Asmeninę treniruočių programą sudaro šios skirtingos treniruočių kryptys: aerobinė, jėgos, balanso-pusiausvyros, tempimo. Labai svarbu – teisingas šių skirtingų treniruotės krypčių santykio parinkimas.

Optimalus efektas siekiamas mažiausia adaptacijos kaina, be reikalo neeikvojant organizmo resursų. Teisingai sudaryta asmeninė treniruočių programa leis pasiekti optimalų treniruočių efektą mažiausiomis laiko, energijos, fizinių pastangų sąnaudomis. Asmeninė treniruočių programa sudaroma konkrečiam ciklui (pvz. 8–12 savaičių).

 

Asmenines treniruočių programas galima suskirstyti į 10 grupių: 
1) bendras raumenų tonizavimas (kūno masės palaikymas); 
2) bendrosios ištvermės; 
3) antsvorio mažinimas; 
4) raumenų masės auginimas; 
5) streso reguliavimas;
6) maksimalios jėgos ir galingumo didinimas; 
7) paauglių; 
8) senjorų; 
9) nėščiųjų; 
10) reabilitacijos po traumų. 

 

Asmeninė treniruočių programa yra individuali ir sudaroma atsižvelgiant į lankytojo sveikatos būklės įvertinimą ir testavimo duomenis. Prieš sudarydamas asmeninę treniruočių programą, asmeninis treneris susipažįsta su Jūsų treniruočių tikslais, įvertina visus rizikos veiksnius sveikatai, taip pat laiką, kurį Jūs skirsite sveikatai gerini sporto klube ar savo namuose. Asmeninėje treniruočių programoje surašomi ne tik pratimai, bet rekomenduojamas fizinis krūvis per savaitę (mikrociklą). Tam, kad dėl fizinių pratimų organizme vyktų teigiami fiziologiniai pokyčiai, treniruotės turi būti nuoseklios, t. y. pamažu didinamas krūvis, atliekami induvidualiai parinkti pratimai.

Treniruočių metu Jūs pasieksite maksimalų rezultatą, nes bus parinktas tinkamas treniruočių dažnumas, optimalus treniruotės intensyvumas, pakankama treniruotės trukmė. Visa tai bus įtraukta į Jūsų asmeninę treniruočių programą.

 

Norėdami užsakyti asmeninę treniruočių programą skambinkite mob. tel. +370 610 23 144, arba rašykite info@rbimba.lt

 

„Sveikai gyventi turite ne vieną savaitę ar mėnesį, o visą gyvenimą. Tik būdami sveiki, išliksite jauni ir gražūs.“
Jūsų asmeninis treneris Remigijus Bimba