu užsisakyti asmeninę treniruotę


Man svarbi Jūsų nuomonė!

Apie www.rbimba.lt puslapį sužinojote iš ?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Trenerio treniruoti auklėtiniai

    Alina Čepurnienė

    2004 m.
    Lietuvos štangos spaudimo gulint vicečempionė (rezultatas – 82,5 kg)


    Igoris Žicharevas

    2004 m.
    Aukštaitijos taurė, štangos spaudimo gulint varžybos (4 vieta, 60 kg, rezultatas – 85 kg)

    Svetlana Popova

    2004 m. Lietuvos moterų kūno fitneso taurės varžybos (5 vieta)


    Indrė Bečelytė Rudaitienė

    2009 m.
    Lietuvos moterų kūno fitneso čempionatas (3 vieta)


    Jolanta Lechavičienė

    2003 m.
    Geriausia sporto ir sveikatingumo klubo „Olympic Gym“ (Vilnius) sportininkė. 


    Laura Sidaraitė

    2004 m.
    Lietuvos moterų kūno fitneso vicečempionė (164 cm)

    Kartu su Sergejumi Michailovu dalyvavo kultūrizmo porų varžybose
    Vilniaus miesto kultūrizmo porų pirmenybių nugalėtojai
    Lietuvos kultūrizmo porų čempionatas (2 vieta)
    Šiaulių apskrities kultūrizmo porų pirmenybės (2 vieta)

     


    Živilė Raudonienė

    2003 m.
    Lietuvos moterų fitneso čempionatas (2 vieta)
    III-iojo tarptautinio turnyro „Mis ir misteris Baltija“ nugalėtoja
    Europos moterų kūno fitneso čempionė (164 cm, Izmiras, Turkija)
    Pasaulio moterų kūno fitneso vicečempionė (164 cm, Santa Susana, Ispanija)

    Andzej Gunevič

    2006 m.
    Lietuvos jaunių kultūrizmo pirmenybės (3 vieta, 75 kg)
    Vilniaus miesto jaunių kultūrizmo pirmenybės (4 vieta)
    Tauragės apskrities jaunių kultūrizmo pirmenybės (5 vieta)


    Artur Lipinski

    2006 m.
    Vilniaus miesto jaunių kultūrizmo pirmenybės (3 vieta)
    Lietuvos jaunių kultūrizmo pirmenybės (3 vieta, per 75 kg)


    Arvydas Mickus

    2006 m.
    IX-asis tarptautinis turnyras Kubok Padolja (2 vieta, Vinitsas, Ukraina)
    Tauragės apskrities vyrų kultūrizmo pirmenybių absoliutus nugalėtojas
    Europos vyrų kultūrizmo čempionatas (7 vieta, 100 kg, Bratislava, Slovakija)
    Euro Elite tarptautinis vyrų kultūrizmo turnyras (6 vieta, Kijevas, Ukraina)
    I-osios tarptautines sporto žaidynės „Saulės miestas – 2006“ (2 vieta)
    VI-asis tarptautinis turnyras „Mis ir misteris Baltija“ (8 vieta) 

    2007 m.
    Tauragės apskrities vyrų kultūrizmo pirmenybių absoliutus nugalėtojas
    Europos vyrų kultūrizmo čempionatas (4 vieta, 100 kg, Baku, Azerbaidžanas)
    II-osios tarptautines sporto žaidynės „Saulės miestas – 2007“ (1 vieta)
    Saulės taurės laimėtojas
    Lietuvos vyrų kultūrizmo čempionas per 90 kg ir absoliutus
    VII-asis tarptautinis turnyras „Mis ir misteris Baltija“ (1 vieta)
    I-osios Europos žaidynės (3 vieta)
    Euro Elite tarptautinis vyrų kultūrizmo turnyras (3 vieta, Kijevas, Ukraina) 

    2008 m.
    Absoliutus tarptautinio turnyro „Grand Prix Oslo“ (Oslas, Norvegija) nugalėtojas
    XI-ojo tarptautinio turnyro Kubok Padolja (Vinitsas, Ukraina) nugalėtojas
    Tauragės apskrities vyrų kultūrizmo pirmenybių nugalėtojas (per 85 kg)
    III-ųjų tarptautinių sporto žaidynių „Saulės miestas – 2008“ nugalėtojas
    Lietuvos vyrų kultūrizmo čempionas per 100 kg ir absoliutus
    Tarptautinio turnyro „Olimp Classic Lithuania 2008“ nugalėtojas
    Tarptautinis turnyras „Grand Prix PEPA“ (2 vieta, per 90 kg, Opava, Čekija)
    Tarptautinis turnyras „Grand Prix Slovakija“ (2 vieta, per 87,5 kg, Trnava, Slovakija)
    Tarptautinis turnyras „Tatrų taurė“ (2 vieta, per 90 kg, Pobradas, Slovakija)
    Lietuvos taurės laimėtojas (per 85 kg)
    Žemaitijos taurės laimėtojas
    Euro Elite Tour Petrotrans cup (2 vieta)

    2009 m.
    Tarptautinis turnyras „Grand Prix PEPA“ (2 vieta, per 90 kg, Opava, Čekija)
    Tarptautinis turnyras „Body Xtreme Invitational“ (3 vieta, Franfruktas, Vokietija)
    Lietuvos taurės laimėtojas (per 90 kg) ir absoliutus


    Darius Petrokas

    2004 m.
    Lietuvos vyrų kultūrizmo taurės varžybos (2 vieta, 85 kg)
    Pasaulio vyrų kultūrizmo čempionatas (16 vieta, 75 kg, Maskva, Rusija)
    Grand Prix Slovakia (4 vieta, 80 kg, Trnava, Slovakija)
    „Tatrų“ taurė (3 vieta, 75 kg, Pobradas, Slovakija)
    Grand Prix PEPA (4 vieta, 80 kg, Opava, Čekija)


    Giedrius Gailiūnas

    1998 m.
    Kauno miesto vyrų kultūrizmo pirmenybes (3 vieta)
    Anykščių taurė (6 vieta)
    Lietuvos vyrų kultūrizmo čempionatas (2 vieta, 90 kg)

    2006 m.
    Vilniaus miesto jaunių kultūrizmo pirmenybės (3 vieta)
    Lietuvos jaunių kultūrizmo pirmenybės (3 vieta, per 75 kg)


    Roderikas Kuodis (1976.04.16-2009.11.26)

    2006 m.
    Tauragės apskrities vyrų kultūrizmo pirmenybės (3 vieta, 85 kg)
    Lietuvos vyrų kultūrizmo čempionas (90 kg)
    LKF vadovo Romano Kalinausko (1941–1998 m.) atminimo prizo „Už didžiausią pažangą“ per metus laureatas.


    2007 m.
    Tauragės apskrities vyrų kultūrizmo pirmenybės (3 vieta, per 85 kg)
    Lietuvos vyrų kultūrizmo čempionas (90 kg)
    VII-asis tarptautinis turnyras „Mis ir misteris Baltija“ (6 vieta)

    Lietuvos kultūrizmo vyrų taurė (2 vieta, 85 kg)
    Grand Prix PEPA (3 vieta, klasikinis kultūrizmas, Opava, Čekija)


    Sergejus Michailovas

    2004 m.
    Lietuvos vyrų kultūrizmo čempionatas (4 vieta, 90 kg)
    Šiaulių apskrities vyrų kultūrizmo pirmenybės (5 vieta, 90 kg)

    Kartu su Laura Sidaraite dalyvavo kultūrizmo porų varžybose
    Vilniaus miesto kultūrizmo porų pirmenybių nugalėtojai
    Lietuvos kultūrizmo porų čempionatas (2 vieta)
    Šiaulių apskrities kultūrizmo porų pirmenybės (2 vieta)


    Stanislav Voidag

    2002 m.
    Lietuvos vyrų kultūrizmo taurės laimėtojas
    WPF pasaulio vyrų kultūrizmo čempionatas „Universe“ (8 vieta, 95 kg, La Grande Motte, Prancūzija)


    Tadas Civilka

    1999 m.
    Lietuvos jaunimo kultūrizmo taurės laimėtojas
    Lietuvos vyrų kultūrizmo taurės varžybos (5 vieta)

    2001 m.
    Šiaulių apskrities vyrų kultūrizmo pirmenybių laimėtojas (per 90 kg)
    Lietuvos vyrų kultūrizmo čempionatas (3 vieta, per 90 kg).