Specialus sporto vadybos seminaras

2010-10-06
Šiandien dalyvavau Lietuvos sporto federacijų sąjungos organizuojamame dviejų dienų seminare, kuris  skirtas sporto vadybininkams. Seminaro lektorius – vienas žymiausių vadybos specialistų prancūzas prof. dr. Alain Ferrand.
Pirmosios dienos darbotvarkėje buvo šios teorinės temos: sporto organizacijų vadybos iššūkiai (sporto organizacijos esmė ir valdymas) ir sporto organizacijos strateginis planavimas (strateginio plano kūrimas, planų vystymas ir diegimas, strategijos poveikių vertinimas). Taip pat vyko ir praktinis užsiėmimas grupėse strateginio planavimo tema (pasikeitimai patyrimu) bei praktinio užsiėmimo pristatymas.
„Svarbiau apgalvotai veikti, negu protingai mastyti.“
Markas Tulijus Ciceronas.
Šiandien dalyvavau Lietuvos sporto federacijų sąjungos organizuojamame dviejų dienų seminare, kuris skirtas sporto vadybininkams. Seminaro lektorius – vienas žymiausių vadybos specialistų prancūzas prof. dr. Alain Ferrand. Profesorius specializuojasi sporto vadyboje ir marketinge, o didžiausią dėmesį skiria paramai, sporto marketingui, sporto renginiams, sporto politikos ir strategijos vystymui. Pirmosios dienos darbotvarkėje buvo šios teorinės temos: sporto organizacijų vadybos iššūkiai (sporto organizacijos esmė ir valdymas) ir sporto organizacijos strateginis planavimas (strateginio plano kūrimas, planų vystymas ir diegimas, strategijos poveikių vertinimas). Taip pat vyko ir praktinis užsiėmimas grupėse strateginio planavimo tema (pasikeitimai patyrimu) bei praktinio užsiėmimo pristatymas.

prof_dr_Alain_Ferrand

Alain Ferrand - Puatjė universiteto (Universite de Poitiers) vadybos profesorius, verslo ir vadybos tyrimų centro (CEREGE) direktorius

„Svarbiau apgalvotai veikti, negu protingai mastyti.“

Markas Tulijus Ciceronas.

Atgal