Čempionė planuoja tapti mokslininke

2010-07-27
Šiandien užsukau į savo senąją darbovietę Vilniuje – „Olympic Gym“. Joje teko darbuotis beveik penkerius metus. Gaila, kad klubas bankrutavo. Jį įsigijo „Impuls“ klubų tinklas. Visada malonu susitikti su kolegomis. Treniruoklių salės treneriu tebedirba buvęs mano kolega iš Jordanijos Owuis Mahmoud Ahmed Almuhaisen. Kai pradėjo dirbti 2004 m. rudenį  klube labai prastai kalbėjo lietuviškai. Sakyčiau, kad beveik nekalbėjo, tik kažkiek suprato lietuviškai. O dabar „pila“ lietuviškus sakinius kaip iš automato... Owaisas visada linksmas ir pilnas optimizmo. To mums trūksta lietuviams. Džiaugiuosi, kad jis „prigijo“ čia ir jam patinka Lietuva.

treneriaiTreneriai: Owuis Mahmoud Ahmed Almuhaisen (kairėje), Alina Čempurnienė

Trenere šiame klube dirba ir pasaulio, Europos kultūrizmo čempionė, pasaulio žaidynių vicečempionė Alina Čepurnienė. Šiemet baigė Vilniaus pedagoginio universiteto  neakivaizdinį skyrių ir įgijo kūno kultūros ir sporto bakalauro laipsnį. Nuo rudens studijuos Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) magistratūroje. Studijų kryptis – treniravimosi sistemos.

Alina

Alina - šaunuolė, spėja visur. Skina pergales varžybose, mokosi ir dirba trenere...

Kol kas Alina rudens sezono kultūrizmo varžybas praleidžia. Planuoja tik kitų metų pavasario varžyboms pasiruošti. O nuo rudens gilins savo trenerio žinias LKKA ir galbūt ateityje taps mokslininke.

„Laisvas žmogus nė vieno mokslo neturi mokytis vergiškai (...) prievarta sielai įkaltos žinios yra netvirtos.“

Platonas

Atgal