KULTŪRIZMO AKADEMIJOS PARTNERIS – LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS

2021-09-21
Naujienos "KULTŪRIZMO AKADEMIJOS PARTNERIS – LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS" viršelis

Lietuvos sporto universiteto rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė ir Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba pasirašė bendradarbiavimo sutartį / Domo Kamandulio nuotrauka.

 

2021 m. rugsėjo 16 d. Kaune Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos sporto universitetu. Bendradarbiavimo sutarties pasirašymo metu dalyvavo Lietuvos sporto universiteto žinių ir inovacijų perdavimo departamento specialistė Kristina Visagurskienė, sporto ir partnerystės prorektorius doc. dr. Vidas Bružas ir rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė. Buvo diskutuojama apie gerosios patirties, pozityvaus mąstymo ir praktinių žinių skleidimo galimybes suvienijant Lietuvos sporto universiteto ir Kultūrizmo akademijos jėgas.

Lietuvos sporto universiteto rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė pakvietė Kultūrizmo akademiją dalyvauti šių metų gruodžio 2–3 d. vyksiančiame Sporto forume ir tarptautinėje mokslinėje konferencijoje bei kituose Universiteto renginiuose, Mobiliosios laboratorijos galimybių pristatymuose.

 

Šaltinis: www.kulturizmoakademija.lt

 

Atgal