Kultūrizmo klubui „Olimpui“ – 50 m.!

2019-11-17
Naujienos "Kultūrizmo klubui „Olimpui“ – 50 m.!" viršelis

Kauno kultūrizmo klubo „Olimpas“ apdovanojimas – vardinis ženklas

 

 

2019 m. lapkričio 17 d. Kaune įvyko šventinis renginys ir varžybos skirtos kultūrizmo klubo „Olimpas“ 50 metų sukakčiai paminėti. Renginio atidarymo metu kalbėjo Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentas, kultūrizmo sporto klubo „Olimpas“ pirmininkas doc. Ramutis Kairaitis. Buvo pristatyta klubo „Olimpas“ istorija, apdovanoti geriausi šio klubo atletai, nariai.

Kultūrizmo klubo „Olimpas“ 50 metų sukakties proga sveikinimą atsiuntė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Filmuotą sveikinimą atsiuntė iš Vokietijos Šarūnas Navickis ir iš Ispanijos Pranas Mickevičius. Rengenio metu buvo parodyta Vlado Kapcevičiaus laisvoji programa, taip pat 10 min. trukmės filmo ištrauka apie kultūrizmo ištakas Kaune.

Apie 1989 m. laimėjimus pirmame SSRS čempionate prisiminimais pasidalijo Vincas Dubickas, Raimundas Petraitis ir Ričardas Petrauskas.

„Olimpo“ varžybas laimėjo Viktorija Sadovskaja (bikinio fitnesas) ir Tomas Dubauskas (kultūrizmas).

 

Vytautas Jankauskas Remigijus Bimba

Kultūrizmo vienas iš pradininkų Lietuvoje, Lietuvos atletinės gimnastikos komiteto pirmininkas (1966–1967 m.), 1966 m. Kaune įkurto klubo „Atletika“ vadovas Vytautas Jankauskas. 

 

 

Atgal