Jūsų patogumui jau dabar galite užsisakyti asmenines treniruotes ir asmeninis treneris atvyks pas Jus. Asmeninis treneris gali Jus treniruoti ne tik sporto ar sveikatingumo klube, bet ir Jūsų namuose. Šiltuoju metų laiku (nuo gegužės iki spalio mėn.) treniruotės gali vykti Jūsų kieme, stadione, parke.


Asmeninę treniruotę sudaro:

konsultacija sveikatos stiprinimo klausimais;
asmeninės treniruočių programos sudarymas;
treniruotės pagrindinių sudedamųjų dalių stebėjimas ir fiksavimas;
individualių pratimų technikos mokymas;
subalansuotos mitybos ir maisto papildų rekomendacijos;
treniruočių partnerio (padėjėjo) paslauga.

Pagrindinis asmeninės treniruotės privalumas yra tas, kad asmeninis treneris su Jumis dirbtų individualiai, o tai labai padidina treniruočių veiksmingumą. Su asmeniniu treneriu Jūs greičiau išmoksite individualių pratimų atlikimo techniką.

Jau po kelių asmeninių treniruočių, bus parinktos veiksmingesnės, t. y. labiau Jums pritaikytos treniruočių programos. Asmeninis treneris pakartotinai testuos atitinkamus sveikatos rodiklius. Gauti nauji testo rezultatai leis optimaliau koreguoti treniruočių fizinį krūvį. Tai padidins treniruočių veiksmingumą, greičiau pasieksite norimą rezultatą ir saugiai treniruositės.

Asmeninės treniruotės metu suteiktos maisto papildų, mitybos rekomendacijos ir žinios apie sveikatos stiprinimą leis Jums įgyvendinti tobulą sveikatos stiprinimo ir palaikymo programą. Norintys teigiamo ir maksimalaus rezultato kiekvieną treniruotę ir sugaišti mažiau laiko treniruotės metu, galės asmeninį trenerį pasirinkti kaip treniruočių partnerį (padėjėją).

 

Norėdami užsakyti asmeninę (-es) treniruotę (-es) skambinkite mob. tel. +370 610 23 144, arba rašykite info@rbimba.lt

 
„Asmeninis treneris, tai – tai Mokytojas. Mano pareiga suteikti Jums žinių apie sveiką gyvenimo būdą ir išmokyti Jus saugiai sportuoti.“
Jūsų asmeninis treneris Remigijus Bimba