Asmeninio trenerio Remigijaus Bimbos treniruoti sportininkai ir jų rezultatai

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

„Success consists of going from failure to failure without loss of enthusiasm.“

Winston Churchill

Mano [ne]sėkmės istorija, ir kaip sutikau trenerį Remigijų


Pirmą kartą su Remigijumi susidūriau 2011-aisiais metais. Iki tol septynerius metus sportavau lengvąją atletiką, vėliau ketverius metus - Jėgos trikovę: buvau Lietuvos čempionatų daukartinis prizininkas. Keldamas nemažus svorius patyriau nugaros traumą ir, deja, iš trikovės teko pasitraukti. Maža to - gydytojai apskritai uždraudė kilnoti svorius!

Vis dėlto pasiduoti buvo ne mano charakteriui. Vis viena norėjosi užsiimti sportu, sustiprinti nugarą, pagerinti savijautą ir galiausiai padailinti kūno formas, tad pradėjau nuo mažų žingsnelių siekti šių tikslų. Tačiau atėjo laikas, kuomet kad ir kaip intensyviai besitreniruočiau, forma nė nekrustelėjo „ iš mirties taško“. Atvirkščiai - kuo intensyvesnės buvo treniruotės, tuo mano forma dar labiau „sudegdavo“.

Supratau, kad reikia ieškoti žmogaus, kuris padėtų pajudėti iš šio „mirties taško“. Draugas Marius, rekomendavo trenerį Remigijų. Remigijus ne tik sudarė mitybos ir treniruočių programą, bet ir išmokė, kaip treniruotis protingai – nenualinat savo kūno sunkiomis treniruotėmis kryptingai ir sistemingai siekti tikslo. Ilgai netrukau įsitikinti dėl dviejų dalykų: viena, Remigijus yra tikras savo srities profesionalas puikiai išmanantis savo darbo subtilybes. Antra, prisipažinsiu, jog iki tol maniau, kad pats žinau labai daug, o treneriai reikalingi tik tinginiams, kad šiems „įspirtų į užpakalį“. Tas, beje, irgi tiesa - kartais reikia ir „spyrio“, bet treniruodamasis su Remigijumi supratau, kad daugelį pratimų atlikdavau netaisyklingai, o mano mityba buvo pagrįsta „ mitais“, o ne realia patirtimi.

Mūsų keliai su Remigijumi kuriam laikui buvo išsiskyrę, kadangi teko išvažiuoti dirbti į Kanadą, o vėliau studijuoti Suomijoje. 2014-aisiais, grįžęs į Lietuvą, sužinojau apie naują rungtį Lietuvoje - „Mens Phisyque“ (Vyrų Figūra). Iš karto supratau, kad tai yra ko ilgai ieškojau, ir privalėjau save išbandyti. Taigi, mūsų keliai su Remigijumi vėl susikirto. 

Štai taip nuo nesėkmės prasidėjo mano sėkmės istorija. Ačiū Remigijui, už tai, kad niekada neleido prarasti entuziazmo.


Pagarbiai
Justas Lukoševičius
Vilnius

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sveiki,

Štai siunčiu Jums nuotrauką, kurioje matyti mano pasiekti rezultatai prieš ir po. Svorio mažinimo programos pradžioje svėriau 107 kg (ūgis – 178 cm), po septynių mėnesių – 87 kg. Džiaugiuosi rezultatais. Toliau sportuoju ir dar gerinsiu raumenų kondiciją.

Trenerio Remigijaus Bimbos parengta asmeninė programa buvo išties veiksminga. Geras treniruočių planas, ypatingai man, dėl patirtos stuburo traumos. Treniruočių programoje pratimai parinkti taip, kad nekenktų mano stuburui, o kaip tik jį stiprinti.


Mitybos planas – veiksmingas. Gal ne kiekvienas galėtų valgyti įvairų, bet normuotą maistą. Tam reikia turėti stiprią valią. Skirti daug laiko, kai ko ir atsisakyti, daug ką paaukoti, kad „sudeginti” nereikalingus kilogramus :) Tačiau matant tokį gerą progresą, verta laikytis asmeninio trenerio nurodyto plano.

Asmeninis treneris Remigijus Bimba prieš parengiant treniruočių, mitybos ir maisto papildų vartojimo planus, kruopščiai išanalizavo mano kūno situaciją, įsigilino į sveikatos buklę ir siekiamus tikslus. Atliko tam reikalingus testus, nustatė reikiamą fizinį krūvį, išmokė taisyklingai sportuoti. Dažniausiai konsultuodavausi internetu, o kai sugrįždavau į Lietuvą visados užsukdavau į treniruotę pas asmeninį trenerį Remigijų.

Dabar svoris - 87 kg, buvo - 107 kg.

25 m. Artur Lipinski

2014 m. liepa

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ateina gyvenime laikas, kai tai, ką planavai, tiesiog imi ir PADARAI :) Treniruotės neprailgsta dėl pratimų įvairovės ir smagių pašnekesių :) Dėkoju treneriui Remigijui už jo kantrybę ir atsidavimą, rūpestingumą ir profesionalumą. Jei dvejojate, ar verta pradėti sportuoti su asmeniniu treneriu, drąsiai sakau - TAIP ! Ir pradėkite jau šiandien! :)
Su šilčiausiais linkėjimais,
Dovilė Girlevičiūtė
Vilnius
2014-04-23

___________________________________________________________________________________________

Džaugiuosi turėjusi galimybę treniruotis su asmeninio trenerio Remigijaus Bimbos priežiūra. Jis tikras savo darbo profesionalas, su kuriuo kartu ir toliau mielai treniruočiaus, jei gyvenčiau Vilniuje. Gavau atsakymus ir patarimus į visus rupimus klausimus. Remigijus ne tik išmano savo darbą, bet ir yra puikus pašnekovas. Intensyviai sportuoju toliau, siekiu savo tikslų pagal trenerio Remigijaus mitybos, maisto papildų ir treniruočių rekomendacijas.
Dar būtinai sugrįšiu pas jus, Remigijau!

Ieva Januškytė,
Nyderlanadai
2013-11-20

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nesu narciziška asmenybė... gal labiau atvirkščiai – daug trūkumų, kuriuos labiausiai mačiau, bet neigiau. Išsisukinėdama, kad negaliu skirt laiko sau, kad pirmiausia reikia savo aplinką „saugot“ (kad ji niekur nepabėgtų) ir pan. Žmogus, keista asmenybė – tobulume gali labai daug netobulumų atrast. Ir nieko nėra tobulo, tačiau siekti tobulybės galima prasmingai, įdomiai ir nenuobodžiai.

Priešistorė...

Gyvenimo paradoksai manęs taip pat neaplenkė... Mokykloje nemėgau fizinio lavinimo pamokų. Dažnai prašydavau fortepijono specialybės mokytojos, kad man pamokas ir konsultacijas, norint tinkamai pasirengti koncertams, skirtų būtent per fizinio lavinimo ir istorijos pamokas. Buvau retai sutinkama persirengimo kambarėlyje, o šioje pamokoje nepasižymėjau vikrumu, stiprumu. Buvau mažiausia, silpniausia, gal ir kompleksuočiausia klasėje. Na tik lankstumas ir šuolis iš vietos leido metinį pažymį pasikelti iki septintuko, visus kitus normatyvus atsiskaitydavau nenorom ir vangiai. Taigi, galima sakyti, jau tada nusprendžiau, kad sportas – tikrai ne man! Prasidėjo studijos – vakarai prie knygų, gyvenimas studentų bendrabutyje. Tiek stresas, gyvenant kitame mieste, tiek bendraminčių trūkumas leido visa dėmesį skirti tik mokslams. O bendrabučio virtuvėje nebuvo jokio noro gaminti (pirmiausia išmokti tai daryti) – rūkalų kvapas, netvarka…Apsiribodavau greitais ir labai nesveikais sumuštiniais, makaronais, pieniškom dešrelėm, uogienėm, šokoladukais, riešutų sviestu J. Buvau įsitikinusi, kad ir gaminti tikrai nemoku ir vargu, ar kada išmoksiu. Tokiu elementariu būdu kilogramai augo…

Sumąsčiau, kad reikia kažką keisti ir pradėti daugiau judėt. Pasirinkau aerobiką – keli mėnesiai kaip ir veltui, nes energijos nepasikraudavau ir po treniruotės vos užlipdavau į penktą aukštą. Šiaip ne taip po varginančios treniruotės patekusi į kambarį – griūdavau nebegyva. Širdelė kaip pašėlus reikšdavo nepasitenkinimą. Po pogulio - žvėriškas apetitas… ir kilogramų dar padaugėjo. Mečiau šią sporto šaką be gailesčio, su šiokiu tokiu kartėliu ir nusivylimu savimi. Pailsėjus nuo aerobikos, atsirado galimybė lankyti baseiną ir…atsigavau, va čia buvo mano stimulas stengtis pajudėti ir nesustingti. Dariau tai, kas man patinka. Atėjus vasarai, atostogoms, žinoma, pasigedau vandens malonumų savo gimtam miestely, bet išsitraukiau dviratį ir važiuodavau kur akys mato – daug ir ilgai. Stengdavausi važinėt reguliariai. Dviratis tai mano draugas – ar vasaros lietus, ar audra… pamenu, grįžtu namo visa permirkusi, bet be galo patenkinta savimi, labiau nei pasivažinėjus apie 30 km geru oru. Laiminga, nes įveikiau audrą, vėją, lietų, tas dideles įkalnes ir piktus automobilius, kurie nežiūri kur važiuoja ir aptaško… Tokia viena vasara – ir jau sutvirtėjau, pasikeitė figūra, aplinkiniai pokyčius taip pat labai pastebėjo. Tačiau vėl ruduo, žiema, sėsli kasdienybė. Trūkumas vaisių, daržovių. Mano figūros geriausias draugas buvo dviratis, kuris laukdavo manęs vasarėjant. Baigus mokslus iškeliavau į sostinę – įtemptas darbas, viršvalandžiai, nuovargis, greitas maistas ir t.t. Visa tai man buvo ne į gerą – tiek fiziškai, tiek emociškai. Šiek tiek pasikeitus gyvenimo sąlygoms pasistengiau griebtis dviračio ir turint galimybę – važinėt. Tuomet atsirado mano gyvenimo antroji pusė, kuri mane priėmė, kaip vidutiniškai sportišką asmenybę. Tačiau tik tuomet supratau, kad velniškai prilabai mėgstu gaminti, eksperimentuoti virtuvėje ir pakankamai gerai leisdavau laisvalaikį savo mažoje karalystėje, o ne su dviračiu. Bet neilgam…sulaukiau komentarų, kad suglebau ir reikėtų pasitempti. Tuomet maniškis parengė mankštos programą – atsakingai ieškojo informacijos ir po kurio laiko gavau “dovaną” – treniruotes namie tris kart per savaitę. Kai kurie pratimai patiko, kai kurie – visiškai nepatiko, bet atsakingai dariau. Rezultatas jautėsi- šiek tiek sutvirtėjau, bet simuliuoti dėl patiriamo nuovargio irgi norėjosi, o po praleistų mankštų, jausdavaus dar labiau suglebus ir išsekus, bet mankštai reikėdavo prisiverst. Atrodo, jau nusibodę pratimai man sapnavosi, pradėjau vėl nekęst tokio sporto, tam tikrų pratimų, kartojimų. Tapau piktesnė ir visur nespėjanti. Atėjus vasarai, apleidau mankštas, nereguliariai važinėjausi su dviračiu. Per vasarą svoris nepakito, bet kūno tonusas sumenko. Ir vėl sulaukiau griežto komentaro, kuris gal net įžeidė, bet buvo visiška teisybė. Ir vėl turiu susigriebti. Daug apmąsčiau, ko noriu iš gyvenimo, kokios savęs noriu jame. Grįžau prie nuobodžiųjų pratimų darymo ir jaučiaus kaip prie sienos prispausta. Ir tai matėse mano veide, mano emocijose, elgesyje…

Kaip Dievui į ausį, sulaukiau staigmenos – abonemento į sporto klubą. Tuomet viskas iš tikrųjų ir prasidėjo! Taip kaip ir turėtų būti. Pirmąją savaitę dar viskas buvo nauja – treniruokliai, bėgimo takeliai, stacionarūs dviračiai. Supratau, kad visai nežinau nuo ko pradėt, kaip taisyklingai atlikt pratimus, kiek jų daryti ir kokius pasirinkti, atsižvelgiant į mano kūno sudėjimą. Dėl treniruočių pasitarus su savo vyru, mūsų nuomonės išsiskyrė. Vis dar labai gerai pamenu tą naktį, kai jis ilgai sėdėjo prie kompiuterio ir internete ieškojo kažkokios informacijos. Ryte radau elektroninio pašto dėžutėje laišką: „...ieškojau tau medžiagos, kokia sporto programa būtų būtent tau reikalinga ir supratau, kad moterims yra šiek tiek kitaip, nei vyrams...gal reikėtų konsultacijos su profesionaliu treneriu, kuris parengtų tau individualią programą?“ Iš pradžių pagalvojau – pasidavė. Bet iš tikrųjų – priešingai – viskas tik į naudą ir džiaugiuosi iki šiol jo sprendimu. Žinoma, aš jam nieko nerašiau ir iš karto pradėjau ieškot trenerio kontaktų. Pirmiausia radau išsamią internetinę svetainę www.rbimba.lt apie sveikatingumą, fitnesą ir daug kitų naudingų patarimų. Pagalvojau, kad šis treneris yra tai, ko man reikia! Paskambinau treneriui Remigijui pasiteirauti, kada gi galima būtų susitikti, o jis ramiai ir sako – šią savaitę galima. Aš dar dvejodama pasakiau, kad pasižiūrėsiu darbotvarkes ir perskambinsiu. Netrukus paskambinau laiško autoriui ir jis pareiškė, kad tik ką užregistravo mane susitikimui su treneriu. Pasakiau, kad aš pati radau trenerį ir, ar jo pasirinkimas ne per greitas. O jis ramiai – esu mates kaip Remigijus dirba sporto klube ir pagalvojau, kad iš jo tikrai gausi naudingų patarimų. O aš netekus žado tylėjau… Jis sutarė susitikimą su tuo pačiu treneriu, pas kurį pati norėjau nukeliaut. Super! Persiskambinau, patvirtinau, kad jau esu įrašyta į Remigijaus Bimbos darbotvarkę. Pirmojo susitikimo metu sužinojau daug informacijos apie savo kūną, kodėl man netiko aerobika, kodėl mankšta tapo, kaip kankynė ir t.t. Treneris sudarė efektyvią treniruotę, po kurios jausdavaus kaip ant sparnų. Lengvas prakaitas, širdelė neapkrauta, kūnas tvirtėjo dienomis. Po poros savaičių jau mačiau pokyčius. Svoris nekito, bet apimtys mažėjo ir kūno sudėjimas pakito. Net pati negalėjau patikėti, kad mano kūną galima taip greitai keisti ir matyti tokių rezultatų. Žinoma, po poros mėnesių teko keisti programą, nes raumenukai priprato prie krūvio ir nesijautė to ryškaus progreso.

Tapau energingesnė, lydėjo optimistiškos nuotaikos ir drąsiai galiu teigti, kad sportas tapo mano gyvenimo dalimi. Kiekvieną dieną laukiu treniruotės, to judesio, to jausmo jaust dirbančius raumenukus. O jei atsitinka taip, kad praleidžiu vieną treniruotę – užplūsta sąžinės graužatis, kaltės jausmas... Smagu matyt ryškėjančias pilvo „kaladėles“, tvirtą nugarą, stiprias rankas ir raumeningas kojas. Smagu nesirgti, nes sportas leido išvengt peršalimų ir kitų žiemą dažnai pasitaikančių negalavimų. Ir visgi, šiek tiek sutvirtinus kūną, nusprendžiau pakeisti ir mitybą. Būdavo labai nesmagu žiūrėti save iš šalies, kai norėdama saldumynų, imdavau ir apsivalgydavau, arba mėgdavau gaminti patiekalus su daug nesuderintų ingredientų, nuo kurių svoris ir nekrito. Man panorėjus, Remigijaus paprašius – gavau mitybos programą, kuri iš pradžių išgąsdino – dažni valgymai, nedidelės porcijos ir daug kitų niuansų. Net tas patarimas – porą valandų prieš miegą galima išgeri puodelį kefyro – leido šmaikščiai pagalvoti, kad mano puodelis tai 400 ml J. Juokas juokais, bet sporto ir mitybos rezultatas dar labiau išryškėjo. Ne veltui sakoma, kad individualiai parinkti fiziniai pratimai ir mityba, atitinkanti žmogaus poreikius, duoda puikų rezultatą. Būtent, taip ir yra. Tik dar kolkas susvirduliuoju tame teisingame kelyje, nes tenka paragauti „šiukšlių“, o kartais taip žvėriškai viskas tampa labai skanu. Bet bandymai save įtikinti, kad man to nereikia, nesu šiukšlių dėžė, man reikia tik geriausio, leidžia judėti pirmyn ir suklupus - atsistoti. Kaip ir atsistoti ant gimnastikos kamuolio – visgi balansą treniruoti reikia ne tik fiziniais pratimais, bet ir protu. Perėjimas į sveikesnį gyvenimo būdą, tai kaip giliųjų kūno raumenų treniruotės – sutvirtėjusių raumenų nesimato, tačiau kūno judesiai tampa ryžtingesni ir stabilesni. Lavinant kūną, lavinasi kantrybė, valia ir kitos savybės, kurios padeda ne tik be vargo pakelti 20 kg, bet ir siekti gyvenimo tikslų.

Sakyčiau, kad jau pasiekiau tai, ką planavau – kūnas sutvirtėjęs, svarstyklės rodo tą svorį, kurio labai norėjau, apimtys jau negąsdina. Tačiau tai tik ilgio kelio pradžia, kuri yra maloni ir tikiuosi, kad tas kelias niekada nesibaigs ir bus sėkmingai einama tik į priekį. Gyvenimas dovanoja mums kiekvieną dieną po vieną dieną ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kam jas ir visą gyvenimą dedikuosim. Artimieji mus nori matyt gražius, sveikus, girdėt mūsų susižavėjimą gyvenimu, o svarbiausia matyt ir jaust mus laimingus. O kūno ir sielos sveikatinimas tokius mus ir daro. Pasitelkiant profesionalias žinias, kaip trenerio Remigijaus Bimbos, galima nuveikti su savim daugiau, nei mes patys apie tai žinom. Garantuoju, kad ši pažintis ne tik man, bet ir kitiems atnešė ir atneš daug vertingos patirties ir akiai bei sielai malonaus rezultato. Trenerio dėka supratau daug dalykų, kurie mane pakeitė fiziškai ir emociškai. Dabar jau žinau, kam galiu patikėt savo kūno išmatavimus ir siekius, kas gali padėt padaryt taip, kaip to norėčiau.

Esu nuoširdžiai dėkinga Remigijui už didelį ir prasmingą darbą bei kantrybę, skaitant mano laiškus, kuriuose nuodugniai aprašydavau, kaip man sekdavosi siekti užsibrėžtų tikslų ir ko labai bijodavau, taip pat už visus patarimus. Tai darbas, kuomet kuriami tobuli kūnai ir be tarpusavio pasitikėjimo bei kiekvieno iš mūsų atsakomybės nebūtų tokių rezultatų.

Sėkmės tiems, kurie tobulėja šio trenerio pagalba ir tiems, kurie ieško profesionalaus asmeninio trenerio... Jis Jums kaip ant delno, štai čia! Ir visukiariopos sėkmės Remigijui Bimbai lipdant tobulesnius kūnus bei asmenybes!

Nuoširdžiai,

Voverė L., Vilnius
_________________________________________________________________________________________________________

Negalvojau niekados,
Kad pas trenerį kreipsiuos,
Bet atėjo ta diena
Ir Remigijus jau čia!

Vis kartoja:"TU GALI!
TAIP, ant kamuolio lipi!"
Ir po dar vienos kitos
Treniruotės aš juokiuos,
Pasirodyti skubu,
Išstovėt lyg paryčių!

Jei nedrįstat Jūs sportuot,
Treneris privers paprakaituot.
Kiekviena diena gera,
Kai mūs TRENERIS šalia!

Norėti... Tikėti... Ir su šio trenerio pagalba viskas įmanoma! Su kiekviena treniruote kartu žengiame į teisingą kelią, kad kalnus nuverstume. :)

Gintarė Vainalavičiūtė
Studentė
Vilnius

__________________________________________________________________________________________

Kol buvau jaunas neturėjau jokių problemų su viršsvoriu ar riebaliniu sluoksniu. Tačiau bėgant metams pradėjau pats sau nebepatikti, kadangi kilogramai pradėjo lipti aukštyn, o vaizdas veidrodyje tikrai buvo ne koks. Nusprendžiau pradėti treniruotis. Pradėjau lankyti treniruoklių salę.
Prieidavau prie besitreniruojančių žmonių ir klausinėdavau ką ir kaip reikia daryti, tačiau išgirsdavau tik skirtingas nuomones apie dietas bei treniruočių programas, kurias jie rekomenduodavo išsitraukę iš interneto puslapių.
Sportavau apie 2 metus, dirbau treniruoklių salėje sunkiai kaip tik galėjau. Norėjau auginti raumenis, o priaugau riebalų... Kaip sužinojau vėliau, treniruočių programos buvo skirtos pažengusiems sportininkams, o mano mityba buvo skurdi. Nei maitinimas, nei sportavimas man netiko. Skaičiau internete, tačiau ten labai daug skirtingų nuomonių apie treniruočių, mitybos ir maisto papildų vartojimo planus. Atsidūriau aklavietėje.
Po dviejų metų stovėjimo vietoje parašiau laišką treneriui Remigijui. Kreipiausi, kad sudarytų treniruočių programą. Sulaukiau daug daugiau. Gavau daug patarimų apie mitybą, maisto papildus, treniruotes. Jau metus laiko konsultuojuos su šiuo treneriu. Esu labai patenkintas savo kūno linijų pasikeitimais. Turiu tikslą tobulėti ir toliau.
Labai geras jausmas, kai kūnas pradeda keistis ta linkme, kuria norėtum. Norėčiau padėkoti treneriui Remigijui Bimbai, kad parodė man kuriuo keliu reikėtų eiti, nes šiame sporte reikia ne tik užsispyrimo bei noro siekti savo tikslo, bet ir žinių, kaip viską taisyklingai daryti.
Ačiū Remigijui.

Rokas Benaitis
Gelbėtojas
Navan (Airija)

_____________________________________________________________________________________________

 Ankščiau treniruoklių salėje sportavau viena. Kartais su draugų pagalba. Turėjau ir sudarytą treniruočių programą sporto klube dirbančio trenerio (plius vieną asmeninę treniruotę su juo). Labai greitai dingdavo motyvacija, kai tęsdavau treniruotes savarankiškai. Sportuodavau ir nebūdavau tikra ar gerai darau pratimus. Rezultatų nebuvo tokių, kokių tikėdavausi, o sporto klube dirbantys treneriai ne visada prieidavo prie manęs pataisyti ar patarti dėl sportavimo.
Po geros pertraukos, kai jau figūra pasidarė tokia, kad į veidrodį nebegalėjau žiūrėti, o ir savijauta suprastėjo, nusprendžiau, kad man reikia asmeninio trenerio, kuris iš šito riebalų masės gabalo kažką gero „išminkytų“...
Interneto pagalba susiradau asmeninį trenerį Remigijų ir nusprendžiau pati išbandyti jo paslaugas. Pirmą sporto dieną Remigijus man atliko fizinio pasirengimo testą (įvairius matavimus). Aišku duomenys nieko gero nerodė, tiek matmenų, tiek lankstumo rezultatai buvo kraupūs. Bandant atlikti paprastus pratimus taisyklingai visas kūnas drebėdavo ir vos vos su minimaliais svoriais pajėgdavau.
Po kelių treniruočių treneris Remigijus sudarė man mitybos programą, kurios pagalba supratau, kaip reikia taisyklingai maitintis ir ką duoda sveika mityba. Pradėjus taisyklingai maitintis, pastebėjau, kad tapau energingesnė, žvalesnė, o svarbiausiai dingo nesveikas potraukis saldumynams, taip pat dingo nežmoniškas pastovus alkio jausmas.
Remigijaus treniruočių bei subalansuotos mitybos dėka ir kilogramai pradėjo tirpte tirpti, apimtys mažėti, lakstumas gerėti. Gaila, kad vis dar tenka aiškinti artimiesiems, kad tai nėra dieta, tai tiesiog sveika mityba. Kai sveikai maitiniesi, jokios dietos nereikalingos...
Atvirai pasakysiu, jei treniruočių metu nebūtų šalia asmeninio trenerio Remigijaus, tikrai nebūčiau pasiekusi tokių akivaizdžių rezultatų. Per keturis mėnesius „sudeginau“ 9 kg savo nereikalingo kūno svorio, sumažinau beveik 10 % riebalų masės, pagerinau lankstumą, padidinau ištvermę, jėgą ir kt. parametrus. Kai atrodydavo, kad tikrai nebegaliu daugiau, treneris neleisdavo nuleisti rankų ir iš kažkur atsirasdavo jėgų pabaigti pratimą ar atlikti kelis papildomus pratimo pakartojimus.
Visos trenerio treniruotės buvo įdomios. Laukdavau treniruočių, nes žinodavau, kad sekanti bus vėl kažkuo įdomi. Pratimų įvairovė ir nebuvimas treniruočių procese jokios monotonijos mane įtraukė į reguliarų sportavimą. Po truputį buvo didinamas ir fizinis krūvis. Aišku, pratimus kuriuos jau lengvai padarydavau treneris pasunkindavo. Treneris pastoviai stebėjo mano pajėgumą, kiek galiu ko padaryti. Jis tai geriau žinodavo negu aš pati:)
Yra žmonių, kurie sako: „kam tau tas treneris? Gi treniruoklių salės instruktorius gali parodyti pratimus kaip atlikti ir viskas. O paskui pati darai...“ Galiu pasakyti kaip smarkiai klysta tokie žmonės, nes kiekvieną kartą Remigijus taisydavo mane atliekant pratimus. Dar vis yra pratimų, kuriuos atliekant darau klaidų, tai pečių neatvedu atgal, tai nugarą netiesi, tai rankos ne vienoje linijoje. Nors atrodo kai pati darai, kad pečiai nuleisti, nugara tiesi, bet treneris visai kitaip matydavo ir mane koreguodavo.
Motyvacija tikrai tapo daug didesnė sportuojant su asmeniniu treneriu Remigijumi, nes žinai, kad tikrai viską darai teisingai, nepakenksi sau, o rezultatai kalba už save.
Kažkur perskaičiau tokį pasakymą: „geriau su akmeniu sportuoti, bet šalia turėti asmeninį trenerį, nei su pačiu prabangiausiu treniruokliu bet savarankiškai“. Rezultatai skirsis kaip diena nuo nakties.
Savo draugams, pažįstamiems ir visiems kitiems sakau netaupykite pinigų savo sveikatos sąskaita, nes sportuojant iš nuogirdų, interneto vaizdelių ar draugų patarimų kaip ką reikia daryti galima taip smarkiai pakenkti sau, kad paskui ir geriausi gydytojai negalės padėti.
Remigijaus dėka labai daug sužinojau naujos ir naudingos informacijos apie sportą, mitybą, apie patį žmogaus kūną, kas kaip veikia ir tikrai galiu pasakyti, kad jis yra aukšto lygio savo srities specialistas.
Esu labai dėkinga asmeniniu treneriui Remigijui ir džiaugiuosi, kad ir toliau sportuoju su jo pagalba. Sportas tapo man tikras malonumas.
Drąsiai rekomenduoju Remigijų, kaip profesionalų asmeninį trenerį, visiems sportuojantiems, galvojantiems pradėti sportuoti, besirūpinantiems savo sveikata, nes gera fizinė forma reiškia gerą savijautą, sveikatą :)

Ruta Kulikauskaitė

Ruta Kulikauskaitė
Teisininkė
Vilnius

_________________________________________________________________________________________

Praeitais metais man buvo 40, ir kaip dauguma tokio amžiaus "jaunuolių" siužiurau i veidrodį..."vaizdelis" tikrai
buvo nekoks, jau vien svoris 88kg su 176cm ūgiu sako daug ką. Pradėjau ieškoti būdų kaip sutvarkyti savo kūną, deja save vieną sportuojant niekaip negalėjau įsivazduoti, kita vertus jau nueiti vienam i sporto salę, kur visi užsiauginę "raumą" buvo nedrasu.
Laimė paieškojus internete aptikau Remigijaus puslapį www.rbimba.lt, kuriame solidžiai, profesionaliai ir neperšant buvo išdėstyta galimybė sportuoti kartu, t.y. Remigijui pilnai prižiūrint. Susitikome, susitarėme, sportavome.
Didelis čiū Remigijui už kantrybę ir profesionalumą. Remigijus visą sutartą laiką prižiurėjo ir mokino mane atlikti reikiamus pratimus.
Tai davė rezultatų, pradedant tuo, kad mano savijauta pasikeitę 100%, nukrito svoris, na ir jėgų atsirado daugiau.
Remigijus pukiai išmano savo sritį, be jo pagalbos tikrai bučiau palūžęs ir metęs sportuoti jau po mėnesio :)
Nuoširdžiai rekomenduoju Remigijaus pagalbą ir tiems kas pradeda sportuoti ir tiems kas jau turi patirties, tai
patikima, profesionalu ir kas svarbiausia tai jauti ir matai stebėdamas save veidrodyje.
 
Robertas Liudvinavičius
Marketingo ir VR vadovas
Vilnius

_______________________________________________________________________________________________________________

Visada mėgau aktyvų laisvalaikį, tiesa, žiemą tapau sėslesnė – mintis, kad reikės stovėti kamščiuose pakeliui į sporto klubą, o vėliau mindžikuoti belaukiant eilės prie treniruoklio priversdavo pasukti automobilio vairą link namų. Noro išbandyti kažką naujo bei laimingo atsitiktinumo dėka susipažinau su asmeniniu treneriu Remigijumi. Ir galiu drąsiai pasakyti, kad man labai pasisekė. 

Labai laukiu treniruočių- kartais lengvesnių, kartais sunkesnių, tačiau visad labai greit prabėgančių ir įdomių. Beveik kaskart išbandome naujus pratimus (panašu, kad Remigijus turi nesibaigiantį pratimų arsenalą kiekvienam kūno raumenukui). Net nemaniau, kad treniruočių “įranga” gali tapti beveik kiekvienas daiktas namuose. 
Žinojau, kad netaisyklingai daromi pratimai net tik gali būti beverčiai, bet ir kenkti. Kartais, rodos, minimaliai pakeista kūno padėtis raumenis priverčia dirbti visai kitaip, todėl nuolatinė trenerio priežiūra ir pastabos išties yra nepamainomos. Tiesa, nemaniau, kad valanda prakaito liejimo gali būti visiškai bevaisė vien dėl pernelyg didelio širdies apkrovimo, tad iš pradžių buvo keista nuolat skaičiuoti pulsą ir neviršyti nustatyto širdies susitraukimų dažnio. 
Prisipažinsiu, nors esu medikė ir žinau taisyklingos mitybos principus, geru pavyzdžiu nebuvau – dėl darbo specifikos valgydavau tik 2-3 kartus per dieną, iš viso išgerdavau kelis puodelius skysčių (ir dažniausiai tai būdavo kava). O Remigijaus sudaryta dienotvarkė ir racionas privertė mitybos įpročius pakeisti iš pagrindų. Dabar valgau kas 3-4 val, o 2 l vandens tapo minimalia dienos norma. Ar lengva? Tikrai ne, tačiau įmanoma. Žinau, kad Remigijus paklaus – kaip sekasi? O visad norisi atsakyti – gerai, laikausi plano. Taip, būna dienų, kai racionas begėdiškai prisipildo skaniųjų angliavandenių, tačiau išaušta naujas rytas ir vėl gryžtu į vėžias. Juk taip ir formuojami teisingi įpročiai. 
Be abejo, norėtųsi greitų ir lengvai pasiekiamų rezultatų, tačiau iš savo patirties žinau, kad kuo sunkiau pasiekiamas tikslas, tuo labiau tai vertini ir stengiesi rezultatus išlaikyti. O tame kelyje nepamainomos pagalbos sulaukiu iš Remigijaus. 
Taigi – iš lėto, bet tirpsta centimetrai, keičiasi kūno formos, jaučiuosi žymiai tvirtesnė, o svarbiausia džiaugiuosi puikia savijauta bei stiprėjančiu noru daugiau sportuoti.
Ačiū.
Anesteziologė-reanimatologė
Orinta Jansonienė
Vilnius 
______________________________________________________________________________________________________________
Sveiki,
Labai džiaugiuosi, kuomet atradau asmeninį trenerį Remigijų.
Esu sužavėtas šio trenerio profesionaliais patarimais, žinių bagažu, noru padėti žmonėms siekti užsibrėžto tikslo. Esu dėkingas, už suteiktas sveikatingumo konsultacijas, asmeninės mitybos ir sportavimo programų sudarymu.
Apie du metus teko sportuoti sporto salėje, vienam, be trenerio pagalbos. Galima sakyti, kad betikslis blaškymasis nuo treniruoklio prie treniruoklio, ko pasėkoje rezultatų nebuvo. 
Tad ieškojau žmogaus, kuris atvestų mane prie starto linijos, leistų įsibėgėti ir judėti užsibrėžto tikslo link. Su Remigijumi sportavau namuose, rytais.
Prisipažinsiu, kuomet buvau „užsisėdėjęs“, buvo gana sunku pradėti vėl iš naujo treniruotis. Tačiau trenerio užsispyrimas padėti man, buvo tiesiog uždegantis.
Tikėdamas juo ir galu gale savimi, kad AŠ tai galiu padaryti, sportuoju jau trys mėnesiai. Jaučiu, kad atsirado daug daugiau energijos, noro ir motyvacijos dirbti. Stengiuosi maitintis sveikai, treniruotis tris kartus per savaitę, pagal trenerio sudarytą mitybos bei sportavimo programą. 
Esu tikrai laimingas, sutikęs šį nuostabų žmogų, savo srities profesionalą, kurio man tikrai trūko. 
Noriu padėkoti, už suteiktas žinias, profesionalumą ir pagalba!
Sėkmės, 
Skirmantas J. 

Operatorius
Skirmantas Jankauskas
Vilnius

Labai dėkoju treneriui Remigijui už suteiktas konsultacijas ir asmeninį treniravimą. Esu keliaujanti mergina, todėl teko išbandyti ne vieną sporto klubą ir pasinaudoti asmeninių trenerių teikiamomis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Treneris Remigijus yra tas specialistas, kurio man ir truko. Būdama netgi toli, galiu bendrauti ir sportuoti kartu su savo treneriu. Jo įvairios treniruočių programos niekada nebūna nuobodžios, ko pasekoje mano kūno formos įgavo norimas linijas, o tai skatina vėl ir vėl sugrįžti...

Vadybininkė
Virginija Chmeliauskaitė
Vilnius

Daug nerašysiu, manau nuotraukos pasakys pačios už mane. Maksimalus mano kūno svoris šią žiemą buvo 114 kg. Pabandžiau savarankiškai sumažinti savo kūno svorį. Keletą kilogramų pavyko „numesti“... Nebuvau tikras ar viską gerai darau. Nesinorėjo sau pakenkti. Draugas parekomendavo trenerį Remigijų.

Nuo vasario mėnesio „kibau“ į treniruotes sporto klube „Sky Gym“. Trenerio Remigijaus dėka iki vasaros pradžios atsikračiau daugiau nei 20 kg, liemenį sumažinau daugiau nei 20 cm

Vasarą sporto klubo nelankiau, valgiau įvairų maistą, per daug savęs nevaržiau. Aktyvus mano gyvenimo būdas neleido priaugti nereikalingų kilogramų.

Dabar sveriu – 91,1 kg, riebalų – 19,9%. Sportavimas ir sveiko būdo propagavimas tapo įpročiu. Nuo rudens toliau tęsiu savo treniruotes sporto klube. Mano tikslas – pasiekti 15% riebalų.

2010 m. vasaris, 21 m., 171 cm, 114 kg, 29,8% 2010 m. rugpjūtis, 22 m., 171 cm, 91,1 kg, 19.9%.
Apimtys: krūtinė 116 cm, talija 112 cm, dubuo 118 cm. Apimtys: krūtinė 107 cm, talija 90,5 cm, dubuo 106 cm.
 
Studentas
Algirdas Gužas
Vilnius

Savarankiškai sportavau virš 4 metų. Sustojo rezultatai, nebežinojau ką daryti, ko griebtis, kad pajudėti iš „Mirties taško“… kol nesusipažinau su asmeniniu treneriu Remigijum Bimba. Jis man sudarinėdavo treniruočių, mitybos bei maisto papildų vartojimo programas internetu. Esu tuo labai patenkintas ir jam dėkingas.

Trenerio Remigijaus dėka treniruočių rezultatai pagerėjo, pradėjau vėl progresuoti. Padidėjo mano kūno raumenų apimtys ir jėga. Įgijau naudingų žinių apie mitybą, treniruotes. Konsultacijos yra aukšto lygio. Į visus užduotus klausimus gavau atsakymus, kitaip sakant „užvedė mane ant kelio“, nes po įgytų žinių supratau, kad buvau stipriai nuklydęs į šalį.

Remigijus visada domėjosi ir domisi, kaip man sekasi tai tik įrodo, kad jis atsakingas ir rūpestingas treneris.

Skaitydamas kitų žmonių atsiliepimus apie Remigijų, galiu jiems tik pritarti.

Remigijau, palinkėsiu jums sėkmės ir stiprybės. Ačiū.

P.S. Pasirodo Mantas yra užkietėjęs žvejys. Rankose - laimikis šamas, kurio svoris virš 30 kg.

Studentas
Mantas Judeikis
Šilutė

Esu 33 metų 3 vaikų tėtis. :) Mėgstu palošti krepšinį, tenisą, futbolą ir t.t. Nuvažiavus į kokią nors Turkiją, man didžiausias džiaugsmas būna palošti pliaže tinklinį, o ne bastytis su kitais turistais po visokius griuvėsius ar kokius nors gamtos paminklus. Niekada nesu sportavęs profesionaliai, nes tokiu atveju sportas iš malonumo virsta sunkiu darbu. Be to nesu ir apdovanotas kažkokiu tai išskirtiniu talentu šitoms sporto šakoms.

Kaip ir daugelį šiuolaikinių žmonių, dirbančių sėdimą darbą, mane kankina standartinės bėdos: viršsvoris ir nugaros skausmai (pažeisti L3/4, L4/5 diskai, nedidelė išvarža spaudžia dešinę šaknelę, skausmas persiduoda į koją). Pažaidus krepšinį, būdavo sunku atsistoti. Jeigu nueidavai pas daktarus ir paprašydavai kažkaip pagydyti, kad galėtum žaisti krepšinį, tai pažiūrėdavo kaip į durną ir sakydavo: „taigi nežaisk krepšinio ir viskas bus gerai“. Aš jiems sakydavau, kad kol paeisiu, tai vis vien žaisiu, tai geriau tegul kažką ten pataiso. Bet standartiniai daktarai labiau įpratę gydyti visiškus ligonius, o ne tokius kurie nori be skausmų pažaisti krepšinį. Kartais patardavo daryti kažkokius keistus pratimus, o kartais rizikuodavau užsidirbti siuntimą pas psichiatrą, nes jiems atrodydavo, kad skundžiuosi kažkokiom nesąmonėm- juk nežaisk krepšinio ir būsi sveikas.

Remigijus padėjo pakeisti gyvenimo būdą taip, kad tos problemos pasidarė nebe tokios aštrios ir skausmingos. Šiuo metu jaučiuosi kaip „ant sparnų“J, nes smarkiai pagerėjo savijauta, jėga, greitis, ištvermė, t.y. visa tai ko reikia, kad krepšinio, teniso ar kitoje aikštelėje NEatrodytum kaip pajuokos objektas. Nugaros, pilvo raumenų stiprinimas, tempimo pratimai, subalansuota mityba, riebalinio audinio sumažėjimas, labai smarkiai sumažino nugaros problemas. Be abejo, nugara man visą laiką primena, kad gyvenu. Jeigu viena kartą nustos skaudėti, tai rimtai pradėsiu svarstyti ar nenumiriau, tačiau dabar, žaidžiant krepšinį ar tenisą, nebereikia savęs „taupyti“ ir saugoti, o pažaidus gali normaliai atsisėsti, atsistoti, paeiti ir t.t. Beje, jeigu kam įdomu, tai sunkiausiai mano nugara perneša tenisą. Bet net ir po teniso beveik nebereikia savo organizmo nuodyti priešuždegiminiais vaistais ar kaip nors smarkiai kankintis.

Gyvenimo būdą pakeitė individualios Remigijaus treniruotės. Iš tikrųjų, būna nelengva prisiversti sportuoti po sunkios darbo dienos. Bet žinai, kad neturi kitos išeities, nes ateina Remigijus. Ir šeima žino, kad ateina Remigijus, tai nebus galima tavęs trukdyti. Per treniruotes, labai daug šnekėdavome apie sportavimą, taisyklingą mitybą ir kitus klausimus. Po truputį, tiek teisingesnis maitinimasis, tiek sportavimas, pasidarė įpročiu ar net kokiu tai ritualu. Remigijus yra vaikščiojanti enciklopedija ir ne vien tik atsako į klausimus ar pataria KĄ daryti, valgyti, bet dar ir nuodugniai paaiškina KODĖL taip reikia daryti ar maitintis, o ne kitaip.

Gyvenimo būdo gerinimas yra labai ilgas ir nuolatinis procesas. Jis niekada nebus tobulas, nes visada bus būdų, kaip pagerinti savo sportavimą, režimą, maitinimąsi, tikslus ar kitus dalykus. Kuo daugiau sužinai, tuo labiau gali priartėti prie „Idealaus Gyvenimo Būdo“ utopijos. Kuo daugiau sužinai, tuo labiau supranti, kad nieko nežinai. Remigijus man ir toliau liks didžiulis autoritetas. Aš jį ir toliau kankinsiu su visokiais klausimais, bandydamas išsiurbti tą vertingą informaciją, rizikuodamas jam vieną dieną mirtinai nusibosti.:)

Programuotojas
Artūras Dėdinas
Vilnius

Esu 36 metų trijų vaikų mama, labai liūdnai sau atrodžiau pagimdžius trečiąjį. Su mažu vaikeliu neturėjau galimybių lankytis sporto salėje. Čia labai pagelbėjo treneris Remigijus, kuris rado galimybių prisitaikyti tikrai ne prie pačio patogiausio mano grafiko ir labai man padėjo sustiprėti po gimdymo. Pati savarankiškai nebūčiau nei radus laiko, nei moralinių jėgų sportuoti, esu labai dėkinga už galimybę skirti laiko sau, pasportuoti, kai namie yra kelių mėnesių kūdikis.

Kinologė 
Živilė Čepulienė
Vilnius

Kultūrizmas – sporto šaka, kuria domiuosi. Maniau, kad sportuodamas savarankiškai išmanau šitą sporto šaką. Pasirodo, klydau ir dar kaip...

O viskas prasidėjo nuo to, kad nutariau sportuoti rimčiau. Turiu tokią svajonę. Ateityje norėčiau sudalyvauti kultūrizmo varžybose.

Pradėjau ieškoti trenerio. Internete suradau asmeninio trenerio Remigijaus Bimbos svetainę. Pamąsčiau ir nutariau, kodėl gi nepabandžius? Susirašiau su juo elektroniniu paštu, gavau individualią treniruočių programą, mitybos ir maisto papildų rekomendacijas. Pradėjau sportuoti pagal jo nurodymus. Pajudėjau iš sąstingio per tris mėnesius taip, kad žmonės pradėjo klausinėti „ant kokios chemijos sėdi?“ Man buvo linksma, nes esu 100 procentų natūralas. Supratau, kad esu teisingame kelyje. Bet man to buvo maža, nutariau dirbti kartu su Remigijumi petys į petį. Kaip tik tuo laiku jis grįžo iš užsienio į Lietuvą.

Keletą mėnesių Remigijus mane treniravo. Pakeitė mano požiūrį į kultūrizmą. Įgijau žinių apie subalansuotą mitybą, išmokė kaip taisyklingai atlikti pratimus. Supratau aerobinių, koordinacijos ir tempimo pratimų svarbą. Gaila, kad anksčiau šių pratimų visai neatlikdavau.

Kiekvieną treniruotę patirdavau įspūdingiausių akimirkų. Eidamas į treniruotę žinodavau tik kokias raumenų grupes atliksiu, tačiau pratimų, serijų, pakartojimų ir treniruočių intensyvinimo būdai visada skyrėsi. Tai privertė mano kūno raumenis dirbti. Pajaučiau savo visus raumenis, net ir tuos, kuriuos ankščiau nepavykdavo pajausti treniruojantis.

„Užpumpuodavau“ raumenis. Ir man tai labai patiko. Patiko jausti, kaip jie padidėja treniruotės metu, kaip plūsta į juos kraujas ir veržią raumenis. Malonus tas raumenų skausmas, mėgavausi juo.

Marius

2010 m., 24 m., 176 cm, 78 kg.

Kiekvieną kartą prisiminęs apie Remigijaus treniravimą, nusišypsau. . . Juk vienas būdamas treniruotėje savęs taip netreniruotum. Rastum, net priežasčių praleisti ar atidėti treniruotę, bet su treneriu jau to negali padaryti. Juk turi būti pateisinama priežastis, kodėl praleidi treniruotę. O treniruotės metu, vėl turi sportuoti, nėra kada plepėti ar tinginiauti.

Remigijus – puikus pedagogas, savo srities specialistas, nepataisomas optimistas ir bendrai – malonus žmogus. Net sunkiausios treniruotės neprailgdavo, pajuokaudavome!

Po Remigijaus treniruočių jausdavausi GYVAS.

Buvo smagu. 

Vilniaus miesto Socialinės paramos centro
Pagalbos psichikos negalią turintiems asmenims tarnybos socialinis darbuotojas
Marius Lučinskas
Vilnius


Esu dviejų vaikų mamytė. Besidomėdama sveikatingumu internete susiradau asmeninio trenerio Remigijaus Bimbos svetainę. Uždaviau jam keletą klausimų, jis atsakė. Jo rekomendacijos man tiko. Aš gyvenu Italijoje, o jis – Londone. Teko tęsti konsultacijas su šiuo specialistu interneto pagalba – elektroniniais laiškais ir skaipu. 

Siųsdavau jam savo nuotraukas, antropometrinius duomenis, klausdavau apie treniruotes, mitybą, maisto papildus, o jis man teikdavo patarimus, kaip galėčiau tobulinti savo kūno formas. Esu jam labai dėkinga, nes tik jo profesionalumo dėka per kelis mėnesius pasiekiau įspaudingų rezultatų.
Treniruoklių salėje sportuoju 10 metų, bet tik pradėjus dirbti su Remigijumi pasiekiau tas kūno linijas, apie kurias svajojau visus šiuos metus. Žinoma, tobulumui nėra ribų, todėl ir dabar konsultuojuosi su juo. Džiaugiuosi, kad turiu galimybe dirbti būtent su šiuo treneriu.
Ačiū, Remigijau, už tavo didelę patirtį, kurios dėka trasformuoji kūnus į tobulus! Sėkmės tau ir tavo klientams!

Laura Laura Laura Laura

2009 m. liepa, 29 m., 164 cm, 55 kg. 2009 m. spalis, 29 m., 164 cm, 52 kg.

Kosmetologė,
Laura Kurtakaitė
Cagliary (Italija)


Norėčiau padėkoti asmeniniui treneriui Remigijui Bimbai, ne tik už suteiktą informaciją apie raumenų lavinimą, bet ir mano mąstymo apie sveikatingumą formavimą. Ilgą laiką treniravausi vienas, bet tik šio trenerio dėka supratau, kad buvau gerokai nuklydęs į šoną. Kartais pažvelgiu atgal ir suprantu, kad tik dabar esu reikiamame kelyje. Tai treneris, kuris pakeitė ne tik mano kūną, bet ir supratimą apie šią sporto šaką. Jo dėka supratau, kad norint kažką pasiekti, turi daug dirbti, todėl šiandien, sportas tapo mano gyvenimo būdu. 

Pamenu pirmąsias savaites, kada tik pradėjau konsultuotis su Remigijumi, buvau ganėtinai jaunas ir nepatyręs jaunuolis, kuriam rupėjo žinoti viską apie fitnesą ir kultūrizmą. Per porą savaičių manau uždaviau jam virš 1000 klausimų. Svarbiausia, kad į visus klausimus gavau atsakymus.
Man asmeniškai tikrai labai svarbu, kad yra toks žmogus, kuris visada gali padėti ir patarti. Apie tai kalbu, ne tam, kad pasakyti gerą žodį, bet tam, kas skaitys apie šį trenerį suprastų, kad kultūrizmas, fitnesas yra mokslas. Turite ne tik patys domėtis tuo ką darote, skaityti specializuotą literatūrą, bet ir konsultuotis su profesionalu, jei norite tobulėti.
Norėčiau padėkoti treneriui R. Bimbai už profesionalumą, teigiamos energijos užtaisą, už pagalbą ir pastabas, kai darau ne taip, už gerą žodį ir įkvėptą pasitikėjimą savimi. AČIŪ.

Tomas Tomas

2004 m., 17 m., 175 cm, 61 kg. 2009 m., 22 m., 180 cm, 80 kg.

Marketing management studentas University college Nordjylland,
Tomas Kibiša
Aalborg (Danija)


Skaitydama žmonių lieknėjimo istorijas dažnai stebėdavausi, kaip įmanoma pasiekti tokių rezultatų kurie, regis neįmanomi ir šiandien galiu iš savo asmenines patirties pasakyti, jog tai įmanoma, jei siekiama užsibrėžto rezultato su specialisto pagalba. Man pasisekė sukurti kūną tokį kokio aš noriu, nes sportavau ir konsultavausi su asmeniniu treneriu Remigijumi Bimba. 

Manau, kad vienas iš trenerio profesionalumo požymių ir yra kaip jo kliento(-ų) pasikeitė kūnas(-ai), t.y. kaip atrodė prieš ir po. Pateikiu savo dvi nuotraukas, kuriose tai matyti. Spręskite patys pažiūrėję į mano kūno pokyčius.

Neringa Neringa

2005 m., 20 m., 158 cm, 75 kg. 2009 m., 24 m., 158 cm, 49 kg.

Mažinti riebalinį audinį tikrai nėra taip lengva, kaip gali atrodyti po pirmo pokalbio su treneriu ar treniruotės sporto klube. Regis viskas paprasta ir aišku, kaip pakeisti savo valgiaraštį, reguliariai treniruotis, ilsėtis, gerti daug vandens ir tikrai rezultatai bus akivaizdūs.
Pirmiausia, problemos su kuriomis susidūriau aš, tai norėjau greito rezultato. Žinoma, buvo sudėtinga maitintis taip kaip reikia, reguliariai sportuoti pagal sudarytą asmeninę treniruočių programą. Pritrūko valios ir noro viską tęsti. Būtent tuomet jau pačioje pradžioje labai gelbėjo trenerio pagalba, palaikymas, jo patarimai. To sulaukiau iš Remigijaus. Tik su jo pagalba, nuosekliai dirbdami pasiekėme tokių rezultatų kaip atrodau šiandien, ir tik jam galiu būti už tai dėkinga. Aišku, jis „nenumetė“ už mane tų riebalų kilogramų, nebėgiojo kroso už mane, nedarė pratimų su svoriais treniruoklių salėje. Tai dariau pati, tačiau tikrai galiu pasakyti, jog be šio trenerio pagalbos, patarimų ir labai svarbu – palaikymo nebūčiau to pasiekusi.
Labai dažnai kildavo šimtai klausimų. Kaip atsisakyti netinkamo maisto, kokius maisto papildus vartoti, kokias treniruotes rinktis, kad efektas būtų pastebimas, kaip nugalėti save, kaip vėl rasti valios, kai nusvyra rankos, ir begalė kitų, kuriuos man atsakė ir padėjo įgyvendinti treneris Remigijus.
Sportuodama, sveikai maitindamasi buvau prieš jį lyg atsakinga, jam tarsi įsipareigojusi. Laikiausi dienotvarkės, reguliariai sportavau, todėl laikui bėgant rezultatai pradėjo matytis. Tai labai padėjo, nes dažnai būdavo, kad motyvacija tęsti viską dingdavo, ypač tada, kai svoris nustodavo kritęs ir mes turėdavome rasti būdą, kaip „sudeginti“ dar likusius nereikalingus riebalų kilogramus.
Su trenerio Remigijaus pagalba, nuolatiniu palaikymu, skatinimu siekti to ko aš norėjau, tai apie ką net nebūčiau patikėjus, kad įmanoma, sugebėjau atsikratyti daugiau nei 20 kg riebalų. Sportas tapo mano gyvenimo dalimi. Atradau malonumą sportuoti, aktyviai gyventi, sveikai maitintis. Tokį gyvenimą gyvenu jau penkerius metus ir esu už tai labai dėkinga treneriui R. Bimbai.


Visažistė,
Neringa Keraitienė
Utena (Lietuva)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laiškai

Bodybuilder in Republic of BENIN. Felix Abotsi, Cotonou Republic of BENIN 2010.
Mano istorija. Rūta, Airija 2010