Alberto Kojalavičiaus-Vijūko mokslinė konferencija

2019-11-28
Naujienos "Alberto Kojalavičiaus-Vijūko mokslinė konferencija" viršelis

 

Kartu su Lietuvos mokslo akademijos Vrublevskių bibliotekos direktoriumi doc. dr. Sigitu Narbutu, Alberto Kojalavičiaus-Vijūko medalio ir premijos laureatu doc. dr. Edmundu Antanu Rimša ir Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos kancleriu Pauliumi Vaniuchinu

 

Lietuvos mokslo akademijos Vrublevskių bibliotekos nuotrauka.

 

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija pirmą kartą suorganizavo mokslinę konferenciją, skirtą Alberto Kojalavičiaus-Vijūko (1609–1677 m.) gimimo 410-osioms metinėms paminėti. Konferencija vyko Vilniuje 2019 m. lapkričio 28 d. Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekoje. Pirmuoju Alberto Kojalavičiaus-Vijūko medalio laureatu išrinktas doc. dr. Edmundas Antanas Rimša.

Pirmajam Alberto Kojalavičiaus-Vijūko medalio laureatui, Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos garbės nariui doc. dr. Edmundui Antanui Rimšai buvo įteiktas diplomas, specialiai sukurtas medalis (autorius – Žydrūnas Strumila) ir įsteigta 1000 € premija už reikšmingiausių darbų, susijusių su Lietuvos istorijos ir jos pagalbinių disciplinų – genealogijos, heraldikos, veksilologijos ir kitų – plėtojimą, puoselėjimą, tyrinėjimą, paveldo apsaugą, sklaidą, inovacinę, kūrybinę, edukacinę ir mokslinę tiriamąją veiklą. 

 

Plačiau: www.genealogija.lt 

 

Atgal