Vilniaus kultūrizmo ir fintio klubo sąjungos logotipas Remigijus Bimba Forumo logotipas

Forumas apie sveikatingumą ir sportą

Viskas apie sveikatingumą, kultūrizmą ir fitnesą

www.rbimba.lt

Jūs nesate prisijungę.

NAUJIENA: Fizinės būklės įvertinimo testas

#1 2010-03-09 13:55:13

ruteliukassss
Narys
Nuo: Ireland, Monaghan
Registravosi: 2010-02-27
žinutės: 74

Grožis, sportas, gyvenimas...

Na kalbames apie viska smile Pagalvoju butu saunu, pakalbeti, pasidalinti patirtimi, ar siaip issisakyti rupimus klausimus. smile Tikiuosi bus norinciu smile
Va begu i miesta,labai grazi dienele ssiandien Airijoje, jau antras menuo beveik nelyja smile))
grizus tikiuosi jau rasiu prisijungusiu mergaiciu smile Geros dieneles visoms smile
Beje ar vakar jusu vaikinai nepamirso pasveikinti su musu svente?

Neprisijungęs

#2 2010-03-09 15:54:30

Ania
Naujokas
Registravosi: 2010-01-30
žinutės: 31

Re: Grožis, sportas, gyvenimas...

Pamirso pasveikint:D bet tiksliau mano vaikinas zino joga as biski kitokiu tradiciju, man geles nieko nereiske nei ta svente,tik valentino diena svenciam.
Kaip smagu tau ten,pavydziu:) o cia lietuvo negrazu,salta,balta jokio pavasario,o dar tai kad krize juoda cia,nei darbo rast neina.
O jai nepaslaptis ka veiki Airijoj gyveni,dirbi?

Neprisijungęs

#3 2010-03-09 16:13:12

ruteliukassss
Narys

Aiskumele, oj siand pasaka, o ne oras smile Pavasaris. As ir irgi darbelio ieskausi, nes dirbu tik tris dienas. As Airijoje paskui savo meile atvaziavau, ir zinoma geresnio gyvenimo ieskoti smile Tai labai laukiu atostogu smile O siaip smagu cia smile

Neprisijungęs

#4 2010-03-10 13:02:53

ruteliukassss
Narys

Na kaip dienele leidziate? As megaujuos kavos puodeliu, galvoju ka skanaus paruosti smile Turbut daug daug salotu, ir vistienos krutinele, man bus kaip tik smile Kokius jus ruosiate receptukus? Kuom leidziate save pasimegauti?
Mano siandienos skanestas butu toks
"POWER BALLS" is knygos The eat Clien Diet, Tosca Reno.
Reikes
180ml dziovintu abrikosu
180ml dviovintu datuliu
120ml saulegrazu seklu
120ml moliugu seklu
4 ruduju ryziu paploteliu
120 ml avizu
240ml klevu sirupo
120ml migdolu sviesto
80ml sezamo seklu

Dziovintus vaisius ir seklas (isskyrus sezamo seklas) sumalti su blenderiu. Ideti likusius ingridientus(isskyrus sezamo seklas) ir gerai sumalti.
Tada is kiekvieno valgomo saukto daryti rutuliukus, ir juos apvolioti sezamo seklose smile Tada paruostus rutuliukus deti i saltytuva, palaikyti apie valanda smile
Galite deti vietoj klevu sirupo, meduti smile
Klevu sirupas sakyciau brangokas, as mokejau 8 eurus, uz buteliuka, jis turi buti ekologiskas, Lietuvoj turbut bus tik sveiko maisto parduotuvese, tai pat kaip ir migdolu sviestas, sie du dalykai, karaliauja mano virtuveje smile
Mano vaikinas is pradziu skersai ziurejo, i tuos dalykus smile)) Bet dbr jau ziuriu, ko tais klevu sirupas dingsta smileO klevu sirupas, man toks toks skanus, tarsi turi tukstanti ivairiausiu skoniu smile
Butinai pasidalinsiu savo receptais smile

Paskutinis taisė ruteliukassss (2010-03-10 13:05:44)

Neprisijungęs

#5 2010-03-10 14:00:14

Karamele
Uždraustas vartotojas
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2007-05-16
žinutės: 2350

Virti kiausiniai pusryciam smile) tai butu mano receptas big_smile

Neprisijungęs

#6 2010-03-10 14:18:31

Jurgia
Meistras
Registravosi: 2009-06-20
žinutės: 389

o čia tai idėja.... o čia tai patiekalas... big_smile

Karamele rašė:

I don't stop when I' m tired. I STOP WHEN I'M DONE!

Neprisijungęs

#7 2010-03-10 14:20:47

Jurgia
Meistras
Registravosi: 2009-06-20
žinutės: 389

Karamele, išplėšk iš knygos receptą.. smile

Jurgia rašė:

Karamele rašė:

I don't stop when I' m tired. I STOP WHEN I'M DONE!

Neprisijungęs

#8 2010-03-10 14:55:19

ruteliukassss
Narys

O as negaliu ziuret i kiausiniu puse, apsinaudijau sad Pries pora dieneliu, tai truputi laiko praeiti turi smile As ir juos pusryciams krimsdavau smile)

Neprisijungęs

#9 2010-03-10 16:14:17

Karamele
Uždraustas vartotojas

Jurgia rašė:

Karamele, išplėšk iš knygos receptą.. smile

Jurgia rašė:

Karamele rašė:

Jurgia, aha, reiktu kada pavartyt turima knygele, ten kazkada pripeckiojus budama dietoj..
bet viskas taip pabode, ypac po svenciu ir kelioniu, kad nelabai marmaliuoju, viskas labai paprasta, fantazija kazkur tupi anapus..pa kol kas big_smile

Neprisijungęs

#10 2010-03-10 16:17:59

Karamele
Uždraustas vartotojas

ruteliukassss rašė:

O as negaliu ziuret i kiausiniu puse, apsinaudijau sad Pries pora dieneliu, tai truputi laiko praeiti turi smile As ir juos pusryciams krimsdavau smile)

Na ne kas.. as neissivaizduoju ryto be kiausiniu.. nors buvo momentas, kad labai valgesi tuno file (isilgi gabaliukai ~po 80g vnt smile)) ) ir 5-iu grudu juoda duona, tai toks sumustinukas + salota icebergo ir agurkas, +pipiriuku butinai ant darzoviu smile)) na keleta men kiekviena ryta tas pats per ta pati buvo smile)

Neprisijungęs

#11 2010-03-10 17:26:21

ruteliukassss
Narys

Irgi faina smile na bet kaip idomiai, kaip i viena patiekala pamegsti, valgai ir valgai smile ryto be avizu neisivaizduoju smile jos skrudintos kartu su riesutais, ir datulem, nu pasaka smile Tas kvapas,toks riesutiskas smile O kai mano dienos ateina, tai tas pakelis apsukas padidina smile)))

Neprisijungęs

#12 2010-03-10 17:30:47

Karamele
Uždraustas vartotojas

ruteliukassss rašė:

Irgi faina smile na bet kaip idomiai, kaip i viena patiekala pamegsti, valgai ir valgai smile ryto be avizu neisivaizduoju smile jos skrudintos kartu su riesutais, ir datulem, nu pasaka smile Tas kvapas,toks riesutiskas smile O kai mano dienos ateina, tai tas pakelis apsukas padidina smile)))

Geriau jau tas pakelis apsukas padidina, nei sokoladas uzkandant raugintais kopustais, uzgeriant pieno kokteiliu big_smile big_smile buna ''genialiu'' mixu smile)))))))))

Neprisijungęs

#13 2010-03-10 17:34:22

ruteliukassss
Narys

CHA CHA, geras cias smile

Neprisijungęs

#14 2010-03-10 17:35:29

ruteliukassss
Narys

Na jo, buna kad ivairiausiu isradimu

Neprisijungęs

#15 2010-03-10 17:46:35

ruteliukassss
Narys

Na kaip grazinam save?  Kosmetikos priemones, kurios labiausiai patiko? Kuno prieziuros priemones? Gal turejot drastisku pasikeitimu?
smile

Neprisijungęs

#16 2010-03-10 18:16:29

Karamele
Uždraustas vartotojas

Ruteliuk, pats drastiskiausias pasikeitimas koks gali but, tai -17kg... na ir atgal +17 big_smile

Neprisijungęs

#17 2010-03-10 22:19:35

Ania
Naujokas
Registravosi: 2010-01-30
žinutės: 31

Mano pusryciai tik virti kiausiniai ir valgau kai atsibosta:D ir kava su pienu ryte visada. Mano receptai tai dazniausiai buna su daug prieskoniu tai seimyna kartais neivalgo:D bet be salotu joks valgis neapseina. O kaip jum bulves daug kas ju venge nes,atseit i kuna eina nu man bulviu piure su salotom skanu.
O kosmetika geriausia tai grudinimas kuno saltu vandeniu,ir pilingas kavos tirsciais.

Neprisijungęs

#18 2010-03-10 22:38:55

Rena
Atletai
Registravosi: 2009-05-15
žinutės: 137

o mano pusryciai kokteilis : varskes pakelis, proteino saukstas, pieno ir viska isplakus isgeriu smile

Neprisijungęs

#19 2010-03-10 23:10:02

ruta
Atletai
Nuo: Birmingham
Registravosi: 2008-04-29
žinutės: 122

Karamele rašė:

ruteliukassss rašė:

Na ne kas.. as neissivaizduoju ryto be kiausiniu.. nors buvo momentas, kad labai valgesi tuno file (isilgi gabaliukai ~po 80g vnt smile)) ) ir 5-iu grudu juoda duona, tai toks sumustinukas + salota icebergo ir agurkas, +pipiriuku butinai ant darzoviu smile)) na keleta men kiekviena ryta tas pats per ta pati buvo smile)

aha, pas mane tas pats smile
2 kiausiniai, juodos duonos riekele su omega3 margarinu, kavos puodelis; kartais avizu kosyte, bet kazkaip kai ieini i ta pati ritma tai ir paprasciau -nereik sukt daug smegenu ka cia valgyt big_smile

Neprisijungęs

#20 2010-03-10 23:12:31

ruta
Atletai
Nuo: Birmingham
Registravosi: 2008-04-29
žinutės: 122

ruteliukassss rašė:

cia jau aukstas pilotazas man atrodo big_smile turbut visokiu recepteliu idomiu zinai big_smile man tai nesauna i galva nieko panasaus smile

Neprisijungęs

#21 2010-03-11 07:19:51

Karamele
Uždraustas vartotojas

ruta rašė:

Karamele rašė:

ruteliukassss rašė:

aha, pas mane tas pats smile
2 kiausiniai, juodos duonos riekele su omega3 margarinu, kavos puodelis; kartais avizu kosyte, bet kazkaip kai ieini i ta pati ritma tai ir paprasciau -nereik sukt daug smegenu ka cia valgyt big_smile

Na taip, ir butinai angliavandeniu kazkokiu, ar tai butu duona , ar avizos.. o buna ir vaisiai kai staigaus cukriuko poreikis..
Jau kelinta savaite negeriu kavos smile)) o zalia arbata.. keista paciai, nes anksciau rytas be kavos, tai ne rytas ir sugadintas rytas big_smile savaime nera noro isvis..

Neprisijungęs

#22 2010-03-11 07:21:23

Karamele
Uždraustas vartotojas

Rena rašė:

o mano pusryciai kokteilis : varskes pakelis, proteino saukstas, pieno ir viska isplakus isgeriu smile

Skanu ir laiko  neuzima..

Neprisijungęs

#23 2010-03-11 12:19:39

ruteliukassss
Narys

Sveikos, Kaip sekasi? As siand kremtu varskyte su klevu sirupu smile) Kazko saldaus uzsinorejau smile Mano tai pasikeitimas is sviesiu plauku i juoda, ir nuo 51kg iki - +17kg berods sad PAtylesiu geriau, na bet visko buna smile Dbr gryztu i savas vezes smile
Va kaip tik pasirodysiu savo pakeitimus, dbr vel noreciau sviesinti smile
http://www.rbimba.lt/efoto/images/tn_959_img_0322_copy.jpg
http://www.rbimba.lt/efoto/images/tn_662_img_1933.jpg

Neprisijungęs

#24 2010-03-11 12:23:36

ruteliukassss
Narys

taigi malonu su visom susipazinti smile