Vilniaus kultūrizmo ir fintio klubo sąjungos logotipas Remigijus Bimba Forumo logotipas

Forumas apie sveikatingumą ir sportą

Viskas apie sveikatingumą, kultūrizmą ir fitnesą

www.rbimba.lt

Jūs nesate prisijungę.

NAUJIENA: Fizinės būklės įvertinimo testas

#51 2010-11-06 21:17:05

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

PERKELTA


Gintaras rašė:

Išpardavimas
THE BEAST SPORT NUTRITION ANABOLIC AQCTIVATOR
Nutrex Anabol 5
NUTREX VIPER
viskas po 120lt
rašyti i privata arba
skypas gintaras.gg


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#52 2010-11-06 21:21:42

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

PERKELTA

gunia rašė:

Tai aukščiausios kokybės maisto papildai, kuriuos vartoja geriausiai pasaulio sportininkai.
Papildai skirti žmoniems vertinantiems kokybę ir siekiantiems rezultatų.
Daugiau informacijos rasite: www.sannutrition.net; www.gasparinutrition.com; www.vpxsports.com; www.maxperformance.com.

Daugiau info apie turimus papildus :    www.savickasnutrition.lt

Kreiptys tel. 869286025


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#53 2010-11-15 11:10:18

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

PERKELTA


SuperSportas rašė:

Nauja elektroninė maisto papildų parduotuvė, kurioje galėsite įsigyti
pačios aukščiausios kokybės produktus sportui ir sveikai gyvensenai !
Atidarymo proga puikios kainos, kurios prilygsta nelegaliai papildus
pardavinėjančių žmonių pasiūlymams !

*KIEKVIENAM PIRKĖJUI (su bet kokiu užsakymu) DOVANOJAME GERTUVĘ DOVANŲ!
* Perkant virš 200lt nemokamas pristatymas Lietuvoje!
*Galimybė sumokėti pinigus atsiimant prekes!
*Išrašome sąskaitas faktūras
* Viskas100% saugu ir legalu
* Pirkdami 2 ir daugiau tokių pačių papildų automatiškai sutaupote!
(daugumoje atveju)

DĖMESIO! Triguba nuolaida! Nepaisant to, kad mūsų kainos ir taip yra
geriausios Lietuvoje, atidarymo proga specialios kainos.Taip pat perkant
keletą tų pačių papildų kaina mažėja. Tačiau tai dar ne viskas,
specialiai rbimba.lt forumo lankytojams PAPILDOMA 5% nuolaida įvedus specialų
nuolaidos kuponą "rbimba.lt" (vesti be kabučių). Kuponas galioja iki 2010
11 28 23.59

www.supersportas.lt
info@supersportas.lt

Prisijunkite prie musu Facebook: http://www.facebook.com/pages/SuperSpor … 7226711906
Beja malonu matyti, kad didele dauguma siame forume besilankanciu sportininku jau prisijungete prie musu wink aciu!

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- … 6371_n.jpg
http://cache.skelbiu.lt/pictures/94/86/58528694.jpg


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#54 2010-11-18 20:33:14

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

PERKELTA


A1das rašė:

100% orginalūs produktai. Miestas Marijampolė.


Baltymai:
BSN Syntha-6    1323 gr 95Lt
BSN Syntha-6    5 lbs 145Lt
Syntha-6 užtikrina, kad aktyvūs raumenys bus kelias valandas maitinami pilniausiu baltymų mišiniu, jame yra gausu BCAA, raumenis tausojančių gliutamino peptidų, A²ZORB™ geresniam virškinimui, MCT, nepamainomųjų riebiųjų rūgščių, bei 5gr ląstelienos, kad virškinimas taptų lėtesnis, o maistingųjų medžiagų pasisavinimas padidėtų.
BSN Lean Dessert Protein    632 gr 65Lt
Nuolat maitina jūsų kūną svarbiomis amino rūgštimis ir gliutamino peptidais. LDP taip pat gausu vidutinės grandinės trigliceridų (MTC) ir nepakeičiamų riebiųjų rūgščių, kurie sukuria greitai naudojamus degalus, puikiai tinkančius stabiliam energijos lygiui palaikyti, nesvarbu, ar laikotės daug, ar mažai angliavandenių turinčios dietos. Pamirškite pagrindinį patiekalą; mėgaukitės desertu - LEAN DESSERT PROTEIN!
NUTRABOLICS Hyper Whey    2.3Kg - Tik 119Lt!
OPTIMUM Gold standard    2,3kg - 157Lt
Optimum 100% Whey Protein laimėjo Metų papildo ir Metų Baltymų miltelių apdovanojimus 2005, 2006, 2007 ir 2008 m.! 28 g porcijoje yra 24 gramai baltymų, strategiškai hidrolizuotų, mažo molekulinio svorio išrūgų peptidų, kad veiktų dar greičiau, išrūgų baltymų izoliatų (WPI) – gryniausių ir brangiausių išrūgų baltymų, kokių tik yra, daugiau nei 4 gramai gliutamino ir gliutamino prekursorių prilygsta 5 gramams BCAA (leucino, izoleucino ir valino) kiekviename samtelyje!

Masės didinimo produktai:
BSN True Mass    2614 gr 135Lt
Sukurtas specialiai asmenims, kuriems reikia papildomų kalorijų liesos raumenų masės priaugimui maksimizuoti arba tiems, kuriems reikia didesnio maistingųjų medžiagų kiekio dėl greitesnės medžiagų apykaitos. TRUEMASS turi daugiafunkcį visą dieną vartoti tinkamą baltymų mišinį, kuris jūsų raumenis maitina iki 8 valandų, sudėtingų angliavandenių kompleksą, kuris suteikia raumenims naudojamos energijos, taip pat vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) ir nepamainomųjų riebiųjų rūgščių (EFA) sveikai širdžiai ir hormonų palaikymui.* TRUEMASS taip pat yra šakotos grandinės amino rūgščių (BCAA) teigiamam azoto balansui, ląstelienos maistinių medžiagų įsisavinimui, gliutamino peptidų atsistatymui bei gliutamino alfa ketogliutarato maksimaliam antikataboliniam poveikiui.
NUTRABOLICS Isogainer    2,27kg 115Lt
Pamažu išlaisvina kalorijas, paskatina maisto medžiagų saugojimą. 88 gramų kokybiško angliavandenių komplekso, naujoviška spartaus augimo palaikymo formulė, gali palaikyti lieso raumens augimą, turi K-R-ALA maisto medžiagų saugojimui palaikyti, palaiko greitą atsistatymą po treniruotės, puikaus skonio!

Kreatino produktai:
BSN CellMass    800 gr 132Lt
BSN CellMass NT    30 packs 160Lt
CELLMASS® taip pat yra po treniruotės vartojamas atsistatymo aktyvatorius, tačiau CELLMASS®NT sukurtas taip, kad pakeltų atsistatymą į kitą lygį. Pirmas akivaizdus priedas yra atnaujinta kreatino matrica - MYOGENIC ENDURA SHOT. Šiame mišinyje yra beta alanino, magnio chelato kreatino, ir Peak ATP®. Su šiais junginiais galima padidinti raumenų jėgą, ištvermę ir galią. Labiau įsigilinus, sudėtyje galima pastebėti Glutamine Interfusion kompleksą. Šis patentuotas mišinys susideda iš naujoviškų gliutamino junginių, pvz., gliutamino alfa aminobutirinės rūgšties ir alanil-l-gliutamino, abu sukurti tiek atsistatymui po treniruotės palengvinti, tiek raumenų audiniui atkurti. Dar vienas įsidėmėtinas kompleksas yra BCAA Recovery Composite Matrix. Šis visapusiškas naujoviškų alfa aminobutirino ir azoto amino rūgščių mišinys buvo įtrauktas tam, kad smarkiai pagerintų raumens audinio atkūrimą padėdamas atsverti raumenų irimą (katabolizmą) ir reguliuoti nuovargį.
OPTIMUM MicronizeD Creatine Powder    300 gr 47Lt
GASPARI Size-on    1584 gr 149Lt

Amino rūgštys:
NUTRABOLICS Aminocell    375 gr 85Lt
Pasiutusi jėga ir dydis, didesnis deguonies įsisavinimas, padidėjęs tikslumas ir didesnės kraujagyslės, imunitetą saugančios savybės, padidėjęs atsparumas nuovargiui, greičiau priaugama liesa kūno masė, didesnis aerobinis ir anaerobinis pajėgumas, sumažėjęs atsistatymo laikas mankštos metu ir po jos, pagerėjęs raumenų drėkinimas, kad pumpavimai truktų ilgiau.

Azoto skatintojai:
BSN Nitrix    180 tabs 132Lt
Tai visą parą veikiantis raumenų kraujagyslių plėtiklis.  Šis produktas išplečia jūsų kraujagysles, taip padidėja kraujo tekėjimas, deguonies ir maistingųjų medžiagų pristatymas į raumenų ląsteles. Užtikrinę tinkamą kraujo ir maistingųjų medžiagų keliavimą kūnu, galite patirti padidėjusį pajėgumą treniruočių metu ir neįtikėtinus pumpavimus. Tai visų jums reikalingų papildų pagrindas.
BSN Epozine-O2    180 tabs 149Lt
EPOZINE-O2™NT yra revoliucinis anabolinis tarpininkas ir ergogeninis plazmos didintojas, sukurtas BSN® Sukurtas fiziniam pajėgumui ir ištvermei, kraujo tūrį didinančiam plazmos išsiplėtimui ir ženkliam liesos raumenų masės padidėjimui didinti EPOZINE-O2™NT yra sportininko sprendimas mioląsteliniam (raumenų) augimui ir plėtimuisi.
Mioląstelinis padidėjimas pasiekiamas didinant deguonies pasisavinimo galimybę, pristatymą ir suvartojimą ir padidinant eritropoetino ir raudonųjų kraujo kūnelių skaičių, tuo pačiu metu skatinant baltymų sintezę ir miohipertrofinį aktyvavimą per teigiamo azoto balanso skatinimą. Tai yra raktas į jūsų raumenų evoliuciją.

BSN NO-Xplode    1025gr 135Lt
N.O.-XPLODE yra BSN geriausiai parduodamas ekstremalus prieš treniruotę vartojamas energijos ir pajėgumo degiklis. Nuo pat pirmos porcijos jūs pajusite padidėjusią fizinę ir protinę energiją, raumenis plečiančius pumpavimus, nepalyginamą stiprumą ir ištvermę, jau nekalbant apie protinį susikaupimą, kuris leis patirti geriausią treniruotę. Suderinus visus šiuos privalumus vienoje iš koto verčiančioje formulėje patirsite tokį treniruotės intensyvumo lygį, kurio net neįsivaizdavote, leisdamas fiziškai ir protiškai pasiruošti būsimai treniruotei; blausių treniruočių dienos jau praeitis. Pasitreniravę su N.O.-XPLODE daugiau niekada nebesitreniruosite be jo!
BSN NO-Xplode NT    30 packs 165lt
Ši nauja formulė atpalaiduoja kraujagysles ir palaiko kraujo tekėjimą skatindama azoto oksido gamybą ir taip palaikydama deguonies bei maistingųjų medžiagų pristatymą į raumenų audinį, kas didina raumenų darbo pajėgumą ir efektyvumą. Raumenų galia ir stiprumas smarkiai padidėja, o raumenų pilnumas ir tankumas taip pat ženkliai pagerėja. Tai tikrai yra vienas pažangiausių prieš treniruotę vartojamų degiklių, siūlantis rimtiems sportininkams geriausią treniruotės intensyvumą ir pajėgumą.* Be jo joks treniruotės režimas nebus išbaigtas.
BSN Endorush 473ml 12Lt
Tai ypač patogi, skysta No-Xplode alternatyva, iškart supilstyta į buteliukus po 4 porcijas  ir paruošta vartojimui!
USPlabs Jack3d 250g (45 porcijos) - 114 Lt. Perkamiausias papildas bodybuilding.com! http://www.bodybuilding.com/store/top50.htm

Riebalų degintojai:
BSN Cheaters Relief    120 caps 75Lt
CHEATERS RELIEF™ privaloma turėti laikantis dietos, ribojant riebalų priaugimą ne sezono metu arba pasilepinus daug kalorijų turinčiu maistu, nes šis preparatas reguliuoja kalorijas taip, kaip maisto papildas ir turėtų daryti. Unikalus šiame produkte esančių ingredientų derinys padeda slopinti reguliuojančius fermentus, atsakingus už angliavandenių ir riebalų virškinimą. Nuslopinus šių fermentų veiklą, makro maistingųjų medžiagų kalorijos negali būti iki galo suvirškintos, taigi jos nebus sugertos, o šių maistingųjų medžiagų įsisavinimas ir laikymas bus apriboti. Tai specialus ingredientų derinys, sukurtas „gerosioms“ maistingosioms medžiagoms į raumenų ląsteles nusiųsti ir riboti norą daugiau valgyti. Dabar galite be kaltės mėgautis mėgstamiausiu maistu!
BSN Thermonex    120 caps 94Lt
Kartu su teigiamu kalorijas deginančiu ir svorį mažinančiu poveikiu THERMONEX™ taip pat gali pagerinti fizinį pajėgumą, skatinti protinį budrumą ir staigumą, riboti apetitą ir reguliuoti skydliaukės funkcijas. Ir visa tai be įprasto „kracho“, kuris būdingas kitiems panašiems papildams.


Galimas pristatymas visoje Lietuvoje, paštu arba autobusu! Marijampolėje iš rankų į rankas.

Kainos klauskite asmenine žinute. Kontaktai. E-mail: gvazdaitis.a@gmail.com, skype: exonaz, Tel. nr +37060036321
Facebook'e: http://www.facebook.com/pages/Marijampo … 749?ref=ts
Reik pagalbos išsirenkant - klauskite, patarsime smile


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#55 2010-12-12 18:26:31

A1das
Naujokas
Registravosi: 2010-11-18
žinutės: 3

Re: Parduodu maisto papildus

100% orginalūs produktai. Miestas Marijampolė.


Baltymai:
BSN Syntha-6    1323 gr 95Lt Daugiau informacijos
BSN Syntha-6    5 lbs 145Lt Daugiau informacijos
Syntha-6 užtikrina, kad aktyvūs raumenys bus kelias valandas maitinami pilniausiu baltymų mišiniu, jame yra gausu BCAA, raumenis tausojančių gliutamino peptidų, A²ZORB™ geresniam virškinimui, MCT, nepamainomųjų riebiųjų rūgščių, bei 5gr ląstelienos, kad virškinimas taptų lėtesnis, o maistingųjų medžiagų pasisavinimas padidėtų.
BSN Lean Dessert Protein    632 gr 65Lt
Nuolat maitina jūsų kūną svarbiomis amino rūgštimis ir gliutamino peptidais. LDP taip pat gausu vidutinės grandinės trigliceridų (MTC) ir nepakeičiamų riebiųjų rūgščių, kurie sukuria greitai naudojamus degalus, puikiai tinkančius stabiliam energijos lygiui palaikyti, nesvarbu, ar laikotės daug, ar mažai angliavandenių turinčios dietos. Pamirškite pagrindinį patiekalą; mėgaukitės desertu - LEAN DESSERT PROTEIN! Daugiau informacijos
NUTRABOLICS Hyper Whey    2.3Kg - Tik 119Lt! Daugiau informacijos
OPTIMUM Gold standard    2,3kg - 155Lt
Optimum 100% Whey Protein laimėjo Metų papildo ir Metų Baltymų miltelių apdovanojimus 2005, 2006, 2007 ir 2008 m.! 28 g porcijoje yra 24 gramai baltymų, strategiškai hidrolizuotų, mažo molekulinio svorio išrūgų peptidų, kad veiktų dar greičiau, išrūgų baltymų izoliatų (WPI) – gryniausių ir brangiausių išrūgų baltymų, kokių tik yra, daugiau nei 4 gramai gliutamino ir gliutamino prekursorių prilygsta 5 gramams BCAA (leucino, izoleucino ir valino) kiekviename samtelyje! Daugiau informacijos

Masės didinimo produktai:
BSN True Mass    2614 gr 135Lt
Sukurtas specialiai asmenims, kuriems reikia papildomų kalorijų liesos raumenų masės priaugimui maksimizuoti arba tiems, kuriems reikia didesnio maistingųjų medžiagų kiekio dėl greitesnės medžiagų apykaitos. TRUEMASS turi daugiafunkcį visą dieną vartoti tinkamą baltymų mišinį, kuris jūsų raumenis maitina iki 8 valandų, sudėtingų angliavandenių kompleksą, kuris suteikia raumenims naudojamos energijos, taip pat vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) ir nepamainomųjų riebiųjų rūgščių (EFA) sveikai širdžiai ir hormonų palaikymui.* TRUEMASS taip pat yra šakotos grandinės amino rūgščių (BCAA) teigiamam azoto balansui, ląstelienos maistinių medžiagų įsisavinimui, gliutamino peptidų atsistatymui bei gliutamino alfa ketogliutarato maksimaliam antikataboliniam poveikiui. Daugiau informacijos
NUTRABOLICS Isogainer    2,27kg 115Lt
Pamažu išlaisvina kalorijas, paskatina maisto medžiagų saugojimą. 88 gramų kokybiško angliavandenių komplekso, naujoviška spartaus augimo palaikymo formulė, gali palaikyti lieso raumens augimą, turi K-R-ALA maisto medžiagų saugojimui palaikyti, palaiko greitą atsistatymą po treniruotės, puikaus skonio! Daugiau informacijos

Kreatino produktai:
BSN CellMass    800 gr 132Lt Daugiau informacijos
BSN CellMass NT    30 packs 160Lt
CELLMASS® taip pat yra po treniruotės vartojamas atsistatymo aktyvatorius, tačiau CELLMASS®NT sukurtas taip, kad pakeltų atsistatymą į kitą lygį. Pirmas akivaizdus priedas yra atnaujinta kreatino matrica - MYOGENIC ENDURA SHOT. Šiame mišinyje yra beta alanino, magnio chelato kreatino, ir Peak ATP®. Su šiais junginiais galima padidinti raumenų jėgą, ištvermę ir galią. Labiau įsigilinus, sudėtyje galima pastebėti Glutamine Interfusion kompleksą. Šis patentuotas mišinys susideda iš naujoviškų gliutamino junginių, pvz., gliutamino alfa aminobutirinės rūgšties ir alanil-l-gliutamino, abu sukurti tiek atsistatymui po treniruotės palengvinti, tiek raumenų audiniui atkurti. Dar vienas įsidėmėtinas kompleksas yra BCAA Recovery Composite Matrix. Šis visapusiškas naujoviškų alfa aminobutirino ir azoto amino rūgščių mišinys buvo įtrauktas tam, kad smarkiai pagerintų raumens audinio atkūrimą padėdamas atsverti raumenų irimą (katabolizmą) ir reguliuoti nuovargį. Daugiau informacijos
OPTIMUM MicronizeD Creatine Powder    300 gr 45Lt Daugiau informacijos
GASPARI Size-on    1584 gr 149Lt Daugiau informacijos

Amino rūgštys:
NUTRABOLICS Aminocell    375 gr 85Lt
Pasiutusi jėga ir dydis, didesnis deguonies įsisavinimas, padidėjęs tikslumas ir didesnės kraujagyslės, imunitetą saugančios savybės, padidėjęs atsparumas nuovargiui, greičiau priaugama liesa kūno masė, didesnis aerobinis ir anaerobinis pajėgumas, sumažėjęs atsistatymo laikas mankštos metu ir po jos, pagerėjęs raumenų drėkinimas, kad pumpavimai truktų ilgiau. Daugiau informacijos
SciVation Xtend 1260g (90 porcijų) - 170lt [Laikinai nėra] Turbūt geriausias BCAA produktas esantis rinkoje! Daugiau informacijos

Azoto skatintojai:
BSN Nitrix    180 tabs 99lt (buvo 132Lt)
BSN Nitrix    360 tabs 189Lt
Tai visą parą veikiantis raumenų kraujagyslių plėtiklis.  Šis produktas išplečia jūsų kraujagysles, taip padidėja kraujo tekėjimas, deguonies ir maistingųjų medžiagų pristatymas į raumenų ląsteles. Užtikrinę tinkamą kraujo ir maistingųjų medžiagų keliavimą kūnu, galite patirti padidėjusį pajėgumą treniruočių metu ir neįtikėtinus pumpavimus. Tai visų jums reikalingų papildų pagrindas. Daugiau informacijos
BSN Epozine-O2    180 tabs 149Lt
EPOZINE-O2™NT yra revoliucinis anabolinis tarpininkas ir ergogeninis plazmos didintojas, sukurtas BSN® Sukurtas fiziniam pajėgumui ir ištvermei, kraujo tūrį didinančiam plazmos išsiplėtimui ir ženkliam liesos raumenų masės padidėjimui didinti EPOZINE-O2™NT yra sportininko sprendimas mioląsteliniam (raumenų) augimui ir plėtimuisi.
Mioląstelinis padidėjimas pasiekiamas didinant deguonies pasisavinimo galimybę, pristatymą ir suvartojimą ir padidinant eritropoetino ir raudonųjų kraujo kūnelių skaičių, tuo pačiu metu skatinant baltymų sintezę ir miohipertrofinį aktyvavimą per teigiamo azoto balanso skatinimą. Tai yra raktas į jūsų raumenų evoliuciją.  Daugiau informacijos

BSN NO-Xplode    1025gr 120lt (buvo 135Lt)
N.O.-XPLODE yra BSN geriausiai parduodamas ekstremalus prieš treniruotę vartojamas energijos ir pajėgumo degiklis. Nuo pat pirmos porcijos jūs pajusite padidėjusią fizinę ir protinę energiją, raumenis plečiančius pumpavimus, nepalyginamą stiprumą ir ištvermę, jau nekalbant apie protinį susikaupimą, kuris leis patirti geriausią treniruotę. Suderinus visus šiuos privalumus vienoje iš koto verčiančioje formulėje patirsite tokį treniruotės intensyvumo lygį, kurio net neįsivaizdavote, leisdamas fiziškai ir protiškai pasiruošti būsimai treniruotei; blausių treniruočių dienos jau praeitis. Pasitreniravę su N.O.-XPLODE daugiau niekada nebesitreniruosite be jo! Daugiau informacijos
BSN NO-Xplode NT    30 packs 165lt (yra galimybė įsigyti ir po vieną porciją 5,5lt/vnt)
Ši nauja formulė atpalaiduoja kraujagysles ir palaiko kraujo tekėjimą skatindama azoto oksido gamybą ir taip palaikydama deguonies bei maistingųjų medžiagų pristatymą į raumenų audinį, kas didina raumenų darbo pajėgumą ir efektyvumą. Raumenų galia ir stiprumas smarkiai padidėja, o raumenų pilnumas ir tankumas taip pat ženkliai pagerėja. Tai tikrai yra vienas pažangiausių prieš treniruotę vartojamų degiklių, siūlantis rimtiems sportininkams geriausią treniruotės intensyvumą ir pajėgumą.* Be jo joks treniruotės režimas nebus išbaigtas. Daugiau informacijos
USPlabs Jack3d 250g (45 porcijos) - Tik 105 Lt.  Perkamiausias papildas bodybuilding.com! TOP 50 Daugiau informacijos
Gaspari SuperPump250 800g - Tik 110Lt! Daugiau informacijos
Universal Animal Pump - Tik 110Lt! Daugiau informacijos

Riebalų degintojai:
BSN Cheaters Relief    120 caps 75Lt
CHEATERS RELIEF™ privaloma turėti laikantis dietos, ribojant riebalų priaugimą ne sezono metu arba pasilepinus daug kalorijų turinčiu maistu, nes šis preparatas reguliuoja kalorijas taip, kaip maisto papildas ir turėtų daryti. Unikalus šiame produkte esančių ingredientų derinys padeda slopinti reguliuojančius fermentus, atsakingus už angliavandenių ir riebalų virškinimą. Nuslopinus šių fermentų veiklą, makro maistingųjų medžiagų kalorijos negali būti iki galo suvirškintos, taigi jos nebus sugertos, o šių maistingųjų medžiagų įsisavinimas ir laikymas bus apriboti. Tai specialus ingredientų derinys, sukurtas „gerosioms“ maistingosioms medžiagoms į raumenų ląsteles nusiųsti ir riboti norą daugiau valgyti. Dabar galite be kaltės mėgautis mėgstamiausiu maistu! Daugiau informacijos
BSN Thermonex    120 caps 94Lt
Kartu su teigiamu kalorijas deginančiu ir svorį mažinančiu poveikiu THERMONEX™ taip pat gali pagerinti fizinį pajėgumą, skatinti protinį budrumą ir staigumą, riboti apetitą ir reguliuoti skydliaukės funkcijas. Ir visa tai be įprasto „kracho“, kuris būdingas kitiems panašiems papildams. Daugiau informacijos

Kiti:
Optimum Opti-Men 180 kapsulių - 85Lt! Daugiau informacijos
Universal Animal Pak 44 pakeliai  - 90Lt! Daugiau informacijos
TESTED NUTRITION Omega 369 180 kapsulių - 50lt! Gamintojo puslapis
TESTED NUTRITION Omega 3 100 kapsulių - 30lt! Gamintojo puslapis
TESTED NUTRITION ZN-MG-B6 90 kapsulių - 35lt! Gamintojo puslapis
Riboxin CM 200mg 50 tablečių - TIK 22lt! Ypatingai veiksmingas preparatas skirtas apsaugoti širdį nuo patiriamų didelių fizinių krūvių, bei jos pajėgumui didinti!

KIEKVIENAM PERKANČIAM (už 100lt<) 2 porcijos BSN NO-XPLODE NT DOVANŲ! Kiekis ribotas!

Galimas pristatymas visoje Lietuvoje, paštu arba autobusu! Marijampolėje iš rankų į rankas.

Kainos klauskite asmenine žinute. Kontaktai. E-mail: gvazdaitis.a@gmail.com, skype: exonaz, Tel. nr +37060036321
FACEBOOK'e
Reik pagalbos išsirenkant - klauskite, patarsime smile

ATSILIEPIMAI

Saul1us 2010-12-01
Sėkmingai nupirktas komplektas už 150Lt smile  pirkit, prekės naujos bei geros. smile

Neprisijungęs

 


#56 2010-12-28 18:04:39

A1das
Naujokas
Registravosi: 2010-11-18
žinutės: 3

Re: Parduodu maisto papildus

Karštos naujienos!
GASPARI MyoFusion    2.27kg 140Lt
http://www.sportyshealth.com.au/images/T/Gaspari%20Myofusion.jpg
NUTRABOLICS Mass Fusion    7,26kg 190Lt
http://www.dynamicsportsnutrition.co.uk/assets/product/240/240/1/mass_fusion_16lb_chocolatesmall_a4457fec1798244732b757bebd4fac67.jpg
USPlabs Modern BCAA 428g (35 porcijos) - 110lt
http://www.nutraplanet.com/photos/24166/modern_bcaa_large.jpeg
NUTRABOLICS Hemotest    90 tablečių - 110Lt
http://www.supplementscanada.com/popeyes/media/nutra-HemoTest.jpg
NOW Kalcis ir Magnis 120 kapsulių - 35lt!
http://www.justnaturals.com/img/product-details/now-foods-calcium-magnesium-100-tabs-0.jpg

Neprisijungęs

 


#57 2011-02-03 00:21:49

emexas
Naujokas
Registravosi: 2008-08-07
žinutės: 16

Re: Parduodu maisto papildus

http://www.ipix.lt/images/58456522.jpg

Prekiu sarasas ir kainos pastoviai atnaujinami.

Kodel verta pirkti?
- Auksta produktu kokybe
- Profesionali konsultacija papildu vartojimo ir derinimo klausimais (Skype: paulius50992)
- Patrauklios kainos
- Perkant daugiau nei viena produkta taikomos nuolaidos
- Patogus, greitas ir patikimas prekiu pristatymas pastu visoje Lietuvoje
- Daugybe patenkintu klientu (atsiliepimus rasite skelbimo apacioje)


Kvieciu prisijungti i puslapi facebook'e smile
http://www.facebook.com/pages/Maisto-Pa … 36?ref=sgm
______________________________________________________________________________

Baltymai

Naujiena! Ultimate Nutrition Prostar Whey 2,3kg - 139lt
Aukstos kokybes, greitai isisavinamu whey baltymu mixas (izoliatas ir kocentratas)

Naujiena! Ultimate Nutrition Isopreme 2,3kg - 165lt
Auksciausios kokybes bioaktyvus whey izoliatas

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 5lb (2,3kg) - 159lt (Laikinai nera)
Laiko isbandytas ir visu megstamiausias proteinas! Whey hidrolizato, whey izoliato ir whey koncentrato misinys. Kokybe, kuri nenuvilia!

Gaspari MyoFusion 2,3kg - 155lt
Kokybiskas, gero skonio 5-iu rusiu baltymu misinys.

BSN Syntha-6 2,3kg - 155lt
Ivairiu baltymu mixas. Tiems, kas megsta ne tik gera kokybe, bet ir nori megautis puikiais skoniais.

Syntrax Whey Shake 2,3kg - 129lt
Puikaus skonio whey koncentratas.

XL Nutrition Xtra Whey 2kg - 99lt
Proteinas taupantiems. Sudetis: Whey koncentratas. Skoniai: braskinis ir sokoladinis.

Nutrisport 90+ Protein 5kg - 219lt
Kokybiskas ir nebrangus proteinas. Sudetis: 66% whey isolate, 33% micellar casein.

Trec Nutrition Casein 100
600g - 60lt
1800g - 149lt
Aukciausios kokybes kazeinas. Puikus skoniai. (Sudetis 100g: 95,45g baltymu - 100% micellar casein). Idealu vartoti pries miega. Taip pat naudinga papildyti mityba dienos begyje.

Trec Booster baltyminiai batoneliai 1 vnt - 5lt
Puikus pagalbininkas tada, kai reikia gauti baltymu ir neina tinkamai pavalgyti. Viename batonelyje 21g whey baltymu, bei puikus skonis.
______________________________________________________________________________

Geineriai

Naujiena! PVL Mutant Mass 6,8kg - 199lt
Geineris, puikiai tinkantis greita medziagu apykaita turintiems atletams. Kokybisku, ivairiu rusiu baltymu ir angliavandeniu mixas. Sudetyje 20% baltymu.

Naujiena! RX Gold Max Gainer33,  4kg - 119lt
Nebrangus ir kokybiskas geineris. 33% baltymu (whey concentrate).

Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution 2600 5kg - 159lt
Greitai isisavinamu angliavandeniu ir baltymu misinys. Sudetyje net 23% aukstos kokybes 8-iu rusiu baltymu! Skirtas greita medziagu apykaita turintiems atletams.

Trec Nutrition Hard Mass 2,8kg - 149lt
Puikus geineris norintiems kokybiskos raumenu mases! 50% angliavandeniu / 50% baltymu (whey koncentratas, kiausinio baltymas, kazeinas, l-gliutamino peptidai). Sudetyje yra daug HMB! (100g/2g HMB)
______________________________________________________________________________

Veiksmingi NO skatintojai ir energetikai

USPlabs Jack3d, 45 porcijos - 109lt
Itin veiksmingas naujo tipo N.O. energijai, susitelkimui, istvermei ir jegai. Atsiliepimai forume  BB.com atsiliepimai

Nutrabolics HemoRush 50 porciju - 135lt
Nauja, galinga N.O. formule is Nutrabolics. Daugiau energijos, geresnis susitelkimas, stipresnis raumenu pumpas! BB.com atsiliepimai

BSN NO-Xplode, 50 porciju - 135lt
Laiko isbandytas, sportininku megtamiausias NO. Energijai, raumenu uzpumpavimui.

Naujiena! Nutrex Hemo Rage Black Ultra Concentrate 90 porc. - 129lt BB.com atsiliepimai
Stiriaus poveikio energetikas. Didesnis susitelkimas, mazesnis nuovargis, daugiau energijos.

BSN Nitrix 180tab. - 109lt
NO papildas raumenu uzpumpavimui gerinti.

Gaspari Nutrition SuperPump250, 800 Grams - 125lt
NO pre-workout papildas. Daug energijos ir stiprus raumenu pumpas treniruotes metu garantuotas!

Trec Nitrobolon2, 1,1kg - 95lt Atsiliepimai forume
Jegai, geram raumenu uzpumpavimui ir istvermei. Be energetiku! Sudetyje daug kreatino, AAKG ir kitu puikiai veikianciu priedu!

Trec Nitrobolon Energizer, 1,1kg - 129lt
Daugiau energijos, daugiau jegos, geresnis raumenu uzpumpavimas!

Trec AAKG Mega Hardcore 240caps - 89lt
Stipriam raumenu uzpumpavimui. Puiki sudetis: 60% AAKG ir 40% citrulino malatas.

Animal Pump, 30pak - 125lt
Animal produktu linijos gerbeju pamegtas NO. Energijai, jegai ir geram raumenu uzpumpavimui treniruotes metu.

Universal Shock Therapy, 50 porciju - 129lt
Stiprus N.O. suteikiantis daug energijos bei gerinantis raumenu uzpumpavima.

AAKG (Arginine alpha-ketoglutarate) 250g - 65lt
Grynas AAKG. Skatina stipru raumenu uzpumpavima, gerina N.O. sinteze. Ekonomiskas produktas.
______________________________________________________________________________

Amino rugstys

Scivation Xtend Atsiliepimai forume BB.com atsiliepimai
90 porciju - 169lt (Laikinai nera)
30 porciju - 79lt
Daug BCAA bei siek tiek gliutamino ir citrulino malato - Auksta kokybe, geras poveikis, puikus skoniai!

Trec Nutrition BCAA G-Force Puikaus skonio BCAA ir gliutamino misinukas.
450g (70 porciju) - 89lt
225g (35 porcijos) - 49lt

Naujiena! Trec Nutrition BCAA Turbo Jet
400g (40porc) - 119lt
200g (20porc) - 69lt
Tai naujos kartos itin stipriaus poveikio BCAA matrica (BCAA, BCAA-ethyl-ester, BCAA-AKG), praturtinta beta-alaninu, glukuronolaktonu, bioperine'u ir specialia vitaminu formule.

Olimp BCAA Mega Caps
300caps - 99lt
150caps - 59lt
1 kapsuleje net 1,1g BCAA!

Trec Nutrition BCAA powder 400g - 89lt
Grynos, aukstos kokybes BCAA su vitaminu B6.

Rx Gold BCAA 300g - 59lt
Pakuoteje net 270g grynu BCAA. Citrinu skonis.

BCAA Grynos BCAA, be jokiu priemaisu. Ekonomiskas produktas.
500g - 89lt
1kg - 159lt

Gliutaminas Grynas l-gliutaminas. Ekonomiskas produktas.
500g - 65lt (Laikinai nera)
1kg - 109lt (Laikinai nera)
______________________________________________________________________________

Kreatinas

BSN Cell-Mass 50 porc. - 129lt
Jegai ir geram atsistatymui.

Trec Kre-alkalyn Powder 200g - 79lt
Kreatinas, kuris nekaupia vandens

Universal Storm, 80 porciju - 119lt (Laikinai nera)
Jegai ir uzpumpavimui.

RX Gold Micronized Creatin Monohydrate
1,1kg - 75lt
550g - 45lt
Mikronizuotas kreatino monohidratas. 200mesh smulkumas.

Naujiena! Cratine Monohydrate 1kg - 65lt
Mikronizuotas kreatino monohidratas. 200mesh smulkumas, vokiskas.

Rx Gold Tri Crentine Malate 300g - 45lt
Grynas tri-kreatino malatas. Pakuotes uztenka menesiui laiko.
______________________________________________________________________________

Riebalu degintojai

USP Labs OxyELITE Pro 90caps - 135lt
Itin stipraus poveikio riebalu degintojas su Geramine'u sudetyje.

Nutrex lipo 6 120 caps - 119lt
Vienas geriausiu riebalu degintoju rinkoje! Atsiliepimai forume BB.com atsiliepimai

Nutrex Lipo-6 Black 120 caps - 129lt
Naujausia lipo 6 versija

Nutrex lipo 6x 120 caps - 129lt
Prestizinuose BB.com apdovanojimuose 2009 metais pripazintas geriausiu metu riebalu degintoju!

Trec Clenburexin II, 180caps - 95lt
Stiprus termogeninis, lipotropinis riebalu degintojas.

Animal Cuts 42pak - 119lt (Laikinai nera)
Stiprus termogeninis / lipotropinis riebalu degintojas.

BSN Thermonex, 120caps - 89lt
Stiprus termogeninis / lipotropinis riebalu degintojas.
______________________________________________________________________________

Karnitinas

VitalMax L-KARNITIN MEGA capsules
120caps - 89lt
240caps - 129lt
Grynas L-karnitinas. 1 kaps - 1g kartinino.

Trec L-Carnitin Complex, 90tab - 35lt
L-Karnitinas + Vitaminas B6 + Chromo polinikotinatas.
______________________________________________________________________________

Vitaminai ir mineralai

Optimum Nutrition Opti-Men 180tab. - 95lt
Stiprus vitaminu ir mineralu kompleksas (pakuotes uztenka 2-3 menesiams).

Animal Pak, 44pak - 99lt
Stiprus vitaminu, mineralu ir kitu reikalingiausiu medziagu kompleksas intensyviai sportuojantiems.
______________________________________________________________________________

Testosterono skatintojai

Animal Stak 21pak - 115lt
Stiprus, gerai veikiantis testosterono skatintojas. Didesnei jegai ir geresniam atsistatymui.

Trec Nutrition Tribulon 60 kaps - 29lt (Laikinai nera)
Tribulus terrestris ekstraktas. Net 60% steroidinių saponinų! 1 kaps - 780mg.

Trec Nutrition ZMA Original 90 caps - 69lt
Didesniam testosterono lygiui ir geresniam miegui. Orginali ir vienintele tikrai veikianti, patentuota ZMA formule. Poveikis: daugiau testosterono, geresnis miegas.

PrimaForce ZMA 180 caps - 89lt
Orginali ZMA formule. Pakuotes uztenka 2 menesiams! Poveikis: daugiau testosterono, geresnis miegas.
______________________________________________________________________________

Sanariams

Animal Flex 44pak - 109lt
Kogero geriausias papildas sanariu atsistatymui ir profilaktikai.

Trec GLUCOSAMINE Sport Complex 90tab - 55lt
Sanariu atsistatymui ir profilaktikai.
______________________________________________________________________________

Kiti produktai

Beta-Alanine
250g - 45lt
500g - 79lt
Didina istverme, gerina treniruotes efektyvuma, gali padideti jega. Grynas, ekonomiskas produktas.

OMEGA-3
200 kaps - 39lt
400 kaps - 69lt
Papildas, kuris turi buti tavo racione. Ypac naudingas deginant riebalus. Vartojimas: 4-6caps per diena. 1 kaps - 1000mg veikliosios medziagos (18% EPA / 12% DHA).

VitalMax HMB MEGA Caps
150 caps - 69lt
300 caps - 125lt
Saugo raumenis nuo irimo, gerina raumenu atsistatyma ir augima. 1 kaps - net 900mg HMB > Straipsnis apie HMB poveiki cia <

VitalMax Inosin 100caps - 55lt
Istvermes didinimui.

Animal M-Stak 21pak - 119lt
Puikus papildas atsistatymui ir spartesniam raumenu augimui.

Nutrex Anabol-5 120caps. - 125lt
Stipraus poveikio papildas anaboliniams procesams skatinti. Pakuotes uztenka 30-ciai dienu.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jei nezinote kokie produktai jums labiausiai tinka arba iskilo kokiu nors klausimu ar neaiskumu - rasykite i AP arba Skype: paulius50992 ir jums bus suteikta profesionali konsultacija.

Kontaktai:  AP   email: emexas@draugas.lt  Tel.: 8 624 38520 
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:X-j6oYlWxgXrGM:http://www.danzfamily.com/archives/blogphotos/09/145-skype-logo.png paulius50992
Vilnius - galima atsiimti is ranku i rankas.
Pristatymas i visus Lietuvos miestus ir miestelius pastu - Greita, patikima ir patogu!

Konsultaciju metu:
- suzinosite kuris papildas ar papildu derinys jums labiausiai tinka siekiant norimu rezultatu
- suzinosite kaip derinti tarpusavyje turimus papildus ir kokiais kiekiais juos vartoti
- patarsiu kokius papildus geriausia rinktis, esant ribotoms finansinems galimybems
- sutaupysite pinigu, kadangi jums bus pasiulyti tik tie papildai, kurie jums is tikro reikalingi ir veikiaKlientu atsiliepimai
Dekui visiems pirkusiems.. sekmes siekiant puikiu rezultatu!

Savas4u rašė:

pirko mano bratkis kelis papildus is emexo, tai labai isgyre smile labai dziauges, kad viska pakonsultavo ir apskritai, kad maladec zmogus sake smile

mndg rašė:

siuntinukas atejo greitai, ir net dovanu gavau netiketai big_smile

treilis rašė:

EMEXAS puikus pardavejas! Viskas laiku,papildai puikios kokybes ,pakuotes nepazeistos.  O svarbiausia tai ,kad siuntimas man nekainavo nieko!!! :alaus: :nykstys: :alah:

Justix rašė:

Pirkau iš Emexo, viskas greitai ir sklandžiai :nykstys:

IRONMEN rašė:

pirkau is Emexo viskas tvarkoje su siuo dealer'iu wink greita,patikima smile

159159 rašė:

Emexas preke atsiunte greiciau nei 24h uz 150km. viskas puiku. dar ir jacked megineli imete
:nykstys:

romm rašė:

Nuo manes irgi pliusas emexui. Siandien pasiimta preke viskas greitai ir sklandziai:)

gerasmx rašė:

Tegaliu pasakyti aciu, zmogus istikruju padedantis, pasiulo geriausia varianta, teikia nuolaidas, pataria, uzsisakiau siunta, gavau per 3d.
Taip ir toliau emexai *thumbs up*

Sharous rašė:

nu ką, ir aš pirkau iš emexo. malonus žmogus, pasiūlė geresnį variantą. malonu turėt reikalą su tokiu pardavėju. smile

Uzsispyres16 rašė:

Pirkau is emexo kre-alakin ir dzaiugiuos:) Pakonsultavo ,padejo issirink ,o svarbiausia viska atsiunte laiku ,kaip ir buvo zadejas.Malonu turet reikalu su tokiais zmonemis smile Ir net pakuote rozine atsiunte :nykstys:

Tricaz rašė:

Šaunus žmogus, papildai atėjo per parą, rekomendavo ir patarė ką geriau imti. Didelis +++++

TM rašė:

Siandien pirkau pirmą karta iš Emex'o ir galiu parekomenduoti visiems - malonu dirbt su tokiais pardavejais

Player rašė:

puikus pardavejas viska patariai;] malonu reikalu tureti;] papildeliai skanus lauksim rezultatu;]

mr_dainius rašė:

isbandziau trec booster sokoladukus, nu tikrai skanus. likau maloniai nustebes smile rekomenduoju wink

psikk rašė:

Didelis ACIU emexui uz dar viena gera susitikima !

zajac20 rašė:

Sveiki .

Uzsisakiau is Emexo BCAA-Kreatino ir Baltymu na dabar liko laukti smile <Matos kad  zmogus patikimas ir patarimu negaili PAGARBA  tokem zmogui . Manau 100% kad sekanti karta  vel prekinsiuos pas jy wink

ovenas999 rašė:

praktiski zmones renkasi emexa, ne pirma ir ne paskutini karta naudojuos jo paslaugomis, geras patikimas punktualus  smile

psikk rašė:

Susitikimas su emexu ciki piki.Neveluoja zmogus, punktualus, mandagus ir NET perskaito lipduka vartojimo, kuris yra ant pakuotes big_smile

bamboochy rašė:

Pirma karta pirkau papildus internetu, siandien jau pasiemiau siuntini ir pamaciau kad emexas nenuvyle, viskas tvarkingai ir laiku. Taip pat maloniai atsako i klausimus apie papildus. Tikiuosi sekanti karta kai pirksiu padarysi kokia akcija ar didesne nuolaida wink

kankius rašė:

Malonu su emexu bendradarbiaut ;D preke gavau greit, viskas ciki. Ir kainos palyginus nesikandzioja.

fructas rašė:

Tai va...pirkau pas šitą žmogų papildų - baltymų,creatino,gliutamino,NO...viskas kokybiška,tvarkinga ir patikima!  cool  Pats pardavėjas malonus ir patariantis. Paaiškina viską ir padaro nuolaidų. :nykstys: Tikrai verta pirkti, manau dar ne kartą tai ir padarysiu! Pagarba :alah: :alah: :alah:

AmfetaminasX rašė:

Pirkau IDS baltymus, Gforce ir OMEGA3.Mldc pardavėjas,palinkėjo sėkmės ir panašiai.... + padarė palankias kainas.Patenkintas emexo prekėmis.Tikiuosi,bus galima pradėti ir dažniau as tave pirkti

fructas rašė:

Rimtas!viskas tvarkingai ir greitai :nykstys:

SunkiojiAtletika rašė:

Puikus pardavejas.  Ka paklausi ta atsakys smile papildai tvarkingai supakuoti. kai reikes dar papildu  butinai kreipsiuos.

Karolis03 rašė:

Pirkau BCAA G-Force   ir po keliu dienu gavau prekia savo ir tikrai dziaugiuosi ! Seip patarintis zmogus kuriuos papildus geriau vartoti smile kurie geriau man iseis i nauda smile Gavau daugybe patarimu  tad manau pirkti is jo yra tikrai verta smile

Nrk rašė:

Treciadieni vakare issiunciau emexui pinigus, o jau penktadieni is ryto dziaugiausi papildu. Beto padejo apsispresti, kuri papilda rinktis ir paaiskino kaip vartoti smile

knopka rašė:

Vakar isigijau papilduku is emaxo,servisas tikrai geras big_smile gavau patarimu kaip ir kada ka vartuoti,bet pakolkas neparagavau ju,artimu metu grisiu i sporta ir manau nenusivilsiu! :nykstys:

bzenaz rašė:

Likau patenkintas greitas servisas tiesiai i namus smile

Slanga rašė:

Va siandien pirkau is jo, is ranku i rankas, nebloga kaina + uz dyka pridejo taurino, dekingas jei tik reiks tai is taves pirksiu smile :alah: :hanteliai:

Mantas96 rašė:

Pirkau is EMEX'o. viskas tiesiog SUPER!!! :nykstys:     gavau uzdyka plakata, labai viskas patiko. nebuvo jokiu problemu su pristatymu, o aptarnavimas SUPER!!! verta pirkti, geriau niekur nerasit :alah:

Mant rašė:

Šiandien gavau trečiajį (berods) siuntinuką, esu labai patenkintas, prekės aukščiausios kokybės, viskas ciki, EMEXO papildai geriausi! :nykstys:

P.S 3-4 dienos ir jau gali džiaugtis papildais  :stanga:

_Nieka_ rašė:

pirkau is emexo sintinuka gavau. viskas patikima. ir siaip maladiec zmogus ka paklausi viska atsakys ir patars big_smile

Sponke rašė:

Snd gavau is emaxso siuntinuka viskas tvarkyngai ipakuota ir kaina gera +nuolaidele dar padare liux dileris :nykstys: big_smile

pxnx rašė:

Paemes is anksciau buvau proteino ir BCAA is emexo - nenusivyliau wink, viskas veikia tvarkingai ir menesiuka stangas pakilnojus rezultatas tikrai neblogas, pasiemiau kreatino, paziuresim kaip energija uzkelia big_smile

Indulgence;356017 rašė:

Sveiki,

noreciau padekoti emexui uz rekomenduotus papildus. Tikrai akivaizdus rezultatai. Nors ir nesuderinau kol kas mitybos, taciau jau einant vos antra savaite bico apimtis padidejo per 0.5cm. Zinoma, patiriu efektyvia treniruote, nesijauciu pavarges ir negana to, daug geriau viskas lenda i galva moksluose... smile

craimas rašė:

kokybiski,ekonomiski,pigus ir efektyvus emexo papildai. Pirkau kreatina taip pat pridejo pabandymui baltimu! :stanga_v_r: :nykstys:

Girmis rašė:

Pirkau is Emexo baltymu ir kreatino, viskas labai saunu, pigu kokybiska, patikima :nykstys:

Mikulinas rašė:

3dienio berods vakara issiunciau pinigus, 6dieni ryte gavau jau lapuka, kad galiu eit atsiimti siuntinio, o siandien pasiemiau ir dziaugiuos, kad rinkausi si tiekeja. Greita, paprasta, pigu. Malonus zmogus, duoda patarimu, paaiskina. Zodziu jei kas dvejoja del apgavysciu, tai be reikalo. Viskas cia rimta, kaip ir priklauso suaugusiem zmonem.

Dekingas Emexui cool

Edit:

Nors, kad nebutu viskas taip grazu (kritika vercia tobuleti) ir zmogus nesustotu tik ties tuom ka turi, tai pizdi reik duot, kad neturi zuvies tauku sad

Sliekas rašė:

Aciu Emexui! Geras kainas padare ir produktai nenuvyle ir konsultacijos padejo :nykstys: , jau kelinta karta perku todel galiu sakyti  Emexo papildai - :nykstys:

Blizaz rašė:

Žmogus tikrai mldc. smile Tik penktadieni užsisakiau o šiandien gavau siuntinį į kita Lietuvos galą. cool Žinoma padarė šiokia tokia nuolaidą, pigiau negu parduotuveje, pridėjo viena mėginuką pabandymui ir taipat gavau gerų patarimų. :hanteliai:

pxnx rašė:

Prieš kelias dienas pirkau iš emexo, viskas greitai ir tvarkingai, su protingais patarimais ką, kada ir kiek vartoti ir žinoma nuolaidėle wink

Mrbbdj rašė:

Emexas mldc, patikimas pardavejas. Pirkau kelis produktus, tai ir nuolaidele gavau wink Beje, protingai pataria kaip vartot ir kada vartot :nykstys:

Degradas rašė:

Pirkau jau ne pirma karta pas emexa ir nenusivyliau. Skonis cell mass tikrai geras, norisi dar gert, kaip sultys eina
reiks veliau konors is NO paimt db krize litu ner big_smile

BUBU rašė:

Niekad nebuvau taip pirkes papildu ,o dabar kai pabandziau galiu drasei sakyt visiems ,Galit drasei pirkt ir daug negalvot kad kas jus apmulkins :rock:  Juk taip pigiau ir greiciau .Dekui emexui  juo tikrai verta pasitiketi ,rimtas vaikinas  cool

Nef rašė:

As taipogi galiu pagirt Emexa, visad pataria, pasiulo optimalu varianta, taiko nuolaideles ir siaip mldc :nykstys:

Paskutinis taisė emexas (2011-02-03 00:23:43)

Neprisijungęs

 


#58 2011-04-10 21:57:35

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

Perkelta


Akcjaatrakcja rašė:

http://talpink.comze.com/?file=rsz_1logas.jpg

Baltymai
*** Bsn - Syntha 6 2.3kg - 145 LT
*** Dymatize -  Elite Gourment 2.3kg - 125 LT

Masės didinimo produktai
*** Megabol - Mass Mutation 2,3kg - 75 LT Geriausias baltymų santykis, net 30% !!!

Aminorūgštys
*** Aminostars - BCAA Extreme Pure 120caps - 60 LT - AKCIJA! +1 tokio pat dydžio bonkutė NEMOKAMAI
*** Vitalmax – BCAA Amino 1000 Mega Capsules 240 - 70 LT Vienoje kapsulėje 1gr. gryno BCAA
*** RX Gold - BCAA 300g - 50 LT  Net 270g GRYNO BCAA. Geriausias santykis 2:1:1 !!!
*** Dymatize - SUPER AMINO 450 caps - 95 LT
*** ActiveLab - BCAA Xtra 500g - 75 LT

Riebalų deginimo produktai
*** Vitalmax - Karnitin L-1000 Mega Capsules 120 - 70 LT
*** Vitalmax – Karnitin L-30 000 liquid 2x500ml - 50 LT
*** Nutrex – Lipo 6x - 110 LT

Kreatino produktai
*** RX Gold - Micronized Creatine 550g - 50 LT
*** Rx Gold - Tri  Creatine Malate 300g - 45 LT
*** Dymatize - Creatine 500g - 65 LT
*** Bsn - Cellmass - 125 LT

Azoto oksido (NO) skatintojai. Pre-workout
*** USP - Jacked - 100 LT
*** Gaspari - SuperPump 250 - 110 LT
*** Bsn - NO Xplode - 125 LT
*** Met-Rx - Amped - 120 LT

Kreipkitės. Pakonsultuosim, patarsim, nuspresim, išrinksim.
Vilniuje paduodame iš rankų į rankas. Į kitus miestus siunčiame greituoju paštu.

Susisiekime +37060227792 arba +37067550373
arba
http://talpink.comze.com/?file=skype.jpg Skype taburete123


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#59 2011-04-23 12:47:28

Akcjaatrakcja
Naujokas
Registravosi: 2011-04-10
žinutės: 3

Re: Parduodu maisto papildus

http://talpink.comze.com/?file=rsz_1logas.jpg

Kokybiški papildai už gerą kainą. Greitas pristatymas bei konsultacijos.

Baltymai
*** Optimum Nutrition - Gold Standard 100% - 155 LT
*** Dymatize -  Elite Gourment 2.3kg - 125 LT

Masės didinimo produktai
*** Megabol - Mass Mutation 2,3kg - 75 LT Geriausias baltymų santykis, net 30% !!!
*** Megabol - Gainer 737 3kg - 75 LT

Aminorūgštys
*** Aminostars - BCAA Extreme Pure 120caps - 60 LT - AKCIJA! +1 tokio pat dydžio bonkutė NEMOKAMAI
*** Vitalmax – BCAA Amino 1000 Mega Capsules 240 - 70 LT Vienoje kapsulėje 1gr. gryno BCAA
*** Vitalmax Glutamin L-100% Base 400 g - 65 LT
*** RX Gold - BCAA 300g - 50 LT  Net 270g GRYNO BCAA. Geriausias santykis 2:1:1 !!!
*** Dymatize - SUPER AMINO 450 caps - 90 LT
*** ActiveLab - BCAA Xtra 500g - 75 LT


Riebalų deginimo produktai
*** Vitalmax - Karnitin L-1000 Mega Capsules 120 - 70 LT
*** Vitalmax – Karnitin L-30 000 liquid 2x500ml - 65 LT
*** Nutrex – Lipo 6 Black - 125 LT

Kreatino produktai
*** RX Gold - Micronized Creatine 550g - 50 LT
*** Rx Gold - Tri  Creatine Malate 300g - 45 LT
*** Dymatize - Creatine 500g - 65 LT
*** Bsn - Cellmass - 120 LT
*** Muscletech - Cell-tech Hardcore 2kg - 100 LT - SKubiai už mažiausia kainą Lietuvoje. Galioja iki 2011-07-01


Azoto oksido (NO) skatintojai. Pre-workout
*** USP - Jacked - 100 LT
*** Gaspari - SuperPump 250 - 110 LT
*** Bsn - NO Xplode - 125 LT
*** Met-Rx - Amped - 110 LT
*** Dymatize - Xpand Xtreme Pump - 120 LT
*** Olimp - Massacra Episode 2 - 125 LT
*** Vitalmax - Cre-NO Muscle Max 240 caps - 75 LT

Testosterono skatintojai
*** Aminostar - TribuMax 120 caps - 50 LT - Itin stiprus Tribulus Terrestris (90%saponin)

Vitaminai ir mineralai
*** Vitalmax - Ionto Vitamin Drink liquid 500ml - 25 LT

Kitos prekės
*** Diržas, skirtas paspartinti prakaitavimą juosmens srityje ar tiesiog sustiprinti nugarą treniruočių metu. Kokybiška medžiaga, patvarus - 45 LT

Kreipkitės. Pakonsultuosim, patarsim, nuspresim, išrinksim.
Vilniuje paduodame iš rankų į rankas. Į kitus miestus siunčiame greituoju paštu.

Susisiekime +37067550373 arba  +37060227792
arba
http://talpink.comze.com/?file=skype.jpg Skype taburete123

Neprisijungęs

 


#60 2011-05-26 16:16:03

Zyza
Naujokas
Registravosi: 2011-04-24
žinutės: 6

Re: Parduodu maisto papildus

Pirkau proteina ir gavau siuntini per 2 dienas dar + dovanu gavau alanino sitas pardavejas tikrai patikimas smile

Neprisijungęs

 


#61 2011-07-05 21:45:19

emexas
Naujokas
Registravosi: 2008-08-07
žinutės: 16

Re: Parduodu maisto papildus

http://www.luckyvitamin.com/site/images/item_descrip/84658/84658-1.jpg

Nesivaikyk zemos kainos - rinkis KOKYBE!
Didziausias KOKYBISKU maisto papildu asortimentas Lietuvoje!


Prekiu sarasas ir kainos pastoviai atnaujinami.
Pastoviai atnaujintas skelbimas siuo adresu: http://www.kulturizmas.net/forumas/t336 … s!-vilnius

Kodel verta pirkti?
- Auksta produktu kokybe
- Profesionali konsultacija papildu vartojimo ir derinimo klausimais (Skype: paulius50992)
- Patrauklios kainos
- Perkant daugiau nei viena produkta taikomos nuolaidos
- Patogus, greitas ir patikimas prekiu pristatymas pastu visoje Lietuvoje
- Daugybe patenkintu klientu (atsiliepimus rasite skelbimo apacioje)NAUJIENOS!

HMB 250g - 65lt
Saugo raumenis nuo irimo, gerina raumenu atsistatyma ir augima, didina jega. Vartojimas 3-5g per diena.

Gaspari Superpump MAX (640g) 40 porciju - 135lt
Nauja, dar stipresne superpump versija!

Animal Rage 44pak - 145lt
Karsta naujiena is Animal linijos! Energijai, intensyvumui ir susikaupimui didinti.

Infinite Labs Juggernaut 40 porciju - 135lt
Vienas geriausiu NO! Ispudingas BB.com reitingas - 9.1! Stipriam raumenu uzpumpavimui, jegai ir visa treniruote besitesianciai energijai.

Dymatize Super Amino 4800, 450 tab - 89lt
Kompleksines amino rugstys

GABA 250gr - 69lt
Papildas tiems kas patiria nemazai nervinio, fizinio streso. Gerina miega, ramina, slopina depresija, manoma kad skatina augimo hormono (HGH) gamyba. > Platesnis aprasymas ir vartojimo instrukcija <

Max Pump Combo: AAKG 250g + Citrulino Malatas 250g - TIK 115lt
Labai efektyvus derinukas raumenu uzpumpavimui, ilgai besitesiantis poveikis. Derinuko uzteks 2 menesiams.

Trec SAW 80 porc - 105lt
Nauja, stipri NO pre-workout formule is trec nutrition! Energijai, jegai ir raumenu uzpumpavimui.

BPI Sports 1M.R. 28porc - 129lt
Dar vienas pakartojimas! Stirus energijos uztaisas treniruotei.
______________________________________________________________________________

Baltymai
Straipsnis: Ka reiktu zinoti renkantis proteina (baltymus)

Ultimate Nutrition Prostar Whey 2,3kg - 149lt
Aukstos kokybes, greitai isisavinamu whey baltymu mixas (whey izoliatas ir whey kocentratas)

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard
5lb (2,3kg) - 159lt
2lb (900g) - 89lt
Laiko isbandytas ir visu megstamiausias proteinas! (Whey hidrolizato, whey izoliato ir whey koncentrato misinys)

Gaspari MyoFusion 2,3kg - 155lt
Kokybiskas, gero skonio 5-iu rusiu baltymu misinys. Puikiai tinka vartoti ivairiu dienos metu.

BSN Syntha-6 2,3kg - 155lt
Ivairiu baltymu mixas (6 baltymu rusys). Tiems, kas megsta ne tik gera kokybe, bet ir nori megautis puikiais skoniais. Puikiai tinka vartoti ivairiu dienos metu.

Trec Nutrition Whey 100, 2,3kg - 129lt
Whey koncentratas. Labai geri skoniai (geresni negu whey gold standart), lengvai tirpsta vandenyje.

Syntrax Whey Shake 2,3kg - 119lt
Puikaus skonio whey koncentratas.

XL Nutrition Xtra Whey
4kg - 179lt
2kg - 105lt
Proteinas taupantiems (Whey koncentratas)

Nutrisport 90+ Protein
5kg - 219lt
2,5kg - 145lt
Ekonomiskas ir kokybiskas proteinas (Sudetyje 66% izoliato, 33% kazeino). Puikiai tinka vartoti ivairiu dienos metu.

Nutrisport Isolate 5kg - 239lt
Isrugu izoliatas.

Trec Nutrition Casein 100
600g - 60lt
1800g - 149lt
Aukciausios kokybes kazeinas - baltymas, kuris raumenis aprupina amino rugstimis iki 7val laikotarpio! Puikus skoniai. (Sudetis 100g: 95,45g baltymu - 100% micellar casein). Idealu vartoti pries miega. Taip pat naudinga papildyti mityba dienos begyje.
______________________________________________________________________________

Geineriai

InterActive Mammoth 2500, 4.4kg - 129lt
Sudetyje 21% baltymu (Whey protein concentrate, milk protein, egg protein)

Nutrabolics Mass Fusion 7,2kg - 199lt
Sudetyje 20% 5-iu rusiu baltymu mixas, kokybiski angliavandeniai.

Nutrisport Protein + Carbs 5kg - 145lt
35% isrugu baltymu sudetyje.

BSN True Mass 2,6kg - 145lt
Aukstos kokybes geineris, 33% baltymu, puikus skoniai.

RX Gold Max Gainer33,  4kg - 119lt
Nebrangus ir kokybiskas geineris. Net 33% baltymu (whey concentrate).

Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution 2600 5kg - 165lt
Sudetyje 23% aukstos kokybes 8-iu rusiu baltymu ir kokybiskas angliavandeniu kompleksas. Skirtas greita medziagu apykaita turintiems atletams.

Trec Nutrition Hard Mass 2,8kg - 149lt
Geineris norintiems auginti kokybiska raumenu mase! 50% angliavandeniu / 50% baltymu (whey koncentratas, kiausinio baltymas, kazeinas, l-gliutamino peptidai). Sudetyje yra daug HMB! (100g/2g HMB)
______________________________________________________________________________

N.O. skatintojai su energetikais

Animal Rage 44pak - 145lt
Karsta naujiena is Animal linijos! Energijai, intensyvumui ir susikaupimui didinti.

Infinite Labs Juggernaut 40 porciju - 135lt
Vienas geriausiu NO! Ispudingas BB.com reitingas - 9.1! Stipriam raumenu uzpumpavimui, jegai ir visa treniruote besitesianciai energijai.

BPI Sports 1M.R. 28porc - 129lt
Dar vienas pakartojimas! Stirus energijos uztaisas treniruotei.

PVL Mutant Mayhem 45 porc - 105lt
Tas pats kaip jack3d, tik siek tiek stipresnis.

APS Mesomorph 25 porcijos - 135lt
Itin galingas pre-workout papildas.

Ultralife Nox Pump Xtreme 30 pak - 135lt
Norintiems mazesnio kiekio pabandymui: 15 pak - 75lt
Vienas stipriausiu NO papildu rinkoje.

Ultralife Nox-Pump Performance 30 pak. - 99lt
Stipriaus poveikio NO.

USPlabs Jack3d, 45 porcijos - 105lt
Itin veiksmingas naujo tipo N.O. energijai, susitelkimui, istvermei ir jegai. Atsiliepimai forume  BB.com atsiliepimai

Scivation Quake 10.0, 40 porciju - TIK 85lt Sena kaina 115lt
Papildas savo poveikiu ananlogiskas Jack3d, bei geresniu skoniu uz kurkas mazesne kaina! Vienintelis trukumas - milteliai sukibe (tokia papildo konsistencija).

Nutrabolics HemoRush 50 porciju - 135lt
Nauja, galinga N.O. formule is Nutrabolics. Daugiau energijos, geresnis susitelkimas, stipresnis raumenu pumpas! BB.com atsiliepimai

BSN NO-Xplode, 50 porciju - 129lt (Laikinai nera)
Laiko isbandytas, sportininku megtamiausias NO. Energijai, raumenu uzpumpavimui

BSN NO-Xplode Caffeine Free, 20 porciju - 79lt
Naujausia NO Xplode versija tiems kas netoleruoja kofeino.

Nutrex Hemo Rage Black Ultra Concentrate 30 porc. - 125lt
Tas pats kaip Jack3d, tik stipresnis. Poveikis: energija, istverme, susitelkimas, jega. Vartojimas ne daugiau kaip 1 porcija pries treniruote. BB.com atsiliepimai

Gaspari Superpump MAX (640g) 40 porciju - 135lt
Nauja, dar stipresne superpump versija!

Gaspari SuperPump250, 800 Grams - 119lt
NO pre-workout papildas. Daug energijos ir stiprus raumenu pumpas treniruotes metu garantuotas!

Trec SAW 80 porc - 105lt
Nauja, stipri NO pre-workout formule is trec nutrition! Energijai, jegai ir raumenu uzpumpavimui.

Trec Nitrobolon Energizer, 1,1kg - 129lt
Daugiau energijos, daugiau jegos, geresnis raumenu uzpumpavimas!

Animal Pump, 30pak - 125lt
Animal produktu linijos gerbeju pamegtas NO. Energijai, jegai ir geram raumenu uzpumpavimui treniruotes metu.

Universal Shock Therapy, 50 porciju - 125lt
Stiprus N.O. suteikiantis daug energijos bei gerinantis raumenu uzpumpavima.
______________________________________________________________________________

N.O. skatintojai be energetiku

BSN Nitrix
180tab. - 115lt
360tab. - 175lt
NO papildas raumenu uzpumpavimui gerinti.

Trec Nitrobolon2, 1,1kg - 89lt Atsiliepimai forume
Jegai, geram raumenu uzpumpavimui ir istvermei. Sudetyje daug kreatino, AAKG ir kitu puikiai veikianciu priedu.

Trec AAKG Mega Hardcore 240caps - 89lt
Stipriam raumenu uzpumpavimui. Puiki sudetis: 60% AAKG ir 40% citrulino malatas - ilgai trunkamciai NO sintezei.

Ultimate Nutrition Horse Power 1kg - 125lt (Laikinai nera)
Jegai, uzpumpavimui, istvermei.

AAKG (Arginine alpha-ketoglutarate) 250g - TIK 59lt Sena kaina 65lt
Grynas AAKG. Skatina stipru raumenu uzpumpavima, gerina N.O. sinteze. Ekonomiskas produktas.

Citrulino Malatas 250g - 69lt
Grynas citrulino malatas. Skatina stipru raumenu uzpumpavima, gerina N.O. sinteze. Patartina naudoti kartu su AAKG. Ekonomiskas produktas.

Max Pump Combo: AAKG 250g + Citrulino Malatas 250g - TIK 115lt
Labai efektyvus derinukas raumenu uzpumpavimui, ilgai besitesiantis poveikis. Derinuko uzteks 2 menesiams.
______________________________________________________________________________

Amino rugstys

Ultimate Nutrition Amino Bolic 210tab - 125lt
Stiprus esminiu (svarbiausiu) amino rugsciu kompleksas - vertinantiems auksta kokybe.

Scivation Xtend 90 porciju - 165lt
Labai populiarios BCAA aminkes, pasizymincios puikiais skoniais. Sudetyje taip pat yra gliutamino ir citrulino malato. Tiems, kas nori ne tik gero poveikio, bet ir malonaus vartojimo. Atsiliepimai forume BB.com atsiliepimai

Trec Nutrition BCAA G-Force
450g (70 porciju) - 89lt
225g (35 porcijos) - 49lt
Puikaus skonio BCAA ir gliutamino misinukas.

Trec Nutrition BCAA Turbo Jet
400g (40porc) - 119lt
200g (20porc) - 69lt
Tai naujos kartos itin stipraus poveikio BCAA matrica (BCAA, BCAA-ethyl-ester, BCAA-AKG), praturtinta beta-alaninu, glukuronolaktonu, bioperine'u ir specialia vitaminu formule. Geram raumenu atsistatymui, energijai ir istvermei.

Olimp BCAA Mega Caps
300caps - 99lt
150caps - 59lt
1 kapsuleje net 1,1g BCAA! Norintiems aminkes vartoti patogiai.

Rx Gold BCAA 300g - 59lt
Pakuoteje net 270g grynu BCAA. Citrinu skonis. Ekonomiskas produktas.

BCAA Grynos, be jokiu priemaisu, saldikliu ir skoniu. Ekonomiskas produktas.
500g - 85lt
1kg - 149lt

Gliutaminas Grynas, be jokiu priemaisu, saldikliu ir skoniu. Ekonomiskas produktas.
500g - 59lt
1kg - 99lt

Kompleksines amino rugstys 900tab po 1,2g - 89lt

Dymatize Super Amino 4800, 450 tab - 89lt
Kompleksines amino rugstys

______________________________________________________________________________

Kreatinas

BSN Cell-Mass NT 30pak - TIK 139lt iprasta kaina 150lt
Patobulinta, stipresne cellmass versija.

BSN Cell-Mass 50 porc. - 125lt
Jegai ir geram atsistatymui. Sudetyje daug kreatino ir siek tiek gliutamino. Puikus skonis.

Trec Kre-alkalyn Powder 200g - 79lt
Kreatinas, kuris nekaupia vandens. Vartojimas 4-5g per diena.

Universal Storm, 80 porciju - 119lt
Jegai ir uzpumpavimui. Sudetyje daug kreatino, siek tiek AAKG ir kitu veikliuju medziagu.

RX Gold Micronized Creatin Monohydrate
1,1kg - 69lt
550g - 45lt
Mikronizuotas kreatino monohidratas. 200mesh smulkumas - auksta kokybe. Geriausias kainos/kokybes santykis!

Creatine Monohydrate
1kg - 59lt
500g - 39lt
Kreatino monohidratas, vokiskas.
______________________________________________________________________________

Riebalu degintojai

BSN Atro-Phex 98caps - 109lt
Stipraus poveikio riebalu degintojas, energetikas, psicho-stimuliatorius.

Fusion Rocket Fuel 90caps - 109lt
Labai stipraus poveikio riebalu degintojas su dideliu kiekiu energetiku.

USP Labs OxyELITE Pro 90caps - 129lt (Laikinai nera)
Vienas stipriausiu riebalu degintoju, su Geramine'u sudetyje.

Nutrex lipo 6 120 caps - TIK 109lt Sena kaina 119lt
Vienas geriausiu riebalu degintoju rinkoje! Atsiliepimai forume BB.com atsiliepimai

Nutrex Lipo-6 Black 120 caps - 129lt (Laikinai nera)
Naujausia lipo 6 versija

Nutrex lipo 6x 120 caps - 129lt (Laikinai nera)
Prestizinuose BB.com apdovanojimuose 2009 metais pripazintas geriausiu metu riebalu degintoju!

MAN Scorch 168 caps - 109lt
Stiprus riebalu degintojas

Trec Clenburexin II, 180caps - 89lt
Stiprus termogeninis, lipotropinis riebalu degintojas.

Animal Cuts 42pak - 115lt
Stiprus termogeninis / lipotropinis riebalu degintojas.
______________________________________________________________________________

Karnitinas

VitalMax L-KARNITIN MEGA capsules
120caps - 89lt
240caps - 129lt
Grynas L-karnitinas. 1 kaps - 1g kartinino.

L-Karnitinas
250g - 75lt
500g - 135lt
Grynas, ekonomiskas produktas.
______________________________________________________________________________

Vitaminai ir mineralai

Optimum Nutrition Opti-Men
180tab. - 99lt
90tab. - 65lt
Stiprus vitaminu ir mineralu kompleksas

Optimum Nutrition Opti-Women 90kaps. - 55lt
Specialiai moterims: vitaminai, mineralai ir kitos sveikata bei savijauta gerinancios medziagos.

Optimum Nutrition Performaxx 120tab - 69lt
Stirpus vitaminu ir mineralu kompleksas sportuojantiems. (vartojimas 1-2tab per diena)

Animal Pak, 44pak - 99lt (Laikinai nera)
Stiprus vitaminu, mineralu ir kitu reikalingiausiu medziagu kompleksas intensyviai sportuojantiems.

Controlled Labs Orange Triad 270tab - 119lt
Viskas ko reikia sportuojanciam: Vitaminai, mineralai, medziagos sanariams, virskinimo fermentai, medziagos stiprinancios imuniteta.

Olimp Vita-min Multiple Sport 60kaps - 37lt
Vitaminu ir mineralu kompleksas
______________________________________________________________________________

Testosterono skatintojai

http://www.drivensports.co.uk/images/activate_xtreme.jpg

Driven Sports Activate Xtreme 120caps - 145lt
Labai efektyvus testosterono skatintojas. > Puikus atsiliepimai BB.com tinklapyje <

PVL Mutant Test 150caps - 139lt
Karsta naujiena is PVL! Stipriaus poveikio testosterono skatintojas.

Animal Stak 21pak - 119lt
Stiprus, gerai veikiantis testosterono skatintojas. Didesnei jegai ir geresniam atsistatymui.

Fusion Supplements 6-BROMO 50mg, 90kaps - 105lt
Skatina testosterono gamyba, reguliuoja estrogeno lygi. Puikus PCT (norintiems atsistatyti po chemijos ciklo)

Dymatize Z-Force Anabolic Complex - 120caps - 65lt
Skatina testosterono gamyba, gerina miega (ZMA, NAC, LPC, Tribulus)

Trec Nutrition Tribulon
60caps - 35lt
120caps - 59lt
Tribulus terrestris ekstraktas. 60% steroidinių saponinų. 1 kaps - 780mg.

Olimp Tribusteron 90, 120caps - 79lt
Tribulus terrestris ekstraktas. Net 90% steroidinių saponinų! 1 kaps - 500mg.

Trec Nutrition ZMA Original 90 caps - 69lt
Didesniam testosterono lygiui ir geresniam miegui. Orginali ir vienintele tikrai veikianti, patentuota ZMA formule. Poveikis: daugiau testosterono, geresnis miegas.

PrimaForce ZMA 180 caps - 85lt (Laikinai nera)
Orginali ZMA formule. Pakuotes uztenka 2 menesiams! Poveikis: daugiau testosterono, geresnis miegas.
______________________________________________________________________________

Sanariams

Animal Flex 44pak - 109lt
Kogero geriausias papildas sanariu atsistatymui ir profilaktikai.

Trec GLUCOSAMINE Sport Complex 90tab - 55lt
Sanariu atsistatymui ir profilaktikai. Su hialiurono rugstimi sudetyje!
______________________________________________________________________________

Kiti produktai

Ultralife Detox 30pak - 65lt
Apvalo kepenis chemijos po kursu, intensyvaus papildu vartojimo ir pan.

Beta-Ecdysterone 36g - 79lt
Labai efektyvus papildas liesos mases auginimui, raumenu palaikymui ryskinimosi periodu, geresnei savijautai. Straipsnis apie Ekdisterona

Beta-Alanine
250g - 45lt
500g - 79lt
Didina istverme, gerina treniruotes efektyvuma, gali padideti jega. Grynas, ekonomiskas produktas.

OMEGA-3
200 kaps - 39lt
400 kaps - 69lt
Papildas, kuris turi papildyti sportininko mityba. Ypac naudingas deginant riebalus. Vartojimas: 4-6caps per diena. 1 kaps - 1000mg veikliosios medziagos (18% EPA / 12% DHA).

VitalMax HMB MEGA Caps
150 caps - 69lt
300 caps - 129lt
Saugo raumenis nuo irimo, gerina raumenu atsistatyma ir augima, didina jega. 1 kaps - net 900mg HMB > Straipsnis apie HMB poveiki cia <

HMB 250g - 65lt
Saugo raumenis nuo irimo, gerina raumenu atsistatyma ir augima, didina jega. Vartojimas 3-5g per diena.

VitalMax Inosin 100caps - 55lt
Istvermes didinimui.

Animal M-Stak 21pak - 119lt
Puikus papildas atsistatymui ir spartesniam raumenu augimui.

Melatoninas 120tab - 39lt
Efektyvus ir greitai veikiantis papildas miegui gerinti. 1tab - 3mg melatonino. Vartojimas: 1-2tab pries miega.

GABA 250gr - 69lt
Papildas tiems kas patiria nemazai nervinio, fizinio streso. Gerina miega, ramina, slopina depresija, manoma kad skatina augimo hormono (HGH) gamyba. > Platesnis aprasymas ir vartojimo instrukcija <
______________________________________________________________________________

Gertuves

Smart Shaker - 35lt
Smart Shaker Jay C Gold edition - 35lt
http://www.smartshake.com/
______________________________________________________________________________

Specialus pasiulymai :nykstys:

Emex'o Super Power & Mass Combo - 199lt Sutaupote 25lt! (be nuolaidos 224lt)
Intin efektyvus derinukas jegai, masei, uzpumpavimui ir geresniam atsistatymui.
- AAKG (Arginine alpha-ketoglutarate) 250g - 65lt
- Beta-Alanine 250g - 45lt
- RX Gold Micronized Creatin Monohydrate 550g - 45lt
- VitalMax HMB MEGA Caps 150 caps - 69lt

Super Fat Killer - 189lt Sutaupote 20lt! (be nuolaidos 209lt)
Stiprios sudeties riebalu degintojas + keletas efektyviausiu riebalu deginimo komponentu uztikrins greita riebalu nykima!
- Trec Clenburexin II, 180caps - 95lt
- L-Karnitinas 250g - 75lt
- OMEGA-3 200 kaps - 39lt

Rx Gold Max Gain Combo - 199lt Sutaupote 24lt! (be nuolaidos 223lt)
Daugiau mases, daugiau jegos, geresnis atsistatymas!
- RX Gold Max Gainer33,  4kg - 119lt
- Rx Gold BCAA 300g - 59lt
- RX Gold Micronized Creatin Monohydrate 550g - 45lt
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jei nezinote kokie produktai jums labiausiai tinka arba iskilo kokiu nors klausimu ar neaiskumu - rasykite i AP arba Skype: paulius50992 ir jums bus suteikta profesionali konsultacija.

Kontaktai:  AP   email: emexas@draugas.lt 
Tel.: 8 624 38520 SMS'u priimami uzsakymai. Noredami konsultacijos - skambinkite.
Skype - paulius50992

Prekes is ranku i rankas galite atsiimti Vilniuje
Pristatymas i kitus Lietuvos miestus ir miestelius pastu - Greita, patikima ir patogu!
Siuntimo pastu kaina:
Iki 5kg - 10lt
5kg ir daugiau - 15lt

Konsultaciju metu:
- suzinosite kuris papildas ar papildu derinys jums labiausiai tinka siekiant norimu rezultatu
- suzinosite kaip derinti tarpusavyje turimus papildus ir kokiais kiekiais juos vartoti
- patarsiu kokius papildus geriausia rinktis, esant ribotoms finansinems galimybems
- sutaupysite pinigu, kadangi jums bus pasiulyti tik tie papildai, kurie jums is tikro reikalingi ir veikia

Mitybos ir treniruociu klausimais nekonsultuoju. Kuosultacijos TIK klientams perkantiems papildus.

Klientu atsiliepimai
Dekui visiems pirkusiems.. sekmes siekiant puikiu rezultatu!
P.S. - tai tik keletas is daugybes atsiliepimu, kuriuos rasite sioje temoje smile

Savas4u rašė:

pirko mano bratkis kelis papildus is emexo, tai labai isgyre smile labai dziauges, kad viska pakonsultavo ir apskritai, kad maladec zmogus sake smile

mndg rašė:

siuntinukas atejo greitai, ir net dovanu gavau netiketai big_smile

treilis rašė:

EMEXAS puikus pardavejas! Viskas laiku,papildai puikios kokybes ,pakuotes nepazeistos.  O svarbiausia tai ,kad siuntimas man nekainavo nieko!!! :alaus: :nykstys: :alah:

Justix rašė:

Pirkau iš Emexo, viskas greitai ir sklandžiai :nykstys:

IRONMEN rašė:

pirkau is Emexo viskas tvarkoje su siuo dealer'iu wink greita,patikima smile

159159 rašė:

Emexas preke atsiunte greiciau nei 24h uz 150km. viskas puiku. dar ir jacked megineli imete
:nykstys:

romm rašė:

Nuo manes irgi pliusas emexui. Siandien pasiimta preke viskas greitai ir sklandziai:)

gerasmx rašė:

Tegaliu pasakyti aciu, zmogus istikruju padedantis, pasiulo geriausia varianta, teikia nuolaidas, pataria, uzsisakiau siunta, gavau per 3d.
Taip ir toliau emexai *thumbs up*

Sharous rašė:

nu ką, ir aš pirkau iš emexo. malonus žmogus, pasiūlė geresnį variantą. malonu turėt reikalą su tokiu pardavėju. smile

Uzsispyres16 rašė:

Pirkau is emexo kre-alakin ir dzaiugiuos:) Pakonsultavo ,padejo issirink ,o svarbiausia viska atsiunte laiku ,kaip ir buvo zadejas.Malonu turet reikalu su tokiais zmonemis smile Ir net pakuote rozine atsiunte :nykstys:

Tricaz rašė:

Šaunus žmogus, papildai atėjo per parą, rekomendavo ir patarė ką geriau imti. Didelis +++++

TM rašė:

Siandien pirkau pirmą karta iš Emex'o ir galiu parekomenduoti visiems - malonu dirbt su tokiais pardavejais

Player rašė:

puikus pardavejas viska patariai;] malonu reikalu tureti;] papildeliai skanus lauksim rezultatu;]

mr_dainius rašė:

isbandziau trec booster sokoladukus, nu tikrai skanus. likau maloniai nustebes smile rekomenduoju wink

psikk rašė:

Didelis ACIU emexui uz dar viena gera susitikima !

zajac20 rašė:

Sveiki .

Uzsisakiau is Emexo BCAA-Kreatino ir Baltymu na dabar liko laukti smile <Matos kad  zmogus patikimas ir patarimu negaili PAGARBA  tokem zmogui . Manau 100% kad sekanti karta  vel prekinsiuos pas jy wink

ovenas999 rašė:

praktiski zmones renkasi emexa, ne pirma ir ne paskutini karta naudojuos jo paslaugomis, geras patikimas punktualus  smile

psikk rašė:

Susitikimas su emexu ciki piki.Neveluoja zmogus, punktualus, mandagus ir NET perskaito lipduka vartojimo, kuris yra ant pakuotes big_smile

bamboochy rašė:

Pirma karta pirkau papildus internetu, siandien jau pasiemiau siuntini ir pamaciau kad emexas nenuvyle, viskas tvarkingai ir laiku. Taip pat maloniai atsako i klausimus apie papildus. Tikiuosi sekanti karta kai pirksiu padarysi kokia akcija ar didesne nuolaida wink

kankius rašė:

Malonu su emexu bendradarbiaut ;D preke gavau greit, viskas ciki. Ir kainos palyginus nesikandzioja.

fructas rašė:

Tai va...pirkau pas šitą žmogų papildų - baltymų,creatino,gliutamino,NO...viskas kokybiška,tvarkinga ir patikima!  cool  Pats pardavėjas malonus ir patariantis. Paaiškina viską ir padaro nuolaidų. :nykstys: Tikrai verta pirkti, manau dar ne kartą tai ir padarysiu! Pagarba :alah: :alah: :alah:

AmfetaminasX rašė:

Pirkau IDS baltymus, Gforce ir OMEGA3.Mldc pardavėjas,palinkėjo sėkmės ir panašiai.... + padarė palankias kainas.Patenkintas emexo prekėmis.Tikiuosi,bus galima pradėti ir dažniau as tave pirkti

fructas rašė:

Rimtas!viskas tvarkingai ir greitai :nykstys:

SunkiojiAtletika rašė:

Puikus pardavejas.  Ka paklausi ta atsakys smile papildai tvarkingai supakuoti. kai reikes dar papildu  butinai kreipsiuos.

Karolis03 rašė:

Pirkau BCAA G-Force   ir po keliu dienu gavau prekia savo ir tikrai dziaugiuosi ! Seip patarintis zmogus kuriuos papildus geriau vartoti smile kurie geriau man iseis i nauda smile Gavau daugybe patarimu  tad manau pirkti is jo yra tikrai verta smile

Nrk rašė:

Treciadieni vakare issiunciau emexui pinigus, o jau penktadieni is ryto dziaugiausi papildu. Beto padejo apsispresti, kuri papilda rinktis ir paaiskino kaip vartoti smile

knopka rašė:

Vakar isigijau papilduku is emaxo,servisas tikrai geras big_smile gavau patarimu kaip ir kada ka vartuoti,bet pakolkas neparagavau ju,artimu metu grisiu i sporta ir manau nenusivilsiu! :nykstys:

bzenaz rašė:

Likau patenkintas greitas servisas tiesiai i namus smile

Slanga rašė:

Va siandien pirkau is jo, is ranku i rankas, nebloga kaina + uz dyka pridejo taurino, dekingas jei tik reiks tai is taves pirksiu smile :alah: :hanteliai:

Mantas96 rašė:

Pirkau is EMEX'o. viskas tiesiog SUPER!!! :nykstys:     gavau uzdyka plakata, labai viskas patiko. nebuvo jokiu problemu su pristatymu, o aptarnavimas SUPER!!! verta pirkti, geriau niekur nerasit :alah:

Mant rašė:

Šiandien gavau trečiajį (berods) siuntinuką, esu labai patenkintas, prekės aukščiausios kokybės, viskas ciki, EMEXO papildai geriausi! :nykstys:

P.S 3-4 dienos ir jau gali džiaugtis papildais  :stanga:

_Nieka_ rašė:

pirkau is emexo sintinuka gavau. viskas patikima. ir siaip maladiec zmogus ka paklausi viska atsakys ir patars big_smile

Sponke rašė:

Snd gavau is emaxso siuntinuka viskas tvarkyngai ipakuota ir kaina gera +nuolaidele dar padare liux dileris :nykstys: big_smile

pxnx rašė:

Paemes is anksciau buvau proteino ir BCAA is emexo - nenusivyliau wink, viskas veikia tvarkingai ir menesiuka stangas pakilnojus rezultatas tikrai neblogas, pasiemiau kreatino, paziuresim kaip energija uzkelia big_smile

Indulgence;356017 rašė:

Sveiki,

noreciau padekoti emexui uz rekomenduotus papildus. Tikrai akivaizdus rezultatai. Nors ir nesuderinau kol kas mitybos, taciau jau einant vos antra savaite bico apimtis padidejo per 0.5cm. Zinoma, patiriu efektyvia treniruote, nesijauciu pavarges ir negana to, daug geriau viskas lenda i galva moksluose... smile

craimas rašė:

kokybiski,ekonomiski,pigus ir efektyvus emexo papildai. Pirkau kreatina taip pat pridejo pabandymui baltimu! :stanga_v_r: :nykstys:

Girmis rašė:

Pirkau is Emexo baltymu ir kreatino, viskas labai saunu, pigu kokybiska, patikima :nykstys:

Mikulinas rašė:

3dienio berods vakara issiunciau pinigus, 6dieni ryte gavau jau lapuka, kad galiu eit atsiimti siuntinio, o siandien pasiemiau ir dziaugiuos, kad rinkausi si tiekeja. Greita, paprasta, pigu. Malonus zmogus, duoda patarimu, paaiskina. Zodziu jei kas dvejoja del apgavysciu, tai be reikalo. Viskas cia rimta, kaip ir priklauso suaugusiem zmonem.

Dekingas Emexui cool

Edit:

Nors, kad nebutu viskas taip grazu (kritika vercia tobuleti) ir zmogus nesustotu tik ties tuom ka turi, tai pizdi reik duot, kad neturi zuvies tauku sad

Sliekas rašė:

Aciu Emexui! Geras kainas padare ir produktai nenuvyle ir konsultacijos padejo :nykstys: , jau kelinta karta perku todel galiu sakyti  Emexo papildai - :nykstys:

Blizaz rašė:

Žmogus tikrai mldc. smile Tik penktadieni užsisakiau o šiandien gavau siuntinį į kita Lietuvos galą. cool Žinoma padarė šiokia tokia nuolaidą, pigiau negu parduotuveje, pridėjo viena mėginuką pabandymui ir taipat gavau gerų patarimų. :hanteliai:

pxnx rašė:

Prieš kelias dienas pirkau iš emexo, viskas greitai ir tvarkingai, su protingais patarimais ką, kada ir kiek vartoti ir žinoma nuolaidėle wink

Mrbbdj rašė:

Emexas mldc, patikimas pardavejas. Pirkau kelis produktus, tai ir nuolaidele gavau wink Beje, protingai pataria kaip vartot ir kada vartot :nykstys:

Degradas rašė:

Pirkau jau ne pirma karta pas emexa ir nenusivyliau. Skonis cell mass tikrai geras, norisi dar gert, kaip sultys eina
reiks veliau konors is NO paimt db krize litu ner big_smile

BUBU rašė:

Niekad nebuvau taip pirkes papildu ,o dabar kai pabandziau galiu drasei sakyt visiems ,Galit drasei pirkt ir daug negalvot kad kas jus apmulkins :rock:  Juk taip pigiau ir greiciau .Dekui emexui  juo tikrai verta pasitiketi ,rimtas vaikinas  cool

Nef rašė:

As taipogi galiu pagirt Emexa, visad pataria, pasiulo optimalu varianta, taiko nuolaideles ir siaip mldc :nykstys:

Neprisijungęs

 


#62 2011-07-06 01:02:38

kalevas
Naujokas
Registravosi: 2009-08-01
žinutės: 44

Re: Parduodu maisto papildus

Nu geras pasdavejas istikro ,bet yra kas parduoda pigiau www.kulturizmas.lt pvz. marius79,senas sportas, ar nemaza dalis kitu dileriu tik reikia pasidometi ka nori pirkti.Ne pyk emexai.

emexas rašė:

http://www.luckyvitamin.com/site/images … 4658-1.jpg

Nesivaikyk zemos kainos - rinkis KOKYBE!
Didziausias KOKYBISKU maisto papildu asortimentas Lietuvoje!


Prekiu sarasas ir kainos pastoviai atnaujinami.
Pastoviai atnaujintas skelbimas siuo adresu: http://www.kulturizmas.net/forumas/t336 … s!-vilnius

Kodel verta pirkti?
- Auksta produktu kokybe
- Profesionali konsultacija papildu vartojimo ir derinimo klausimais (Skype: paulius50992)
- Patrauklios kainos
- Perkant daugiau nei viena produkta taikomos nuolaidos
- Patogus, greitas ir patikimas prekiu pristatymas pastu visoje Lietuvoje
- Daugybe patenkintu klientu (atsiliepimus rasite skelbimo apacioje)NAUJIENOS!

HMB 250g - 65lt
Saugo raumenis nuo irimo, gerina raumenu atsistatyma ir augima, didina jega. Vartojimas 3-5g per diena.

Gaspari Superpump MAX (640g) 40 porciju - 135lt
Nauja, dar stipresne superpump versija!

Animal Rage 44pak - 145lt
Karsta naujiena is Animal linijos! Energijai, intensyvumui ir susikaupimui didinti.

Infinite Labs Juggernaut 40 porciju - 135lt
Vienas geriausiu NO! Ispudingas BB.com reitingas - 9.1! Stipriam raumenu uzpumpavimui, jegai ir visa treniruote besitesianciai energijai.

Dymatize Super Amino 4800, 450 tab - 89lt
Kompleksines amino rugstys

GABA 250gr - 69lt
Papildas tiems kas patiria nemazai nervinio, fizinio streso. Gerina miega, ramina, slopina depresija, manoma kad skatina augimo hormono (HGH) gamyba. > Platesnis aprasymas ir vartojimo instrukcija <

Max Pump Combo: AAKG 250g + Citrulino Malatas 250g - TIK 115lt
Labai efektyvus derinukas raumenu uzpumpavimui, ilgai besitesiantis poveikis. Derinuko uzteks 2 menesiams.

Trec SAW 80 porc - 105lt
Nauja, stipri NO pre-workout formule is trec nutrition! Energijai, jegai ir raumenu uzpumpavimui.

BPI Sports 1M.R. 28porc - 129lt
Dar vienas pakartojimas! Stirus energijos uztaisas treniruotei.
______________________________________________________________________________

Baltymai
Straipsnis: Ka reiktu zinoti renkantis proteina (baltymus)

Ultimate Nutrition Prostar Whey 2,3kg - 149lt
Aukstos kokybes, greitai isisavinamu whey baltymu mixas (whey izoliatas ir whey kocentratas)

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard
5lb (2,3kg) - 159lt
2lb (900g) - 89lt
Laiko isbandytas ir visu megstamiausias proteinas! (Whey hidrolizato, whey izoliato ir whey koncentrato misinys)

Gaspari MyoFusion 2,3kg - 155lt
Kokybiskas, gero skonio 5-iu rusiu baltymu misinys. Puikiai tinka vartoti ivairiu dienos metu.

BSN Syntha-6 2,3kg - 155lt
Ivairiu baltymu mixas (6 baltymu rusys). Tiems, kas megsta ne tik gera kokybe, bet ir nori megautis puikiais skoniais. Puikiai tinka vartoti ivairiu dienos metu.

Trec Nutrition Whey 100, 2,3kg - 129lt
Whey koncentratas. Labai geri skoniai (geresni negu whey gold standart), lengvai tirpsta vandenyje.

Syntrax Whey Shake 2,3kg - 119lt
Puikaus skonio whey koncentratas.

XL Nutrition Xtra Whey
4kg - 179lt
2kg - 105lt
Proteinas taupantiems (Whey koncentratas)

Nutrisport 90+ Protein
5kg - 219lt
2,5kg - 145lt
Ekonomiskas ir kokybiskas proteinas (Sudetyje 66% izoliato, 33% kazeino). Puikiai tinka vartoti ivairiu dienos metu.

Nutrisport Isolate 5kg - 239lt
Isrugu izoliatas.

Trec Nutrition Casein 100
600g - 60lt
1800g - 149lt
Aukciausios kokybes kazeinas - baltymas, kuris raumenis aprupina amino rugstimis iki 7val laikotarpio! Puikus skoniai. (Sudetis 100g: 95,45g baltymu - 100% micellar casein). Idealu vartoti pries miega. Taip pat naudinga papildyti mityba dienos begyje.
______________________________________________________________________________

Geineriai

InterActive Mammoth 2500, 4.4kg - 129lt
Sudetyje 21% baltymu (Whey protein concentrate, milk protein, egg protein)

Nutrabolics Mass Fusion 7,2kg - 199lt
Sudetyje 20% 5-iu rusiu baltymu mixas, kokybiski angliavandeniai.

Nutrisport Protein + Carbs 5kg - 145lt
35% isrugu baltymu sudetyje.

BSN True Mass 2,6kg - 145lt
Aukstos kokybes geineris, 33% baltymu, puikus skoniai.

RX Gold Max Gainer33,  4kg - 119lt
Nebrangus ir kokybiskas geineris. Net 33% baltymu (whey concentrate).

Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution 2600 5kg - 165lt
Sudetyje 23% aukstos kokybes 8-iu rusiu baltymu ir kokybiskas angliavandeniu kompleksas. Skirtas greita medziagu apykaita turintiems atletams.

Trec Nutrition Hard Mass 2,8kg - 149lt
Geineris norintiems auginti kokybiska raumenu mase! 50% angliavandeniu / 50% baltymu (whey koncentratas, kiausinio baltymas, kazeinas, l-gliutamino peptidai). Sudetyje yra daug HMB! (100g/2g HMB)
______________________________________________________________________________

N.O. skatintojai su energetikais

Animal Rage 44pak - 145lt
Karsta naujiena is Animal linijos! Energijai, intensyvumui ir susikaupimui didinti.

Infinite Labs Juggernaut 40 porciju - 135lt
Vienas geriausiu NO! Ispudingas BB.com reitingas - 9.1! Stipriam raumenu uzpumpavimui, jegai ir visa treniruote besitesianciai energijai.

BPI Sports 1M.R. 28porc - 129lt
Dar vienas pakartojimas! Stirus energijos uztaisas treniruotei.

PVL Mutant Mayhem 45 porc - 105lt
Tas pats kaip jack3d, tik siek tiek stipresnis.

APS Mesomorph 25 porcijos - 135lt
Itin galingas pre-workout papildas.

Ultralife Nox Pump Xtreme 30 pak - 135lt
Norintiems mazesnio kiekio pabandymui: 15 pak - 75lt
Vienas stipriausiu NO papildu rinkoje.

Ultralife Nox-Pump Performance 30 pak. - 99lt
Stipriaus poveikio NO.

USPlabs Jack3d, 45 porcijos - 105lt
Itin veiksmingas naujo tipo N.O. energijai, susitelkimui, istvermei ir jegai. Atsiliepimai forume  BB.com atsiliepimai

Scivation Quake 10.0, 40 porciju - TIK 85lt Sena kaina 115lt
Papildas savo poveikiu ananlogiskas Jack3d, bei geresniu skoniu uz kurkas mazesne kaina! Vienintelis trukumas - milteliai sukibe (tokia papildo konsistencija).

Nutrabolics HemoRush 50 porciju - 135lt
Nauja, galinga N.O. formule is Nutrabolics. Daugiau energijos, geresnis susitelkimas, stipresnis raumenu pumpas! BB.com atsiliepimai

BSN NO-Xplode, 50 porciju - 129lt (Laikinai nera)
Laiko isbandytas, sportininku megtamiausias NO. Energijai, raumenu uzpumpavimui

BSN NO-Xplode Caffeine Free, 20 porciju - 79lt
Naujausia NO Xplode versija tiems kas netoleruoja kofeino.

Nutrex Hemo Rage Black Ultra Concentrate 30 porc. - 125lt
Tas pats kaip Jack3d, tik stipresnis. Poveikis: energija, istverme, susitelkimas, jega. Vartojimas ne daugiau kaip 1 porcija pries treniruote. BB.com atsiliepimai

Gaspari Superpump MAX (640g) 40 porciju - 135lt
Nauja, dar stipresne superpump versija!

Gaspari SuperPump250, 800 Grams - 119lt
NO pre-workout papildas. Daug energijos ir stiprus raumenu pumpas treniruotes metu garantuotas!

Trec SAW 80 porc - 105lt
Nauja, stipri NO pre-workout formule is trec nutrition! Energijai, jegai ir raumenu uzpumpavimui.

Trec Nitrobolon Energizer, 1,1kg - 129lt
Daugiau energijos, daugiau jegos, geresnis raumenu uzpumpavimas!

Animal Pump, 30pak - 125lt
Animal produktu linijos gerbeju pamegtas NO. Energijai, jegai ir geram raumenu uzpumpavimui treniruotes metu.

Universal Shock Therapy, 50 porciju - 125lt
Stiprus N.O. suteikiantis daug energijos bei gerinantis raumenu uzpumpavima.
______________________________________________________________________________

N.O. skatintojai be energetiku

BSN Nitrix
180tab. - 115lt
360tab. - 175lt
NO papildas raumenu uzpumpavimui gerinti.

Trec Nitrobolon2, 1,1kg - 89lt Atsiliepimai forume
Jegai, geram raumenu uzpumpavimui ir istvermei. Sudetyje daug kreatino, AAKG ir kitu puikiai veikianciu priedu.

Trec AAKG Mega Hardcore 240caps - 89lt
Stipriam raumenu uzpumpavimui. Puiki sudetis: 60% AAKG ir 40% citrulino malatas - ilgai trunkamciai NO sintezei.

Ultimate Nutrition Horse Power 1kg - 125lt (Laikinai nera)
Jegai, uzpumpavimui, istvermei.

AAKG (Arginine alpha-ketoglutarate) 250g - TIK 59lt Sena kaina 65lt
Grynas AAKG. Skatina stipru raumenu uzpumpavima, gerina N.O. sinteze. Ekonomiskas produktas.

Citrulino Malatas 250g - 69lt
Grynas citrulino malatas. Skatina stipru raumenu uzpumpavima, gerina N.O. sinteze. Patartina naudoti kartu su AAKG. Ekonomiskas produktas.

Max Pump Combo: AAKG 250g + Citrulino Malatas 250g - TIK 115lt
Labai efektyvus derinukas raumenu uzpumpavimui, ilgai besitesiantis poveikis. Derinuko uzteks 2 menesiams.
______________________________________________________________________________

Amino rugstys

Ultimate Nutrition Amino Bolic 210tab - 125lt
Stiprus esminiu (svarbiausiu) amino rugsciu kompleksas - vertinantiems auksta kokybe.

Scivation Xtend 90 porciju - 165lt
Labai populiarios BCAA aminkes, pasizymincios puikiais skoniais. Sudetyje taip pat yra gliutamino ir citrulino malato. Tiems, kas nori ne tik gero poveikio, bet ir malonaus vartojimo. Atsiliepimai forume BB.com atsiliepimai

Trec Nutrition BCAA G-Force
450g (70 porciju) - 89lt
225g (35 porcijos) - 49lt
Puikaus skonio BCAA ir gliutamino misinukas.

Trec Nutrition BCAA Turbo Jet
400g (40porc) - 119lt
200g (20porc) - 69lt
Tai naujos kartos itin stipraus poveikio BCAA matrica (BCAA, BCAA-ethyl-ester, BCAA-AKG), praturtinta beta-alaninu, glukuronolaktonu, bioperine'u ir specialia vitaminu formule. Geram raumenu atsistatymui, energijai ir istvermei.

Olimp BCAA Mega Caps
300caps - 99lt
150caps - 59lt
1 kapsuleje net 1,1g BCAA! Norintiems aminkes vartoti patogiai.

Rx Gold BCAA 300g - 59lt
Pakuoteje net 270g grynu BCAA. Citrinu skonis. Ekonomiskas produktas.

BCAA Grynos, be jokiu priemaisu, saldikliu ir skoniu. Ekonomiskas produktas.
500g - 85lt
1kg - 149lt

Gliutaminas Grynas, be jokiu priemaisu, saldikliu ir skoniu. Ekonomiskas produktas.
500g - 59lt
1kg - 99lt

Kompleksines amino rugstys 900tab po 1,2g - 89lt

Dymatize Super Amino 4800, 450 tab - 89lt
Kompleksines amino rugstys

______________________________________________________________________________

Kreatinas

BSN Cell-Mass NT 30pak - TIK 139lt iprasta kaina 150lt
Patobulinta, stipresne cellmass versija.

BSN Cell-Mass 50 porc. - 125lt
Jegai ir geram atsistatymui. Sudetyje daug kreatino ir siek tiek gliutamino. Puikus skonis.

Trec Kre-alkalyn Powder 200g - 79lt
Kreatinas, kuris nekaupia vandens. Vartojimas 4-5g per diena.

Universal Storm, 80 porciju - 119lt
Jegai ir uzpumpavimui. Sudetyje daug kreatino, siek tiek AAKG ir kitu veikliuju medziagu.

RX Gold Micronized Creatin Monohydrate
1,1kg - 69lt
550g - 45lt
Mikronizuotas kreatino monohidratas. 200mesh smulkumas - auksta kokybe. Geriausias kainos/kokybes santykis!

Creatine Monohydrate
1kg - 59lt
500g - 39lt
Kreatino monohidratas, vokiskas.
______________________________________________________________________________

Riebalu degintojai

BSN Atro-Phex 98caps - 109lt
Stipraus poveikio riebalu degintojas, energetikas, psicho-stimuliatorius.

Fusion Rocket Fuel 90caps - 109lt
Labai stipraus poveikio riebalu degintojas su dideliu kiekiu energetiku.

USP Labs OxyELITE Pro 90caps - 129lt (Laikinai nera)
Vienas stipriausiu riebalu degintoju, su Geramine'u sudetyje.

Nutrex lipo 6 120 caps - TIK 109lt Sena kaina 119lt
Vienas geriausiu riebalu degintoju rinkoje! Atsiliepimai forume BB.com atsiliepimai

Nutrex Lipo-6 Black 120 caps - 129lt (Laikinai nera)
Naujausia lipo 6 versija

Nutrex lipo 6x 120 caps - 129lt (Laikinai nera)
Prestizinuose BB.com apdovanojimuose 2009 metais pripazintas geriausiu metu riebalu degintoju!

MAN Scorch 168 caps - 109lt
Stiprus riebalu degintojas

Trec Clenburexin II, 180caps - 89lt
Stiprus termogeninis, lipotropinis riebalu degintojas.

Animal Cuts 42pak - 115lt
Stiprus termogeninis / lipotropinis riebalu degintojas.
______________________________________________________________________________

Karnitinas

VitalMax L-KARNITIN MEGA capsules
120caps - 89lt
240caps - 129lt
Grynas L-karnitinas. 1 kaps - 1g kartinino.

L-Karnitinas
250g - 75lt
500g - 135lt
Grynas, ekonomiskas produktas.
______________________________________________________________________________

Vitaminai ir mineralai

Optimum Nutrition Opti-Men
180tab. - 99lt
90tab. - 65lt
Stiprus vitaminu ir mineralu kompleksas

Optimum Nutrition Opti-Women 90kaps. - 55lt
Specialiai moterims: vitaminai, mineralai ir kitos sveikata bei savijauta gerinancios medziagos.

Optimum Nutrition Performaxx 120tab - 69lt
Stirpus vitaminu ir mineralu kompleksas sportuojantiems. (vartojimas 1-2tab per diena)

Animal Pak, 44pak - 99lt (Laikinai nera)
Stiprus vitaminu, mineralu ir kitu reikalingiausiu medziagu kompleksas intensyviai sportuojantiems.

Controlled Labs Orange Triad 270tab - 119lt
Viskas ko reikia sportuojanciam: Vitaminai, mineralai, medziagos sanariams, virskinimo fermentai, medziagos stiprinancios imuniteta.

Olimp Vita-min Multiple Sport 60kaps - 37lt
Vitaminu ir mineralu kompleksas
______________________________________________________________________________

Testosterono skatintojai

http://www.drivensports.co.uk/images/ac … xtreme.jpg

Driven Sports Activate Xtreme 120caps - 145lt
Labai efektyvus testosterono skatintojas. > Puikus atsiliepimai BB.com tinklapyje <

PVL Mutant Test 150caps - 139lt
Karsta naujiena is PVL! Stipriaus poveikio testosterono skatintojas.

Animal Stak 21pak - 119lt
Stiprus, gerai veikiantis testosterono skatintojas. Didesnei jegai ir geresniam atsistatymui.

Fusion Supplements 6-BROMO 50mg, 90kaps - 105lt
Skatina testosterono gamyba, reguliuoja estrogeno lygi. Puikus PCT (norintiems atsistatyti po chemijos ciklo)

Dymatize Z-Force Anabolic Complex - 120caps - 65lt
Skatina testosterono gamyba, gerina miega (ZMA, NAC, LPC, Tribulus)

Trec Nutrition Tribulon
60caps - 35lt
120caps - 59lt
Tribulus terrestris ekstraktas. 60% steroidinių saponinų. 1 kaps - 780mg.

Olimp Tribusteron 90, 120caps - 79lt
Tribulus terrestris ekstraktas. Net 90% steroidinių saponinų! 1 kaps - 500mg.

Trec Nutrition ZMA Original 90 caps - 69lt
Didesniam testosterono lygiui ir geresniam miegui. Orginali ir vienintele tikrai veikianti, patentuota ZMA formule. Poveikis: daugiau testosterono, geresnis miegas.

PrimaForce ZMA 180 caps - 85lt (Laikinai nera)
Orginali ZMA formule. Pakuotes uztenka 2 menesiams! Poveikis: daugiau testosterono, geresnis miegas.
______________________________________________________________________________

Sanariams

Animal Flex 44pak - 109lt
Kogero geriausias papildas sanariu atsistatymui ir profilaktikai.

Trec GLUCOSAMINE Sport Complex 90tab - 55lt
Sanariu atsistatymui ir profilaktikai. Su hialiurono rugstimi sudetyje!
______________________________________________________________________________

Kiti produktai

Ultralife Detox 30pak - 65lt
Apvalo kepenis chemijos po kursu, intensyvaus papildu vartojimo ir pan.

Beta-Ecdysterone 36g - 79lt
Labai efektyvus papildas liesos mases auginimui, raumenu palaikymui ryskinimosi periodu, geresnei savijautai. Straipsnis apie Ekdisterona

Beta-Alanine
250g - 45lt
500g - 79lt
Didina istverme, gerina treniruotes efektyvuma, gali padideti jega. Grynas, ekonomiskas produktas.

OMEGA-3
200 kaps - 39lt
400 kaps - 69lt
Papildas, kuris turi papildyti sportininko mityba. Ypac naudingas deginant riebalus. Vartojimas: 4-6caps per diena. 1 kaps - 1000mg veikliosios medziagos (18% EPA / 12% DHA).

VitalMax HMB MEGA Caps
150 caps - 69lt
300 caps - 129lt
Saugo raumenis nuo irimo, gerina raumenu atsistatyma ir augima, didina jega. 1 kaps - net 900mg HMB > Straipsnis apie HMB poveiki cia <

HMB 250g - 65lt
Saugo raumenis nuo irimo, gerina raumenu atsistatyma ir augima, didina jega. Vartojimas 3-5g per diena.

VitalMax Inosin 100caps - 55lt
Istvermes didinimui.

Animal M-Stak 21pak - 119lt
Puikus papildas atsistatymui ir spartesniam raumenu augimui.

Melatoninas 120tab - 39lt
Efektyvus ir greitai veikiantis papildas miegui gerinti. 1tab - 3mg melatonino. Vartojimas: 1-2tab pries miega.

GABA 250gr - 69lt
Papildas tiems kas patiria nemazai nervinio, fizinio streso. Gerina miega, ramina, slopina depresija, manoma kad skatina augimo hormono (HGH) gamyba. > Platesnis aprasymas ir vartojimo instrukcija <
______________________________________________________________________________

Gertuves

Smart Shaker - 35lt
Smart Shaker Jay C Gold edition - 35lt
http://www.smartshake.com/
______________________________________________________________________________

Specialus pasiulymai :nykstys:

Emex'o Super Power & Mass Combo - 199lt Sutaupote 25lt! (be nuolaidos 224lt)
Intin efektyvus derinukas jegai, masei, uzpumpavimui ir geresniam atsistatymui.
- AAKG (Arginine alpha-ketoglutarate) 250g - 65lt
- Beta-Alanine 250g - 45lt
- RX Gold Micronized Creatin Monohydrate 550g - 45lt
- VitalMax HMB MEGA Caps 150 caps - 69lt

Super Fat Killer - 189lt Sutaupote 20lt! (be nuolaidos 209lt)
Stiprios sudeties riebalu degintojas + keletas efektyviausiu riebalu deginimo komponentu uztikrins greita riebalu nykima!
- Trec Clenburexin II, 180caps - 95lt
- L-Karnitinas 250g - 75lt
- OMEGA-3 200 kaps - 39lt

Rx Gold Max Gain Combo - 199lt Sutaupote 24lt! (be nuolaidos 223lt)
Daugiau mases, daugiau jegos, geresnis atsistatymas!
- RX Gold Max Gainer33,  4kg - 119lt
- Rx Gold BCAA 300g - 59lt
- RX Gold Micronized Creatin Monohydrate 550g - 45lt
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jei nezinote kokie produktai jums labiausiai tinka arba iskilo kokiu nors klausimu ar neaiskumu - rasykite i AP arba Skype: paulius50992 ir jums bus suteikta profesionali konsultacija.

Kontaktai:  AP   email: emexas@draugas.lt 
Tel.: 8 624 38520 SMS'u priimami uzsakymai. Noredami konsultacijos - skambinkite.
Skype - paulius50992

Prekes is ranku i rankas galite atsiimti Vilniuje
Pristatymas i kitus Lietuvos miestus ir miestelius pastu - Greita, patikima ir patogu!
Siuntimo pastu kaina:
Iki 5kg - 10lt
5kg ir daugiau - 15lt

Konsultaciju metu:
- suzinosite kuris papildas ar papildu derinys jums labiausiai tinka siekiant norimu rezultatu
- suzinosite kaip derinti tarpusavyje turimus papildus ir kokiais kiekiais juos vartoti
- patarsiu kokius papildus geriausia rinktis, esant ribotoms finansinems galimybems
- sutaupysite pinigu, kadangi jums bus pasiulyti tik tie papildai, kurie jums is tikro reikalingi ir veikia

Mitybos ir treniruociu klausimais nekonsultuoju. Kuosultacijos TIK klientams perkantiems papildus.

Klientu atsiliepimai
Dekui visiems pirkusiems.. sekmes siekiant puikiu rezultatu!
P.S. - tai tik keletas is daugybes atsiliepimu, kuriuos rasite sioje temoje smile

Savas4u rašė:

pirko mano bratkis kelis papildus is emexo, tai labai isgyre smile labai dziauges, kad viska pakonsultavo ir apskritai, kad maladec zmogus sake smile

mndg rašė:

siuntinukas atejo greitai, ir net dovanu gavau netiketai big_smile

treilis rašė:

EMEXAS puikus pardavejas! Viskas laiku,papildai puikios kokybes ,pakuotes nepazeistos.  O svarbiausia tai ,kad siuntimas man nekainavo nieko!!! :alaus: :nykstys: :alah:

Justix rašė:

Pirkau iš Emexo, viskas greitai ir sklandžiai :nykstys:

IRONMEN rašė:

pirkau is Emexo viskas tvarkoje su siuo dealer'iu wink greita,patikima smile

159159 rašė:

Emexas preke atsiunte greiciau nei 24h uz 150km. viskas puiku. dar ir jacked megineli imete
:nykstys:

romm rašė:

Nuo manes irgi pliusas emexui. Siandien pasiimta preke viskas greitai ir sklandziai:)

gerasmx rašė:

Tegaliu pasakyti aciu, zmogus istikruju padedantis, pasiulo geriausia varianta, teikia nuolaidas, pataria, uzsisakiau siunta, gavau per 3d.
Taip ir toliau emexai *thumbs up*

Sharous rašė:

nu ką, ir aš pirkau iš emexo. malonus žmogus, pasiūlė geresnį variantą. malonu turėt reikalą su tokiu pardavėju. smile

Uzsispyres16 rašė:

Pirkau is emexo kre-alakin ir dzaiugiuos:) Pakonsultavo ,padejo issirink ,o svarbiausia viska atsiunte laiku ,kaip ir buvo zadejas.Malonu turet reikalu su tokiais zmonemis smile Ir net pakuote rozine atsiunte :nykstys:

Tricaz rašė:

Šaunus žmogus, papildai atėjo per parą, rekomendavo ir patarė ką geriau imti. Didelis +++++

TM rašė:

Siandien pirkau pirmą karta iš Emex'o ir galiu parekomenduoti visiems - malonu dirbt su tokiais pardavejais

Player rašė:

puikus pardavejas viska patariai;] malonu reikalu tureti;] papildeliai skanus lauksim rezultatu;]

mr_dainius rašė:

isbandziau trec booster sokoladukus, nu tikrai skanus. likau maloniai nustebes smile rekomenduoju wink

psikk rašė:

Didelis ACIU emexui uz dar viena gera susitikima !

zajac20 rašė:

Sveiki .

Uzsisakiau is Emexo BCAA-Kreatino ir Baltymu na dabar liko laukti smile <Matos kad  zmogus patikimas ir patarimu negaili PAGARBA  tokem zmogui . Manau 100% kad sekanti karta  vel prekinsiuos pas jy wink

ovenas999 rašė:

praktiski zmones renkasi emexa, ne pirma ir ne paskutini karta naudojuos jo paslaugomis, geras patikimas punktualus  smile

psikk rašė:

Susitikimas su emexu ciki piki.Neveluoja zmogus, punktualus, mandagus ir NET perskaito lipduka vartojimo, kuris yra ant pakuotes big_smile

bamboochy rašė:

Pirma karta pirkau papildus internetu, siandien jau pasiemiau siuntini ir pamaciau kad emexas nenuvyle, viskas tvarkingai ir laiku. Taip pat maloniai atsako i klausimus apie papildus. Tikiuosi sekanti karta kai pirksiu padarysi kokia akcija ar didesne nuolaida wink

kankius rašė:

Malonu su emexu bendradarbiaut ;D preke gavau greit, viskas ciki. Ir kainos palyginus nesikandzioja.

fructas rašė:

Tai va...pirkau pas šitą žmogų papildų - baltymų,creatino,gliutamino,NO...viskas kokybiška,tvarkinga ir patikima!  cool  Pats pardavėjas malonus ir patariantis. Paaiškina viską ir padaro nuolaidų. :nykstys: Tikrai verta pirkti, manau dar ne kartą tai ir padarysiu! Pagarba :alah: :alah: :alah:

AmfetaminasX rašė:

Pirkau IDS baltymus, Gforce ir OMEGA3.Mldc pardavėjas,palinkėjo sėkmės ir panašiai.... + padarė palankias kainas.Patenkintas emexo prekėmis.Tikiuosi,bus galima pradėti ir dažniau as tave pirkti

fructas rašė:

Rimtas!viskas tvarkingai ir greitai :nykstys:

SunkiojiAtletika rašė:

Puikus pardavejas.  Ka paklausi ta atsakys smile papildai tvarkingai supakuoti. kai reikes dar papildu  butinai kreipsiuos.

Karolis03 rašė:

Pirkau BCAA G-Force   ir po keliu dienu gavau prekia savo ir tikrai dziaugiuosi ! Seip patarintis zmogus kuriuos papildus geriau vartoti smile kurie geriau man iseis i nauda smile Gavau daugybe patarimu  tad manau pirkti is jo yra tikrai verta smile

Nrk rašė:

Treciadieni vakare issiunciau emexui pinigus, o jau penktadieni is ryto dziaugiausi papildu. Beto padejo apsispresti, kuri papilda rinktis ir paaiskino kaip vartoti smile

knopka rašė:

Vakar isigijau papilduku is emaxo,servisas tikrai geras big_smile gavau patarimu kaip ir kada ka vartuoti,bet pakolkas neparagavau ju,artimu metu grisiu i sporta ir manau nenusivilsiu! :nykstys:

bzenaz rašė:

Likau patenkintas greitas servisas tiesiai i namus smile

Slanga rašė:

Va siandien pirkau is jo, is ranku i rankas, nebloga kaina + uz dyka pridejo taurino, dekingas jei tik reiks tai is taves pirksiu smile :alah: :hanteliai:

Mantas96 rašė:

Pirkau is EMEX'o. viskas tiesiog SUPER!!! :nykstys:     gavau uzdyka plakata, labai viskas patiko. nebuvo jokiu problemu su pristatymu, o aptarnavimas SUPER!!! verta pirkti, geriau niekur nerasit :alah:

Mant rašė:

Šiandien gavau trečiajį (berods) siuntinuką, esu labai patenkintas, prekės aukščiausios kokybės, viskas ciki, EMEXO papildai geriausi! :nykstys:

P.S 3-4 dienos ir jau gali džiaugtis papildais  :stanga:

_Nieka_ rašė:

pirkau is emexo sintinuka gavau. viskas patikima. ir siaip maladiec zmogus ka paklausi viska atsakys ir patars big_smile

Sponke rašė:

Snd gavau is emaxso siuntinuka viskas tvarkyngai ipakuota ir kaina gera +nuolaidele dar padare liux dileris :nykstys: big_smile

pxnx rašė:

Paemes is anksciau buvau proteino ir BCAA is emexo - nenusivyliau wink, viskas veikia tvarkingai ir menesiuka stangas pakilnojus rezultatas tikrai neblogas, pasiemiau kreatino, paziuresim kaip energija uzkelia big_smile

Indulgence;356017 rašė:

Sveiki,

noreciau padekoti emexui uz rekomenduotus papildus. Tikrai akivaizdus rezultatai. Nors ir nesuderinau kol kas mitybos, taciau jau einant vos antra savaite bico apimtis padidejo per 0.5cm. Zinoma, patiriu efektyvia treniruote, nesijauciu pavarges ir negana to, daug geriau viskas lenda i galva moksluose... smile

craimas rašė:

kokybiski,ekonomiski,pigus ir efektyvus emexo papildai. Pirkau kreatina taip pat pridejo pabandymui baltimu! :stanga_v_r: :nykstys:

Girmis rašė:

Pirkau is Emexo baltymu ir kreatino, viskas labai saunu, pigu kokybiska, patikima :nykstys:

Mikulinas rašė:

3dienio berods vakara issiunciau pinigus, 6dieni ryte gavau jau lapuka, kad galiu eit atsiimti siuntinio, o siandien pasiemiau ir dziaugiuos, kad rinkausi si tiekeja. Greita, paprasta, pigu. Malonus zmogus, duoda patarimu, paaiskina. Zodziu jei kas dvejoja del apgavysciu, tai be reikalo. Viskas cia rimta, kaip ir priklauso suaugusiem zmonem.

Dekingas Emexui cool

Edit:

Nors, kad nebutu viskas taip grazu (kritika vercia tobuleti) ir zmogus nesustotu tik ties tuom ka turi, tai pizdi reik duot, kad neturi zuvies tauku sad

Sliekas rašė:

Aciu Emexui! Geras kainas padare ir produktai nenuvyle ir konsultacijos padejo :nykstys: , jau kelinta karta perku todel galiu sakyti  Emexo papildai - :nykstys:

Blizaz rašė:

Žmogus tikrai mldc. smile Tik penktadieni užsisakiau o šiandien gavau siuntinį į kita Lietuvos galą. cool Žinoma padarė šiokia tokia nuolaidą, pigiau negu parduotuveje, pridėjo viena mėginuką pabandymui ir taipat gavau gerų patarimų. :hanteliai:

pxnx rašė:

Prieš kelias dienas pirkau iš emexo, viskas greitai ir tvarkingai, su protingais patarimais ką, kada ir kiek vartoti ir žinoma nuolaidėle wink

Mrbbdj rašė:

Emexas mldc, patikimas pardavejas. Pirkau kelis produktus, tai ir nuolaidele gavau wink Beje, protingai pataria kaip vartot ir kada vartot :nykstys:

Degradas rašė:

Pirkau jau ne pirma karta pas emexa ir nenusivyliau. Skonis cell mass tikrai geras, norisi dar gert, kaip sultys eina
reiks veliau konors is NO paimt db krize litu ner big_smile

BUBU rašė:

Niekad nebuvau taip pirkes papildu ,o dabar kai pabandziau galiu drasei sakyt visiems ,Galit drasei pirkt ir daug negalvot kad kas jus apmulkins :rock:  Juk taip pigiau ir greiciau .Dekui emexui  juo tikrai verta pasitiketi ,rimtas vaikinas  cool

Nef rašė:

As taipogi galiu pagirt Emexa, visad pataria, pasiulo optimalu varianta, taiko nuolaideles ir siaip mldc :nykstys:

Neprisijungęs

 


#63 2011-07-20 23:10:34

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

PERKELTA

mociuciupalanga rašė:

parduodu whey gold standard double rich chocolate skonio 4,6 kg pakuote

http://www.wheygoldstandard.com/100wheyfamily/

kaina: 300lt Vilniuje

kreiptis el. pastu:

mociuciupalanga@gmail.com

smile


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#64 2011-09-20 19:39:42

Papildinis
Naujokas
Nuo: Vilnius ir daug kitu
Registravosi: 2009-10-24
žinutės: 8

Re: Parduodu maisto papildus

BALTYMAI

ON Whey Gold Standart 100% (2.27 kg)-159lt
Dymatize Elite Whey Protein (2,27kg)-135lt
Dymatize elite gourmet 5 lb-127lt
BSN Syntha 6 (2.27 kg)-155lt
Gaspari Myofusion (2,27 kg)-149lt
Syntax- Matrix5.0 (2,4kg)-149lt
Nutrisport Protein 90+ (5kg)-219lt (l.nera)
Nutrisport Whey Protein Isolate (5 kg)-239lt  (l.nera)

MASĖS DIDINIMO PRODUKTAI

ON Serious Mass (5,5 kg)-159lt
BSN True-Mass(2.6 kg)-140lt (l.nera)
PVL Mutant Mass (6.8 kg)-200lt
Nutrabolics Mass Fusion (7.2 kg)-200lt
RxGold MaxGainer33 (4 kg)-115lt (33% baltymų)
RxGold MaxGainer 22 (4 kg)-100lt (22% baltymų)

AMINO RUGŠTYS

Scivation Xtend (90porc.) 160lt
Scivation Xtend (30porc.) 75lt
ON Superior Amino 2222 Caps (150kaps)-49lt
RX Gold- L-glutamine 1,1kg-99lt
RX Gold- L-glutamine 550gr-55lt
OLIMP- BCAA Xplode –(50porc) 500gr-79lt

NO, PRE/POST/INTRA WORKOUT

USPlabs Jack 3 d (45 porc.) 99lt
BSN N.O.-Xplode (1025gr) 125lt
BSN Nitrix (360tab)-165lt (l.nera)
Ultimate Nutrition Horse Power (1 kg) 120lt
Gaspari Superpump250 (800g) 115lt
Universal Shock Therapy (50 porc.) 120lt
Universal Storm (80 porc.) 115lt
Animal Pump (30 pak) 120lt (l.nera)
ASP Mesomorph (388g) 125lt

KREATINO PRODUKTAI

RxGold Micronized Creatine (1.1 kg) 65lt
RxGold Micronized Creatine 550gr-40lt
Nutrisport Creatine Powder 1200 80lt
Nutrisport Creatine Powder 600g-49lt
Olimp-Kre-Alkalyn® 2500MegaCaps 120kaps-80lt

SKATINTOJAI (TESTOSTERONO IR KT.)

Animal M-Stak 21pak. 115lt (l.nera)
UNIVERSAL- NATURAL STEROL COMPLEX 180tab-90lt
Trec Tribulon 120kaps -55lt
Olimp Tribusteron60 120kaps -55lt

VITAMINAI IR MINERALAI

ON Optimen 180tab -95lt
Animal Pak 44pak -95lt
OLIMP-Vita-Min Multiple Sport 60kaps 35lt
Biotech USA Anabolic Pak 30pak -90lt (l.nera)

KITA

OMEGA3 (18% EPA / 12% DHA) 1000mg 200kaps -37lt
USP Labs OxyElite PRO (90kaps) 129lt
Animal Flex 44pak -99lt


Parduodu papildus pigiau. wink 863835453.

Neprisijungęs

 


#65 2011-09-20 20:55:26

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

Perkelta

mociuciupalanga rašė:

sveiki, parduodu on gold standart 10lb maisa double rich chocolate skonio
Vilnius , kaina : 280lt
868493174


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#66 2011-10-01 09:34:47

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

Perkelta

probas rašė:

AMINO RŪGŠTYS:
Dymatize Super Amino 4800 (450kap.) - 80Lt.
ON BCAA 1000 (400 kaps.)-105lt
ON BCAA 1000 (200 kaps.)- 60lt
ON SUPERIOR AMINO 2222 caps. (150 kaps.)-60lt
ON SUPERIOR AMINO 2222 Tabs. (160 tabl.)-60lt

PROTEINAI:
Optimum Nutrition Gold Standard: 2352g - 169Lt
AZOTO OKSIDO (NO) papildai:
USPlabs Jack3d (250g) – 100lt
RIEBALŲ DEGINTOJAI:
Nutrex Lipo6 (120kap.)– 99lt
VITAMINAI:
Optimum Nutrition Opti-women (60kap.) - laikinai neturiu Lt.
Optimum Nutrition Opti-men (180kap.) - 89Lt.
Animal Pak (44pak.) - 99Lt.

Galimi individualus uzsakymai.
tavo.asmeninis.treneris@gmail.com arba 860884364 galima ir sms siunciu i visus miestus


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#67 2011-11-15 12:35:59

m.puise
Treneriai
Registravosi: 2011-11-11
žinutės: 1

Re: Parduodu maisto papildus

........

Paskutinis taisė m.puise (2011-11-15 12:36:27)

Neprisijungęs

 


#68 2011-11-15 12:38:09

fielmann
Naujokas
Registravosi: 2009-10-29
žinutės: 10

Re: Parduodu maisto papildus

..........

Paskutinis taisė fielmann (2012-07-18 18:18:43)

Neprisijungęs

 


#69 2011-11-17 13:15:37

Papildinis
Naujokas
Nuo: Vilnius ir daug kitu
Registravosi: 2009-10-24
žinutės: 8

Re: Parduodu maisto papildus

Papildų išpardavimas Vilnius-Kaunas
Proteinai
Syntax- Matrix5.0 (2,4kg)-130lt

Gaineriai
RxGold MaxGainer33 (4 kg)-85lt
RxGold MaxGainer 22 (4 kg)-70lt

Amino rugštys
Scivation Xtend (30porc.) 60lt
RX Gold- L-glutamine 1,1kg-70lt 550gr-36lt

No skatintojei ir kt.
BSN N.O.-Xplode (1025gr) 101lt
Gaspari Superpump250 (800g) 95lt
Universal Shock Therapy (50 porc.) 100lt
Universal Storm (80 porc.) 95lt

Kita
OLIMP-Vita-Min Multiple Sport 60kaps-27lt
OMEGA3 (18% EPA / 12% DHA) 1000mg 200kaps -22lt
Animal Flex 44pak -87lt


Parduodu papildus pigiau. wink 863835453.

Neprisijungęs

 


#70 2011-11-20 15:34:00

zaliasss
Narys
Nuo: Klaipeda
Registravosi: 2011-11-20
žinutės: 58

Re: Parduodu maisto papildus

Sveiki Gerbiami forumo lankytojai. Populiariausi papildai uz geriausias kainas. Klaipedoje,tai pat siunciu i visus Lieutuvos miestus.

BALTYMAI

Nitron mega whey (800g) - 47lt
Gaspari Myofusion (2,27 kg) - 149lt
BSN Syntha 6 (2.27 kg) -  155lt
Nutrabolics HyperWhey (2.27 kg) - 125lt
VPX Syngex (2,25 kg) - 140lt
Scivation Whey (2.27 kg) - 140lt
Scitec nutrition 100% whey isolate (2 kg) - 160lt  NAUJIENA grynas isrugu izoliatas, sudetis gal net geresne uz ON GOLD
Nutrisport Protein 90+ (2.5kg.,5 kg) -140lt./ 219lt,     MASĖS DIDINIMO PRODUKTAI (Gaineriai)


Nutrabolics Mass Fusion (7.2 kg) - 195lt
ON Serious Mass (5,45 kg) - 160lt
Nutrisport Protein+Carbs (5 kg) - 140ltAMINO RUGŠTYS (BCAA)


Gaspari AminoMax 8000 (325tabl.) - 95lt
FitMax BCAA Pro 4200 (240tab.) -80lt kam nepatinka BCAA milteliai puikus pasirinkimas 2:1:1, servingas 3tabletes(4,2g)
Rx-Gold bcaa (300gr)  - 50lt
Scivation Xtend (90porc., 1.2kg) 159lt geri skoniai
Scivation Xtend (90 porc., 1.2kg) 165 lt  NAUJIENA
Nutrition XXL BCAA POWDER (500g) - 99lt    2:1:1 net 98% grynumo, net 100 servingu, puiku skonis
ActiveLab BCAA Xtra + L-Glutamine (500g) - 70lt
BCAA (grynas) 500g., 1kg - 85lt., 150lt

Gliutaminas

Rx GOLD L-Glutamine (1.1kg) - 100lt
FitMax L-Glutamine (500g) - 55lt

Animal porduktai

Animal Pak (44pak) - 99lt
Animal Cuts (42pak) - 120lt (riebalu deginimui)
Animal Flex (44pak) - 99lt (sanariu atsistatymui)
Animal Pump (30pak) - 120lt
M-stak (21pak) - 115lt
Stak (21pak) - 115lt (testerono skatintojas)

NO/Pre-Workout

Ultimate nutrition Horse Power (1kg., 50servings) - 125lt
USPlabs Jack3d (45 scoops) - 99lt
Muscletech Neurocore (50servings) - 115lt NAUJIENA gal net geresnis uz Jack3d ! isbandykit
Muscletech naNO Vapor (1.4kg NET 75 servings) - 130lt
No-Xplode (50 servings) - 125lt labai megstamas Lietuvoje
SuperPump MAX (40 servings) - 130lt NAUJIENA


KREATINO PRODUKTAI

RX GOLD creatine (550g., 1.1kg) - 45lt.,69lt
TESTED creatine HCL 120caps - 70lt
Weider Maximum KREA-GENIC 120caps - 110lt Pump, Growth, Strenght. VOKISKA jega servingas 4caps
Gaspari SizeOn Max Performance (1584g) 24 porcijos - 139lt   Galinga kreatino formule, praturtinta BCAA ir Whey hidrolizatu.
Gaspari SizeOn Pre-Contest (747g) 24 porcijos - 139lt
Galinga kreatino formule, praturtinga BCAA ir Whey hidrolizatu. Be anlgiavandeniu sudetyje. Si sizeon versija tinkama vartoti netgi ryskinimosi periode.

Riebalų deginimui

Nutrex Lipo6 (120caps) - 100lt
Fusion Rocket Fuel (90caps) - 95lt Riebalų žudikas
Olimp L-Carnitine 1500extreme mega caps (120caps) -80lt
Muscletech HYDROXYCUIT (120caps. ~60servingu) - 115lt
L-Carnitine (grynas) 250g.,500g - 75lt.,130lt

Vitaminai

Controlled Labs Orange Triad (270tabl) - 119lt vitaminai/mineralai +pagalba sanariams
ON performaxx (120tabl) - 69lt uzteks 2men. !
ON opti-Women (60tabl) - 50lt
GNC MEGA MEN SPORT (90tabl.) -70lt uzteks 45-60d. NAUJIENA
Tested Multivites (100tabl) - 35lt
Tested JOINT Help (120tabl) - 50lt Pagalba sanariams
Tested ZN-MG-B6 (90caps) - 45lt
primaforce ZMA (180caps) - 70lt


Kita:

Omega 3 (100caps) - 30lt
Weider Tribulus terresteris 80% Saponins Content (120caps) - 85lt
iForce tribulus (90caps) - 65lt
ON tribulus (100caps) - 55lt
AAKG (grynas) 250g.,500g - 59lt.,99lt


Kontaktai:
tel nr.:  867426402   skambinti 10-22h. galite palikti sms perskambinsiu
skype:  aivaras0203
el.:       aivaras0203@gmail.com

Neprisijungęs

 


#71 2011-11-25 20:59:32

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

Perkelta

boikas2 rašė:

Sveiki, parduodu Animal NITRO 44 pakeliai.
Pirkta iš maistas sportui parduotuvės(2011-11-20).
Net nepraluptas.

Kaina parduotuvėje: 199.00 LT
Mano kaina: 160.00 LT

PM smile

kalevas rašė:

Optimistas


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#72 2011-12-28 18:50:14

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

Perkelta

zaliasss rašė:

BALTYMAI

Nitro mega whey (800g) - 45lt         Net 78% baltimu.
Gaspari Myofusion (2,27 kg) - 149lt
BSN Syntha 6 ( 2.27 kg) - 155lt
Nutrabolics HyperWhey (2.27 kg) - 125lt
VPX Syngex (2,25 kg) - 135lt
Scivation Whey (2.27 kg) - 140lt (laikinai nera)
Scitec nutrition 100% whey isolate (2 kg) - 160lt  NAUJIENA  grynas isrugu izoliatas, sudetis gal net geresnei, nei ON GOLD! porcija 25gr., net 20gr. baltimu !
Scitec nutrition 100% whey protein profesional (2.35kg) - 170lt  NAUJIENA
Nutrisport Protein 90+ (2,5kg., 5 kg) - 140lt., 219lt
Optimum Health ultimate WHEY protein (2.25kg) - 135lt


MASĖS DIDINIMO PRODUKTAI (Gaineriai)

Nutrabolics Mass Fusion (7.2 kg) - 195lt
ON Serious Mass (5,45 kg) - 160lt
Nutrisport Protein+Carbs (5 kg) - 140lt (klausti)


AMINO RUGŠTYS (BCAA)

Gaspari AminoMax 8000 (325tabl.) - 95lt
FitMax BCAA Pro 4200 (240tab.) - 80lt kam nepatinka BCAA milteliai, puikus pasirinkimas 2:1:1, servingas 3tabletes(4,2g)
RX-Gold BCAA, (300g) - 50lt (klausti)
Scivation Xtend (90porc., 1.2kg) 159lt
Nutrition XXL BCAA POWDER (500g) - 95lt    2:1:1 net 98% grynumo Geras skonis, net 100 servingu (turesiu kitu matu pradzioj)
ActiveLab BCAA Xtra + L-Glutamine (500g) - 70lt
BCAA (grynas) 500g., 1kg - 85lt., 150lt


Gliutaminas

Rx GOLD L-Glutamine (1.1kg) - 100lt
FitMax L-Glutamine (500g) - 55lt


Animal porduktai

Animal Pak (44pak) - 99lt
Animal Cuts (42pak) - 120lt (riebalu deginimui)
Animal Flex (44pak) - 99lt (sanariu atsistatymui)
Animal Pump (30pak) - 120lt
Animal M-stak (21pak) - 115lt
Animal Stak (21pak) - 115lt (testerono skatintojas)


NO/Pre-Workout

Ultimate nutrition Horse Power (1kg., 50servings) - 125lt
USPlabs Jack3d (45 scoops) - 99lt
Muscletech Neurocore (50servings) - 110lt NAUJIENA  gal net geresnis uz Jack3d ! isbandykit
Muscletech naNO Vapor (1.4kg NET 75 servings) - 140lt
No-Xplode (50 servings) - 125lt labai megstamas Lietuvoje
SuperPump MAX (40 servings) - 130lt NAUJIENA
Animal Pump (30pak) - 120lt
Trec NUTRITION NitroBolon-II (1,1kg) - 99lt


KREATINO PRODUKTAI

RX GOLD creatine (550g., 1.1kg) - 45lt.,69lt
TESTED creatine HCL 120caps - 70lt (klausti)
Weider Maximum KREA-GENIC 120caps - 110lt   Pump, Growth, Strenght. VOKISKA jega servingas 4caps
Gaspari SizeOn Max Performance (1584g) 24 porcijos - 139lt   Galinga kreatino formule, praturtinta BCAA ir Whey hidrolizatu.
Gaspari SizeOn Pre-Contest (747g) 24 porcijos - 139lt
Galinga kreatino formule, praturtinga BCAA ir Whey hidrolizatu. Be anlgiavandeniu sudetyje. Si sizeon versija tinkama vartoti netgi ryskinimosi periode.
Olimp Kre-alkalyn 2500 Mega Caps (120caps) - 85lt   


Riebalu deginimui

Nutrex Lipo6 (120caps) - 100lt
Animal Cuts (42pak) - 120lt
Fusion Rocket Fuel (90caps) - 95lt Riebalų žudikas
Olimp L-Carnitine 1500extreme mega caps (120caps) - 80lt
Muscletech HYDROXYCUIT (120caps. ~60servingu) - 115lt
L-Carnitine (grynas) 250g.,500g - 70lt.,130lt


Vitaminai

Animal Pak (44pak) - 99lt
Controlled Labs Orange Triad (270tabl) - 119lt vitaminai/mineralai +pagalba sanariams
GNC mega men sport (90caps) - 70lt NAUJIENA 
ON performaxx (120tabl) - 69lt uzteks 2men. !
ON opti-Women (60tabl) - 50lt (klausti)
Tested Multivites (100tabl) - 35lt
Tested JOINT Help (120tabl) - 50lt Pagalba sanariams
Tested Omega 3 (100caps) - 30lt
Tested ZN-MG-B6 (90caps) - 40lt
primaforce ZMA (180caps) - 70lt


Testeronui

Weider Tribulus terresteris 80% Saponins Content (120caps) - 85lt
iForce tribulus (90caps) - 65lt
ON tribulus (100caps) - 55lt
Animal Stak (21pak) - 115lt


Gryni produktai

Beta Ecdysterone 90caps*400mg - 85lt
L-Carnitine  250g.,500g - 70lt.,130lt
AAKG  250g.,500g - 59lt.,99lt
BCAA  500g., 1kg - 85lt., 150lt

Kontaktai:
tel nr.:  867426402   skambinti 10-22h. galite palikti sms perskambinsiu
skype:  aivaras0203
el.:       aivaras0203@gmail.com

norite apsipirkti cia ir nera jums reikiamo produkto, priimu uzsakymus pagal jusu poreikius

Galimybe atsiimti iš rankų aplinkiniuose miestuose (Palanga,Kretinga,Gargždai ir t.t)

Gerb. Kulturizmas.net forumo lankytojai, prašau savo komentarus palikti tam skrtoje temoje. Ačiu. Gero sporto, geru papildu už geras kainas !


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#73 2011-12-28 18:51:43

RBimba
Administratorius
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-20
žinutės: 12970
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

Perkelta


Gierka rašė:

Masės didinimui:

ActivLab – Mass Up (5kg)
BSN – True Mass (2.61kg)
Dymatize - Super Mass Gainer (5.43kg)
MAP - Mass Impact (2,3kg)
Nutrabolics - Iso Gainer (2,3kg)
Panthera Labs - Primaltein Mass Gainer (4,5kg)
PVL - Mutant Mass (2,2kg)
Aminostar - Actions Whey Gainer
BioTechUSA - Hypermass 5000
BioTechUSA - Nitro Gain
Gaspari Nutrition - Real Mass
Interactive – Mammoth
MHP - Up Your Mass
Optimum Nutrition - Serious Mass
Ultimate Nutrition - Muscle Juice 2544


Proteinas:

PVL - Mutant Whey (2.27kg)
Nutrabolics – HyperWhey (2,23kg)
ActivLab - Muscle Up Protein (3,5kg)
BioTechUSA - Nitro Gold (2,3kg)
BSN - Syntha 6 (2,3kg)
Dymatize - Whey Elite XT (2kg)
Gaspari Nutrition – Myofusion (2,3kg)
MVP - Pro Whey (2,3kg)
Ultimate Nutrition - Whey Supreme (2,27kg)
BioTechUSA - Brutal Muscle On
BioTechUSA - Iso Whey
LG Sciences - Lipotropic Protein
MAP - Muscle Whey
Optimum Nutrition - Whey Gold
Panthera Labs - Primaltein Whey
Revolutions - Whey Shake
SAN - Platinum Whey
Syntrax - Whey Shake
VPX – Syngex


Kreatinas:


Nutrabolics - Micronized Creatine (500g)
Optimum Nutrition - Micronized Creatine Powder (300g)
Aminostar - Kre-Alkalyn (120 kaps.)
BioTechUSA - Creatine Monohydrate (500g-1kg)
Tested Nutrition - Creatine HCL (120kaps)
ActivLab - Tri-Creatine Malate Pro (300kaps)
BSN – Cellmass (800g)
Controlled Labs - Green Magnitude (830g)
Dymatize - Creatine Micronized (1kg)
Pharmafreak - Creatine Freak (90kaps)
PVL - Crea Maxx (300g)
Ultimate Nutrition - Kre-Alkalyn (120kaps)
ActivLab - Creatine Powder Super
BioTechUSA - Crea Pump
BSN – Volumaize
Cytogenix – CytoCell
MVP - Creatine Next Level
Nutrabolics – AminoCell
Six Star - Creatine X3


Amino rūgštys:


Nutrabolics - Amino Power (324tab)
Gaspari Nutrition - AminoMax 8000 (350tab)
ActivLab - HMB 1250 XXL (120tab)
Dymatize - Super Amino 4800 (450kaps)
Tested Nutrition - Beta Alanine (120kaps)
BSN - Amino X (435g)
Aminostar – HMB (100kaps)
LG Sciences - BC+EAA (300g)
Optimal Results - Amino 2000 (380tab)
Optimum Nutrition - Essential Amino Energy (270g)
Optimum Nutrition - Superior Amino 2222 (300kaps)
Ultimate Nutrition - Amino 2002 (330tab)
VPX - Power shock (375g)
GAT - Amino 2100
Met RX - Amino 3000
MVP - Amino Mega 2300

BCAA:
Aminostar - BCAA Extreme Pure (120/300caps)
Aminostar - BCAA Powder (300g)
Ultimate Nutrition - BCAA 12000 Powder (400g)
Dymatize - BCAA Complex 5050 (300g)
Gaspari Nutrition - BCAA 6000 (180tab)
ISS Research - MPR Amino (240g)
MHP - BCAA 3300 (120tab)
MVP - BCAA 5000 (500g)
ISS research - Complete BCAA
USP Labs - Modern BCAA

BCAA+glutaminas
BioTechUSA - Brutal Fever (120tab)
Dymatize - Elite Recoup
Nutrabolics – AminoCell
Scivation – Xtend
Six Star – AminoMax


Glutaminas


Syntrax - Super Glu (500g)
ActivLab - Glutamine 3 (128kaps)
PVL - Glutamine Maxx (400g)NO skatintojai


BSN - N.O. Xplode 2.0 (1125g)
Nutrex - HEMO-Rage Black Ultra Concentrate (293g)
Pharmafreak - Ripped Freak Pre-Workout (200g)
Universal - Animal Rage (315g)
USP Labs - Jack3d (250g)
VPX – Anarchy (240g)
BPI Sports - 1.M.R Powder (224g)
BSN - NO-Xplode (1025g)
Dymatize – Xpand Xtreme Pump (800g)
Gaspari Nutrition - SuperPump MAX (640g)
PVL - Mutant Mayhem (270g)
VPX - NO Shotgun MHF-1 (644g)
BioTechUSA - Brutal N.O.V.A.
Universal - Animal Rage


Testosterono skatintojai


BioTechUSA - Tribulus Maximus (90kaps)
ActivLab – ZMA (90kaps)
Dymatize – GABA (111g)
SAN - ZMA Pro (90kaps)
Tested Nutrition – Test (120caps)
Tested Nutrition – ZMA (120caps)
Ultimate Nutrition – GABA (90caps)
ActivLab - Tribu Stallion (60caps)
Pharmafreak - Test Freak (120caps)
Nutrex - T-UP Black
SAN – Tribuvar


Riebalu degintojai:


BioTechUSA - Thermo Drine Liquid (500ml)
Aminostar - L-Carnitine Liquid (500ml)
BioTechUSA - Brutal Fever (120tab)
MET-Rx - Thermo Crush (120caps)
Tested Nutrition – Burner (68caps)
BioTechUSA - Thermo Drine Complex (60caps)
Dymatize - Viper ultra-high energy fat-burner (40caps)
Nutrex - Lipo 6 (120caps)
Nutrex - Lipo 6x (120caps)
Pharmafreak - Ripped Freak (60caps)
Ultimate Nutrition - Ultra Ripped (180caps)
ActivLab - L-Carnitine + Green Tea
MHP – TakeOFF
USP Labs - OxyELITE Pro


Sanariu apsauga:


BioTechUSA - Flex Formula (60caps)
BioTechUSA – Glucosamine (60caps)
Tested Nutrition - Omega3 (100caps)
Aminostar - BoneStar Premium


Vitamina, mineralai:MET-Rx - Xtreme Multi Vitamins (50tab)
BioTechUSA - Multivitamin MEN (60tab)
BioTechUSA - Multivitamin WOMEN (60tab)
Nutrend – MagnesLife (10x25ml)
PVL - Multi Maxx (60caps)
BioTechUSA – Vitabolic (30tab)
Tested Nutrition - Vitamin C (100tab)
Ultimate Nutrition - Super Complete Formula (270caps)
ISS research - Super Vitamin Pak
Ultimate Nutrition - Daily Complete Formula


Kita:


Optimum Nutrition - Fitness Fiber (195g)
Nutrend – Carbonex

Perkant didesnį kiekį papildų nemokama gertuvė dovanų.


Papildus ir jų aprašymus rasite http://www.papildaiplius.lt/ . Dėl kainos kreiptis asmeniškai, paderinsim pigiau.

Kontaktai:

Jonas Jakutis:
+37060110467
detokas@gmail.com
Skype: detok_as

Gerardas Nausutis:
+37064305961
Gerardux@gmail.com
Skype: gerardux

Pagrinde siauliai-vilnius. Susikooperuosit didesniam uzsakymui, atvesim kitur, tad dalinkites su draugais. Ir nepamirskit-del kainu snekam asmeniskai, padarysim zymiai pigiau.


Aut vincere aut mori

Neprisijungęs

 


#74 2012-01-01 23:51:31

SS
Senbuvis
Nuo: Lietuva
Registravosi: 2009-07-16
žinutės: 128
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

sventines 10% nuolaidos visiems forumo nariams su kodu "rbimba" (ivesti be kabuciu) svetaineje Maisto papildai kiekvienam!

Paskutinis taisė SS (2012-01-01 23:59:13)

Neprisijungęs

 


#75 2012-01-02 23:28:45

SS
Senbuvis
Nuo: Lietuva
Registravosi: 2009-07-16
žinutės: 128
Tinklapis

Re: Parduodu maisto papildus

dar vienas labai idomus ir daugumai aktualus pasiulymas smile
Purškiamas aliejus dovanų

Paskutinis taisė SS (2012-01-02 23:29:57)

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB