Dažnai susiduriu su klausimu. Ar man reikalingas testavimas, gal sudarykite treniruočių programą be testo? Taip, fizinio pasirengimo testavimas – ne tik reikalingas, bet ir būtinas. Pirma, testo metu nustatomas žmogaus fizinis pasirengimas. Tai tarsi taškas kuriame dabar esate. Antra, remiantis testo rezultatais galima sudaryti individualią treniruočių programą. Trečia, po dviejų-trijų mėnesių galima atlikti pakartotiną testą ir patikrinti treniravimosi rezultatus. Tokiu būdu remiantis testo duomenimis bus galima sudarinėti sekančią treniruočių programą ir skirti daugiau dėmesio toms fizinėms savybėms, kurios atsilieka.

 

Prieš pradedant sportuoti, pasitikrinkite savo sveikatos būklę. Gydytojui leidus, galite pradėti sportuoti. Taip pat rekomenduotina atlikti fizinio pasirengimo testą. Šį testą gali atlikti asmeninis treneris.

Testavimo metu:

• Užpildoma sveikatos anketa;

• Matuojamas pulsas ir kraujospūdis;

• Įvertinimas aerobinis darbingumas. Nustatoma netiesioginiu būdu maksimalus deguonies suvartojimas (MDS),

• Nustatoma kūno kompozicija (kūno proporcijos, kūno masės indeksas, procentinė riebalų masės dalis, kūno apimčių matavimas);

• Lankstumo testas (kūno, pečių juostos);

• Pagrindinių raumenų grupių maksimalios jėgos ir ištvermės įvertinimas,

• Testo rezultatų aptarimas. Jo metu ne tik aptariamas savaitės treniruočių mikrociklas, bet ir metinis treniruočių ciklas. Pateikiamos rekomendacijos dėl subalansuotos mitybos, maisto papildų vartojimo ir parinkimo.

 

Norėdami užsakyti fizinio pasirengimo testavimą skambinkite mob. tel. +370 610 23 144, arba rašykite info@rbimba.lt

 

„Didžiausias mūsų turtas – sveikata. Laimingi tie, kurie yra sveiki. Esame maža tauta,
todėl privalome puoselėti ne tik savo kilmę, žemę, kalbą, istoriją, kultūrą, bet ir sveikatą.
Išlikti gali tik sveika tauta!“
Jūsų asmeninis treneris Remigijus Bimba