IX Vilniaus taurė

2019-11-09
Naujienos "IX Vilniaus taurė " viršelis

Remigijus Bimba apdovanoja Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjungos 20-io proga įsteigtais auksiniais, vardiniais ženklais už svarų indėlį populiarinant kultūrizmo ir kūno rengybos sportą Vilniaus regione: Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentą doc. Ramutį Kairaitį, Dr. Petrą Minderė ir Dr. Palmirą Zemlevičiūtę.

Justo Jankūno nuotrauka

 

Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjunga 2018-11-09 surengė atvirąsias IX sveikatos fitneso, bikinio fitneso, kūno fitneso, figūros, klasikinio kultūrizmo ir kultūrizmo taurės varžybas. Varžybose dalyvavo 72 atletai. Atletai rugtyniavo jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse. Iš viso – 16 kategorijų. Taurės varžybose teisėjavo 9 teisėjai iš Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos. Absoliučiais nugalėtojais tapo: Laura Stalinkevičiūtė (bikinio fitnesas), Laima Pletinskaja (kūno fitnesas), Juozas Babilius (figūra) ir Paulius Jasiukaitis (kultūrizmas).

 

RBimba P

 

Remigijus Bimba kartu su Vilniaus absoliučiu kultūrizmo taurės laimėtoju Pauliumi Jasiukaičiu ir Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjungos prezidento asistente Elita Žakevičiūte

 

Dariaus Juodkos fotografija

 Varžybų rezultatai pateikti čia

Šaltinis: www.kfsajunga.lt

 

Atgal