LSFS ataskaitinis suvažiavimas, 2012-02-21

2012-02-22
Šiandien atstovavau Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federaciją Lietuvos sporto šakų federacijų sajungos ataskaitiniame suvažiavime, kuris vyko Vilniuje. Sąjunga jungia 78 nares (federacijas). Suvažiavime dalyvavo 43 federacijų atstovai. Tarp garbingų svečių buvo LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas, KKSD gen. direktorius Klemensas Rimšelis, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas, seimo narys Jonas Lesys ir kt. Suvažiavime buvo priimta nauja narė - Kuraš federacija. Suvažiavimo pradžioje įvyko 2011 m. Lietuvos sporto žurnalistų konkurso laureatų apdovanojimai. Konkursas buvo surengtas dešimtą kartą, laureate tapo Marytė Marcinkevičiūtė. Šią nominaciją M. Marcinkevičiūtė laimėjo net 9 kartą. Sąjungos prezidentas Rimanatas Kveselaitis pristatė LSFS prezidiumo ataskaitą. Taip pat buvo Revizijos komisijos, 2012 m. Sąjungos veiklos programos pristatymas ir kt. [caption id="attachment_1531" align="aligncenter" width="410" caption="Po suvažiavimo su KKSD gen. direktoriumi Klemensu Rimšeliu"]RBimba_Rimselis[/caption]

Tą pačią dieną vyko ir TAFISA' Šiauliai 2012 žaidynių organizacinio komiteto susirinkimas su sporto organizacijų atstovais, kurie planuoja dalyvauti žaidynėse.

Norintys užsiregistruoti žaidynėse galite užsukti į šią oficialią žaidynių internetinę svetainę: http://www.siauliai2012.lt/.

Registracija į TAFISA' Šiauliai 2012 vyks iki šių metų gegužės 1 d.

logot

TAFISA pristatymas

"Nesėkmė niekada tavęs neužklups, jeigu tavo noras laimėti bus pakankamai stiprus."

Og Mandino

Atgal