Vilniuje suorganizuoti trenerių mokymai

2019-04-27
Naujienos "Vilniuje suorganizuoti trenerių mokymai" viršelis

Seminaro lektorius, sporto medicinos gydytojas Juozas Jankauskas, Paliesiaus klinikos vadovė Joana Bikulčienė, sporto medicinos gydytoja Aušra Lūžaitė, lektorius, biomedicinos mokslų daktaras Petras Minderis (Lietuvos sporto universitetas), seminaro organizatorius, asmeninis treneris Remigijus Bimba.
 

2019-04-27 Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjunga surengė trenerių seminarą-mokymą. Seminaro lektoriai: sporto medicinos gydytojas Juozas Jankauskas ir biomedicinos mokslų daktaras Petras Minderis (Lietuvos sporto universitetas). Buvo dėstoma ne tik teorinė medžiaga apie jėgos pratimų biomechaniką, treniruočių programavimą, bet ir mokoma kaip atlikti taisyklingai pratimus. Taip pat buvo aptarti maistinių baltymų mitai ir pristatytos moksliniais tyrimais pagrįstos baltymų vartojimo rekomendacijos.
Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos vadovė Joana Bikulčienė kartu su šios klinikos sporto medicinos gydytoja Aušra Lūžaitė pristatė šios įstaigos teikiamas paslaugas. Norintys susipažinti su šios klinikos teikiamomis paslaugomis gali atsisiųsti informaciją paspaudę čia.

Plačiau: www.paliesiausklinika.lt

Padėka Žydrūno Savicko sporto klubui BigZ už suteiktą sporto inventorių.

  

„Tau skirtas laikas yra ribotas, ir jeigu nepasinaudosi juo, kad tobulintum save, jis praeis, o praėjęs jau nebesugrįš”. Markas Aurelijus

 

Atgal