Seminaras teisėjams

2011-04-03
Balandžio 3 d. Vilniuje Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos (LKKRF) ir Vilniaus kultūrizmo ir fitnio sąjunga surengė teisėjų ir trenerių seminarą-mokymą. Seminare-mokyme dalyvavo daugiau nei 30 dalyvių (iš jų teorinį egzaminą laikė šeši teisėjai-stažuotojai) iš 10 Lietuvos miestų (Vilniaus, Kauno, Alytaus, Jonavos, Marijampolės, Jurbarko, Šiaulių, Kėdainių, Kupiškio ir Panevėžio).

Dalyviai

Seminaro-mokymo dalyviai

Seminare pristačiau LKKRF varžybų organizavimo ir teisėjavimo reglamentą. Rinktinės treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas Rinaldas Česnaitis dėstė kultūrizmo, fitneso, kūno fitneso privalomos pozų, stovėsenų, laisvųjų programų specifiką. Pozas, stovėsenas pademonstruoti buvo pakvieti ir federacijos atletai.

Rytis_Janulevicius

Rytis Janulevičius

bikinis

Evelina Dranseikaitė

Arvydas _Mickus

Arvydas Mickus

LKKRF gen. sekretorius Arūnas Petraitis pristatė naujas sporto rungtis – moterų bikinį ir atletinį fitnesą. Į seminarą-mokymą buvo pakviestas ir absoliutus Lietuvos čempionas Arvydas Mickus, kuris yra ne tik profesionalus sportininkas, bet ir treneris. Seminare-mokyme dėstė apie maisto papildų vartojimą kultūristų ir fitneso sportininkų treniruočių cikluose. Taip pat seminare buvo kalbama apie kūno grimą. Savo patirtimi pasidalino A. Mickus ir R. Česnaitis.

12

„Kai negaunate to, ko norėjote, įgyjate patirties.“

Italų patarlė

Atgal