Storokų žmonių nebūną...

2018-09-11
Noriu su jumis pasidalinti vienos iš moterų, kurią treniruoju sėkme. Vilnietė Birutė Briedytė prieš tris metus nusprendė pakeisti save. Pirmą kartą atėjo į Savicko sporto klubą BigZ 2015 m. rugsėjį. Testo metu užfiksavau tokius antropometrinius duomenis: ūgis – 171 cm; svoris – 118.1 kg; riebalų kiekis – 46.50%; krūtinė – 126.5 cm; pilvas – 129 cm; klubai – 129 cm. Mankštinimosi režimas buvo trys kartai į savaitę. Treniruotėje buvo atliekami jėgos, aerobiniai ir tempimo pratimai, trukmė - truputėli daugiau nei 1 val. Treniruočių pradžioje jokių mitybos planų ar maisto normavimo nebuvo laikomasi.

Bbirute3

Bbirute4

Tada dar nesportavo ir svėrė daugiau nei 120 kg!

Per mažiau nei metus Birutė sumažino savo kūno svorį daugiau nei 40 kg. Antropometriniai duomenys buvo: krūtinė – 98; pilvas – 87 cm; klubai – 104 cm. Birutės pasiektas kūno svoris 79 kg tapo stulbinančiu pasiekimu. Ir tai tikrai ne riba. Ji net būdama 12 klasėje svėrė daugiau. Pasiekusi tokį rezultatą sportavo toliau ir siekė užfiksuoti pasiektą rezultatą. Ir tai pavyko. Sumažėjus kūno apimtims ir viršsvoriui, atsirado noras išbandyti kitas sportines veiklas. Laisvalaikiu važinėjasi riedučiais, užsiima vandenlenčių sportu, bėgioja parke. Per du metus ne tik išlaikė šią pasiektą kūno formą, bet nuolatos gerina sveikatos rodiklius ir treniruotumą.

BBirute

Birutė užsiiminėja ir vandenlenčių sportu

Štai ką Birutė Briedytė sako apie dabartinį savo gyvenimą, taip kaip jaučiasi ir dalijasi savo patirtimi: „Pirmus metus buvo smagu, kai krenta svoris, gerėja savijauta, nespėji pirkti mažesnių dydžių drabužius, antrus metus – pradedi džiaugtis rezultatais, kad man pavyko, tai pasiekti, o tik trečius metus supranti, kad nori būti fiziškai aktyvi daugiau ir daugiau...“ „Truputį storokų žmonių nebūna, būna tik nutukę. Arba tu pripažįsti, kad esi nutukęs ir ieškai pagalbos kaip atsikratyti to svorio arba randi sau pateisinamą priežastį, kad esi normalus.“ „Karštą dieną su obuoliu rankoje esu laimingesnė nei su ledais.“ „Stori žmonės laimingi – nesąmonė! Aš tai galiu sakyti, nes tai žinau.“ „Niekada nesakyk ne. Kai pats nežinai kelio, tai pasikliauk žmogumi, kuris tau tą kelią parodo.“ „Jei siekiant užsibrėžtų tikslų pradeda svirti rankos, treneris būna šalia ir motyvuoja.“ „Man labai smagu, kad mane supantys artimi žmonės džiaugiasi mano pasiekimais ir mane palaiko.“

BBirute2

B. Briedytės pasiekimai yra puikūs. Ji - šaunuolė. Sugebėjo nugalėti save, atsikratė nereikalingo svorio ir džiagiasi gyvenimu. Jai sportas - vienas malonumas.

Atgal