Trenerių seminaras Kaune

2010-11-27
Šiandien Kaune, Lietuvos kūno kultūros akademijoje (LKKA) Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija suorganizavo seminarą kultūrizmo ir fitneso treneriams. Seminaro darbotvarkėje buvo penkios paskaitos. LKKA doktorantė S. Pajaujienė dėstė „Šiuolaikinių grupinių pratybų (su muzika) ypatumai ir pasirinkimo galimybės sveikatinimo procese“, taip pat buvo ir praktinis užsiėmimas „Tempimo ir jogos pratimų derinimas grupinėse pratybose“. Kitos paskaitos: „Raumenų jėgos ugdymas ir reabilitacija“ (prof. habil. dr.  A. Skurvydas, LKKA), „Raumenų hipertrofijos priežastys“ (dr. Nerijus Masiulis, Sporto ir judesių mokslo centras, LKKA), „Kas žinotina apie dopingą?“ (Ieva Lukošiūtė-Stanikūnienė, Lietuvos antidopingo agentūros direktorė).

inventorius

Štai gimnastikos inventorius, vis tas pats... Labai gerai pamenu, kai mokiausi LKKA šias pratybas. Studentas būdamas intensyviai sportuodavau. Mano kūno svoris siekė daugiau nei trys skaičiai... Patikėkite, nebuvo lengva atlikti gimnastikos pratimus, bet atlikdavau:)

Pratybos

Praktinis užsiėmimas „Tempimo ir jogos pratimų derinimas grupinėse pratybose“

A_Skurdas

LKKA rektorius prof. habil. dr.  Albertas Skurvydas

Pazymejimas

Seminaro pažymėjimas

„... žinau vieną iš svarbiausių sėkmės taisyklių: jeigu atkakliai ir pakankamai ilgai nenuleisiu rankų, laimėsiu.“

Og Mandino

Šiandien Kaune, Lietuvos kūno kultūros akademijoje (LKKA) Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija suorganizavo seminarą kultūrizmo ir fitneso treneriams.
Seminaro darbotvarkėje buvo penkios paskaitos. LKKA doktorantė S. Pajaujienė dėstė „šiuolaikinių grupinių pratybų (su muzika) ypatumai ir pasirinkimo galimybės sveikatinimo procese“, taip pat buvo ir praktinis užsiėmimas „tempimo ir jogos pratimų derinimas grupinėse pratybose“. Kitos paskaitos : „raumenų jėgos ugdymas ir reabilitacija“ (prof.habil.dr. A. Skurvydas, LKKA), „raumenų hipertrofijos priežastys (dr. Nerijus Masiulis, Sporto ir judesių mokslo centras, LKKA), „kas žinotina apie dopingą? (Ieva Lukošiūtė-Stanikūnienė, Lietuvos antidopingo agentūros direktorė).
Štai gimnastikos inventorius, vis tas pats... Labai gerai pamenu, kai mokiausi LKKA šias pratybas
Praktinis užsiėmimas „tempimo ir jogos pratimų derinimas grupinėse pratybose“.
LKKA rektorius, prof.habil.dr. Aalbertas Skurvydas
Seminaro pažimėjimas
„... žinau vieną iš svarbiausių sėkmės taisyklių: jeigu atkakliai ir pakankamai ilgai nenuleisiu rankų, laimėsiu.“
Og Mandino
Atgal