„Tauro“ klubas dirba ir per šventes...

2010-06-25

 

. Prie klubo paradiniu duru

Sporto klubas „Tauras“

Šiandien apsilankiau Marijampolės sporto klube „Tauras“. Nors ir šventinės dienos, tačiau klubas sausakimšas sportuojančių. Visi lieja prakaitą: tiek moterys, tiek vyrai. Vyriausias klubo treneris Rinaldas Česnaitis vos spėja instruktuoti lankytojus.

aukletine

aukletine2

Vyr. treneris Rinaldas su aukletine Vilma

Tikriausiai pastarojo dešimtmečio klubas lyderis Lietuvoje ir bus „Tauras“.  Apie tai byloja ir gausybė apdovanojimų, medalių, taurių, diplomų, kurie dengia sporto klubo sienas nuo grindų iki lubų. Man iškilo klausimas, kur bus padėti busimi trofėjai? - Jų jau nepasilieku, - su šypsena atsakė vyr. treneris Rinaldas.

Kalinausko prizasŠių metų R. Kalinausko pereinamasis prizas „Už didžiausią pažangą per metus" buvo įteiktas kūno fitneso sportininkei Margaritai Charaim ir iškeliavo į Marijampolę.

trofejai

Tai tik dalis apdovanojimų. Kitos sienos taip pat nusagstytos laimėjimais.

Treneriui R. Česnaičiui darbų nestinga. Tik spėjo užbaigti pirmąjį varžybų pusmetį, jau pradedami darbai antrojo: rengia sporto klubo „Tauras“ sportininkus rudenio varžybų sezonui, konsultuoja Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos rinktinės atletus, sprendžia Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurės varžybų organizacinius klausimus.

P6250165 (Small)

Elena Stasiukynienė - pasaulio moterų kultūrizmo sidabro ir pasaulio suaugusiųjų moterų bronzos medalio laimėtoja. Ruošiasi šių metų pasaulio veteranių čempionatui.

P6250161 (Small)Trenerio Rinaldo Česnaičio ofise

Atgal