Seminarai-mokymai tiek treneriams, tiek sveiką gyvenseną propaguojantiems

2015-03-08
VII-ą kartą Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga (toliau - Sąjunga) surengė "Burneikasports.lt" seminarą-mokymą treneriams, kuris vyko 2015-02-21. Buvau šio renginio vienas iš organizatorių. Tradicinis Sąjungos renginys, kuris organizuojamas du kartus į metus, rudenį ir pavasarį. Šiame seminare-mokyme dalyvavo daugiau kaip 50 trenerių iš 11 Lietuvos miestų: Kelmės, Radviliškio, Ukmergės, Kauno, Plungės, Mažeikių, Klaipėdos, Druskininkų, Telšių, Marijampolės ir sostinės. Seminaro lektoriai: Darius Paknys, Tomas Bardauskas, Pavelas Zachovajevas ir Bronius Burneika. Šešių valandų mokymuose buvo teorinės ir praktinės paskaitos: „Tikslinis treniravimas raumenų-skeleto sistemos korekcijai“, „Mitybos įtaka hormonų pusiausvyrai“, „Dubens dugno raumenys, funkciniai ryšiai, lavinimo ypatumai“, „Asmeninio trenerio darbo ypatumai.“

P2210007

Informacinis seminaro-mokymo rėmėjas - asmeninio trenerio Remigijaus Bimbos internetinis puslapis: www.rbimba.lt

P2210012

Treneriai seminare-mokyme dalyvavo iš visų Lietuvos regionų

2015-02-21 11.55.41

Seminaro lektorius - Tomas Bardauskas (kairėje)

Seminaro medžiagą galima atsisiųsti paspaudus čia. Esu parengęs trijų tipų treniruočių programas (svorio mažinimo, raumenų auginimo ir kūno stiprinimo) sportuojantiesiems. Šiuos mokymus kaip sportuoti ir sau nekenkti galima atsisiųsti paspaudus čia.

"Kuo mūsų poelgiai yra bešališkesni, tuo jie rodo didesnį mūsų stiprumą. O sielvartas ir pyktis rodo mūsų silpnumą. Abu mus sekina ir silpnina."

Markas Aurelijus

Atgal