Vilniaus taurė'2011

2011-11-02
Pirmą kartą Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga surengė atvirąsias sostinės taurės varžybas, kurios vyko Elfų teatre. Paprastai varžybas Sąjunga rengdavo tik pavasarį (pirmenybes), tačiau šiemet įvyko ir taurės varžybų debiutas.
Pagrindinio prizo laimėtoju tapo 33-ejų metų kultūristas Tadas Blažys (Vilniaus „Olympia“), iškovojęs absoliutaus čempiono titulą.  Neperseniausiai atletas triumfavo stambiose tarptautinėse varžybose - pasaulio ugniagesių ir policininkų žaidynėse Niujorke (JAV), kur irgi tapo absoliučiu nugalėtoju.
Kitose taurės varžybų kategorijose nugalėtojų vardus pelnė: Marius Arlauskas (Jurbarko „Progresas“, klasikinis kultūrizmas), Arūnas Žičkys (Ukmergės „Sinergija, naujokai), Lukas Mongirdas (jauniai), Gedvydas Norkevičius (abu – Kauno „Factory gym“, jaunimas), Ana Merdenova (Šiaulių „Gylys“, merginų kūno fitnesas), Evelina Dranseikaitė (Marijampolės „Tauras“, bikinio kategorija), Raminta Valaitienė („Progresas“, moterų kūno fitnesas).
Klubų įskaitoje pirmavo Jurbarko „Progresas“, pranokęs Kauno „Factory gym“ ir Vilniaus „Olympia“. Objektyviausiu teisėju pripažinta vilnietė Daiva Navickienė.
Karšta buvo ne tik sportininkams, bet ir teisėjmas...
Pirmą kartą Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga surengė atvirąsias sostinės taurės varžybas, kurios vyko Elfų teatre. Paprastai varžybas sąjunga rengdavo tik pavasarį (pirmenybes), tačiau šiemet įvyko ir taurės varžybų debiutas. Pagrindinio prizo laimėtoju tapo 33-ejų metų kultūristas Tadas Blažys (Vilniaus „Olympia“), iškovojęs absoliutaus čempiono titulą. Neperseniausiai atletas triumfavo stambiose tarptautinėse varžybose - pasaulio ugniagesių ir policininkų žaidynėse Niujorke (JAV), kur irgi tapo absoliučiu nugalėtoju. Kitose taurės varžybų kategorijose nugalėtojų vardus pelnė: Marius Arlauskas (Jurbarko „Progresas“, klasikinis kultūrizmas), Arūnas Žičkys (Ukmergės „Sinergija, naujokai), Lukas Mongirdas (jauniai), Gedvydas Norkevičius (abu – Kauno „Factory gym“, jaunimas), Ana Merdenova (Šiaulių „Gylys“, merginų kūno fitnesas), Evelina Dranseikaitė (Marijampolės „Tauras“, bikinio kategorija), Raminta Valaitienė („Progresas“, moterų kūno fitnesas). Klubų įskaitoje pirmavo Jurbarko „Progresas“, pranokęs Kauno „Factory gym“ ir Vilniaus „Olympia“. Objektyviausiu teisėju pripažinta vilnietė Daiva Navickienė. Fotografo Viginto Sereikos akimis Janio Muchks profesionaliai užfiksuotos varžybų akimirkos, nuotaikos... [caption id="attachment_1318" align="aligncenter" width="461" caption="Varžybų vyr. teisėjas Remigijus Bimba"]rbimba[/caption] [caption id="attachment_1319" align="aligncenter" width="461" caption="Karšta buvo ne tik sportininkams, bet ir teisėjams..."]Lasai[/caption] [caption id="attachment_1320" align="aligncenter" width="475" caption="Sąjungos prezidentas Andžej Jusel apdovanoja absoliutų vyrų kultūrizmo taurės nugalėtoja Tadą Blažį ir vyr. varžybų teisėjas Remigijus Bimba"]absoliutus Tadas Blažys[/caption] [caption id="attachment_1321" align="aligncenter" width="461" caption="Klubų įskaita: kauniečių Karolio Žilinsko ir Vytauto Brazdausko vadovaujamas klubas "Factory Gym" iškovojo 2 vietą, jurbakiečio Arvydo Mickaus "Progresas" - 1 vietą, vilniečio Gedimino Adomaičio "Olympia" - 3 vietą."]Klubai[/caption]