„Fitness.ee“ savaitgalis

2010-10-11
Spalio 8-10 d. Taline vyko Estijos kultūrizmo ir fitneso federacijos kartu su partneriais (jėgos trikovės federacija ir kt.) organizuojamas renginys Fitness.ee weekend. Į šį renginį buvau pakviestas kartu su geriausiu Lietuvos kultūristu Arvydu Mickumi, kuris atstovavo maisto papildų įmonę Olimp Sport Nutrition.

fitness_ee_weekend

Fitness.ee weeken plakatas

Mane nustebino Estijos federacijos valdybos narys Ott Kivik, kuris ne tik sugeba rengtis pasaulio kultūrizmo čempionatui, bet puikiai suorganizavo ir buvo šios šventės vedantysis. Kelias dienas trukęs paroda-renginys kas dieną sutraukdavo vis daugiau žmonių. Pirmąją dieną vyko štangos spaudimo varžybos. Atletai štangą pradėjo spausti nuo 200 kg!  Antrąją dieną vyko aerobikos šventė - buvo renkama geriausia aerobikos šokėja, o trečiąją - atletinis fitnesas. Šios naujos sporto šakos varžybų programoje sportininkai ne tik pozuoja, bet atlikta ir pratimus: atsispaudimus nuo lygiagrečių, prisitraukimus prie skersinio, irkluoja kardiojo treniruoklyje. Ott ne tik dalyvauja kultūrizmo varžybose, dirba federacijoje, turi savo parduotuvių tinklą, bet yra ir žurnalistas. Energijos pertekliumi Ott trykšta nuo ryto iki vakaro, net ir tada kai iki pagrindinių varžybų yra vos kelios savaitės... Kas rengėsi kultūrizmo varžyboms žino savo kailiu, kad energija yra tausojama. Kiekvienas judesys, net žingsnis būna apgalvotas... Ott yra Estijos TV žurnalistas, veda kelias laidas, turi net savo autorinę laidą. Pasirenka žmogų (gatvėje, parduotuvėje, vestuvėse ir kt.), pasisveikina su busima auka ir uždeda antrankius. Jo aukai tenka išbūti kartu su juo šešias valandas. Taip nutiko ir Arvydui... Ankstyvą rytą Ott pradeda nuo savo treniruotės. Šį savaitgalį ne tik treniruočių partneriu, bet ir įkaitu tapo lietuvis A. Mickus. Teko gyvai pamatyti čempionų nugaros treniruotę. Estas išties stiprus ir sugebėjo atlikti visą treniruotę su tais pačiais svoriais kaip ir Arvydas...

interviu

Intervių ir treniruotė su antrankiais

Tik pasibaigus Fitness.ee weekend Ott su savo filmavimo grupe aplanko ir kitus sporto renginius. Šeštadienio vakarą vyko kovos be taisyklių varžybos, kuriose teko pamatyti ne tik lietuvių pergales ringe, bet ir Ott su mikrofonu rankose.

parduotuve

Kartu su Ott Kivik sporto prekių parduotuvėje Fitshop

2reval sport

Sporto klube Reval Sport (Talinas)

... galingiausias - tas, kuris valdo pats save.

Lucius Annaeus Seneka

Atgal