70-imt metų, tai tik pradžia

2012-07-04
Šiandien sporto klube "Sky gym" sportavo Valerijus Koreškovas.Septintojo dešimtmečio pabaigos kultūrizmo organizatorius, Lietuvos ir Rusijos fotomenininkų sąjungos narys, daugiau kaip 20 metų dirbęs žurnalisto darbą. Pastaraisiais metais užsiima meno ir istorinės tematikos kūrinių leidyba. Taip rengia knygą apie savo sportinį kelią "Pradžia sulaukus 70-ies".
valerijus intensyviai sportuoja treniruoklių salėje. Nors ir treniruotės vyksta kas 4-5 dieną, bet jos intensyvios.Geriausias rezultatas štangos spaudime kuo daugoau kartų - 41 kartas (štangos svoris 50 kg).
"... artimiausia draugystė yra panaši į santykį su pačiu savim."
Aristotelis
Šiandien sporto klube "Sky gym" sportavo vilnietis Valerijus Koreškovas. Valerijus  - septintojo dešimtmečio pabaigos kultūrizmo organizatorius, Lietuvos ir Rusijos fotomenininkų sąjungos narys, daugiau kaip 20 metų dirbęs žurnalisto darbą. Pastaraisiais metais užsiima meno ir istorinės tematikos kūrinių leidyba. Taip rengia knygą apie savo sportinį kelią "Pradžia sulaukus 70-ies" (rusų kalba).
Valerijus intensyviai sportuoja treniruoklių salėje. Nors ir treniruotės vyksta kas 4-5 dieną, bet jos intensyvios. Geriausias rezultatas štangos spaudime nuo krūtinės gulint (atlieka kuo daugiau kartų) - 41 kartas (štangos svoris 50 kg).
Dirbu treneriu jau senai, bet tokio amžiaus senjorų retai kada pamatysi treniruoklių salėje. O kelia Valerijus svorius tikrai didelius ir atlieka pratimus dideliu tempu. "Tokio amžiaus senjorams kaip aš netinka pratimus atlikti lėtai, juk mums reikia greičio", - su šypsena savo patirtimi dalinasi Valerijus.
Valerijus Koreskovas
Vertikalaus lyno traukimas už galvos sėdint
Valerijus Koreskovas2
Rankų lenkimas su svarmenimis stovint pakaitomis
Valerijus Koreskovas3
Pritūpimai su štanga ant pečių (svoris - 78,5 kg)
Valerijus Koreskovas4
Po treniruotės - bicepsas iš šono...
RBimba_VKoreskovas
Prisiminimui. Valerijaus Koreškovo nauja knyga "Pradžia sulaukus 70-ies..."
"... artimiausia draugystė yra panaši į santykį su pačiu savim."
Aristotelis
Atgal