Europos kultūrizmo čempionatas

2013-05-17
2013-05-11-12 Kišiniove Moldavijoje buvo surengtas EBFF Europos kultūrizmo čempionatas ir kongresas. Čempionate dalyvavo daugiau nei 150 dalyvių iš 28 šalių. Lietuvą atstovavo trys sportininkai: Giedrius Abeciūnas (KK, 180 cm), Vytautas Teresevičius (KK, per 180 cm), Alina Čepurnienė (kultūrizmas, mišrios poros kartu su V. Teresevičiumi) ir du atstovai Arvydas Mickus, Remigijus Bimba. Sidabro medalius iškovojo Alina ir Vytautas mišrių porų varžybose, moterų kultūrizmo kategorijoje Alina pelnė bronzos, o Vytautas - šeštąją vietą. Komandinėje įskaitoje Lietuva iškovojo 11 vietą.