Remigijus Bimba dalyvavo tarptautinėje heraldikos konferencijoje

2019-09-20
Naujienos "Remigijus Bimba dalyvavo tarptautinėje heraldikos konferencijoje" viršelis

Išskirtinė nuotrauka! 2019 m. rugsėjo 19 d.  Antverpenas (Belgija). Be galo maloni ir netikėta! Įsiamžinau šalia pirmosios Olimpinių žaidynių vėliavos, kuri buvo iškelta 1920 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Antverpene. Wikipedija rašo, kad vėliava dingo... Vėliava tikrai nedingo. Saugoma Antverpeno archyve. Štai - grožėkitės!

Agnės Railaitės-Bardės nuotrauka

 

Antverpeno universitete (Belgija) 2019 m. rugsėjo 18-21 d.  vyko tarptautinė heraldikos konferencija (XXIth Colloquium of the International Academy of Heraldry / IXth Arenberg Conference for History).  Ši konferencija organizuojama kas antrus metus. Jos lektoriai yra heraldikos, genealogijos mokslininkai iš viso pasaulio.
Oficialus tarptautinės heraldikos akademijos internetinis puslapis: www.aih-1949.com

 

AIH RBimba

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos pirmininkas Remigijus Bimba, Lietuvos heraldikos komisijos pirmininkė prie LR prezidento Agnė Railaitė-Bardė, Tarptautinės heraldijos akademijos gen. sekretorius Nicolas Vernot (Prancūzija) ir Tarptautinės heraldikos akademijos prezidentas Robert Douglas Watt (Kanada) heraldikos konferencijos metu Antverpene

 

CIGH RBimba

2019 m. rugsėjo 20 d. Antverpene Tarptautinės genealogijos ir heraldikos konfederacijos (pranc. CIGH – La Confédération Internationale de Généalogie et d'Héraldique) generalinės asamblėjos metu šios organizacijos generalinis sekretorius Dirk Weissleder (Vokietija), CIGH prezidentas dr. Pier Felice degli Uberti (Italija) ir Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos pirmininkas Remigijus Bimba po CIGH generalinės asamblėjos susirinkimo Antverpene (Belgija

 

Tarptautinė genealogijos ir heraldikos konfederacija (pranc. CIGH – La Confédération Internationale de Généalogie et d'Héraldique) buvo įkurta 1971 metais Briuselyje (Belgija), siekiant suvienyti organizacijas, kurių tikslas yra genealogijos ir heraldikos tyrinėjimai. Konfederacijos centrinė būstinė yra įsikūrusi Šveicarijoje.
CIGH pagrindinė veikla yra kurti ir palaikyti ilgalaikius ryšius bei bendradarbiauti su organizacijomis, kurių pagrindinis tikslas yra genealogijos ir heraldikos bei pagalbinių mokslų studijos ir tyrimai. Šiuo metu CIGH vienija virš 70 narių iš daugiau nei 40 valstybių. Nuo 2019 m. rugsėjo 20 d. Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija tapo pilnateise šios organizacijos nare.
Plačiau apie tarptautinę heraldikos konferenciją skaitykite: www.genealogija.lt

 

 

Atgal