III Gliaudelių giminės susitikimas

2011-07-11
Praėjusį savaitgalį, trečią kartą Gliaudelių giminė, kurios tėvonija – Klykūnų kaimas, surengė savo giminės susitikimą. Susitikime dalyvavo Baltramiejaus Gliaudelio (g. apie 1785 m.) ir Marijonos Ramoškaitės-Gliaudelienės (g. apie 1790 m. ) palikuonys. Daugiau kaip pusė šimto giminaičių iš Anykščių, Jonavos, Kauno, Molėtų, Vilniaus, Utenos, taip pat ir Vokietijos susirinko Anykščiuose.
Devynias kartas skaičiuojanti giminė savo genealoginėse lentelėse turi 377 asmenis iš kurių gyvųjų yra 268 (128 – vyrai ir 140 – moterų). Jau tradiciniu renginiu tapęs Glaudelių gimininės susitikimas, vyksta kas trejus metus. Pirmuose dvejuose susitikimuose dalyvavo tik Gliaudelių palikuonys iš Juškonėlių kaimo, kurie gyveno 19 am. pabaigoje – 20 am. pabaigoje. Tai giminės šakos, kurios turėjo palikuonių iš: Uršulės Gliaudelytės-Strazdienės, Emilijos Gliaudelytės-Titenienės, Jono Gliaudelio ir Kamilio Gliaudelio. Šiame susitikime dalyvavo ir Gliaudelių palikuonys, kurie 18 am. pabaigoje – 19 am. pradžioje gyveno Klikūnų kaime. Tai – Povilo ir Jurgio Gliaudelių šakos.
Keletas nuotraukų iš susitikimo.

vyriausias_organizatorius_jauniausias (Small)

Vyriausia susitikimo dalyvė kaunietė Eleonora Glaudelytė – 77 metai, susitikimo organizatorius Remigijus Bimba, jauniausias – vilnetis Kajus Strazdas – beveik ketveri metai.
Baltramiejaus Gliaudelio kapas (Small)
Baltramiejaus Gliaudelio ir Barboros Jucytės-Gliaudelienės kapas Skiemonių Šv. Mergelės Marijos bažnyčios šventoriuje. Įsiamžino jų palikuonys
Daratos Stasiunaites Gliaudelienes kapas (Small)
Daratos Stasiūnaitės-Gliaudelienės (Adomonienės) kapas Skiemonių Šv. Mergelės Marijos bažnyčios šventoriuje. Šalia kapo artimiausi giminės
5 karta (Small)Penkta karta - Eleonora Glaudelytė
6_karta (Small)Šešta karta
7_karta (Small)Septinta karta
8_karta (Small)Aštunta karta
Atgal