Teisėjų seminaras-mokymas

2010-10-03
Spalio 2 d. Marijampolėje Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos (LKKRF) Teisėjų kolegija ir Trenerių taryba surengė teisėjų ir trenerių seminarą-mokymą. Seminare-mokyme dalyvavo 34 dalyviai (iš jų teorinį egzaminą laikė 14 teisėjų-stažuotojų) iš 9 miestų (Vilniaus, Kauno, Alytaus, Rarviliškio, Jonavos, Marijampolės, Jurbarko, Šiaulių ir Kėdainių).

seminaro dalyviai

Seminare buvo pristatytas LKKRF Teisėjų kolegijos parengtas varžybų organizavimo ir teisėjavimo reglamentas, kuris yra patvirtintas LKKRF valdybos posėdyje (2010 m. rugsėjo 18 d.). Taip pat seminare-mokyme savo teisėjavimo patirtimi pasidalino tarptautinės kategorijos teisėjai: gen. sekretorius Arūnas Petraitis ir prezidentas Ramutis Kairaitis. Rinktinės treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas Rinaldas Česnaitis dėstė kultūrizmo, fitneso, kūno fitneso privalomos pozų, stovėsenų, laisvųjų programų specifiką. Pozas, stovėsenas pademonstruoti buvo pakvieti ir federacijos atletai.

teiseju_seminaras_org

Seminaro-mokymų vienas iš organizatorių (iš kairės) Rinaldas Česnaitis ir Federacijos prezidentas Ramutis Kairaitis

mickus_body_virselis

Arūno Petraičio nuotraukos

Absoliutus Lietuvos čempionas Arvydas Mickus pasidalino savo patirtimi pasirengimo varžyboms specifika. Papasakojo apie pasirengimą 2010 metų Arnold Classic varžyboms.

„Stiprūs žmonės visada paprasti“.
Levas Tolstojus
Atgal